Dzisiaj jest 28 kwie 2024 02:47



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
Paolo350
Post: 18 cze 2013 07:52 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2013 07:51
Posty: 59
Lokalizacja: Orły
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Car: VS1400 i FJ1200
Witam;
Na ognisku w Kozłówku, w niedzielny poranek podczas "dochodzenia do siebie" padło kilka informacji o tym zlocie;
Szczerze mówiąc bardzo mi się spodobał pomysł dot. takiego wyjazdu, i jeśli "fundusz paliwowy" na to pozwoli to chętnie bym się przejechał;

Do tej pory zawsze niecierpliwie czekaliśmy na Werner Party w Zakrzówku Szlacheckim, koło Radomska - gdzie atmosfera była na prawdę nie do opisania (u Nas na Podkarpaciu nie ma już takich zlotów), jednak w tym roku się nie odbędzie - ale ten może być ciekawą alternatywą.... ;)
Pytanie z mojej strony - czy ktoś byłby chętny?

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Więcej informacji tutaj;

http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/142 ... Party.html


Ostatnio zmieniony 18 cze 2013 07:57 przez Paolo350, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Melojda
 Tytuł:
Post: 19 cze 2013 09:53 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2010 04:01
Posty: 43
Lokalizacja: Teodorówka
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: GSX 1300R Hayabusa
Telefon: 514770806
Imię: £ukasz
Tak jak mówiłem ja się wybieram. Dzwoń przed wyjazdem.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
 Tytuł:
Post: 27 cze 2013 09:48 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
No to co? Jutro z rana odpalamy maszyny i w drogę :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Paolo350
 Tytuł:
Post: 28 cze 2013 05:09 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2013 07:51
Posty: 59
Lokalizacja: Orły
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Car: VS1400 i FJ1200
Wiatr w Polu pisze:
No to co? Jutro z rana odpalamy maszyny i w drogę :)


Jak najbardziej.......jeszcze tylko "drobne poprawki z samego rana" i można jechać ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
 Tytuł:
Post: 30 cze 2013 09:57 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Było tak...
Wyjechaliśmy na trzy motocykle: ja, Paweł i Tomek z Patrycją. Trochę nam się ślimaczyło, bo ktoś się zgubił, bo ja pomyliłem drogę, bo objazd z powodu robót, bo tankowanie, pogaduchy, fajka, zakupy... No ale co z tego? Przecież zlot, to nie tylko to, żeby dojechać i się napić (bo to można w domu zrobić), ale to także właśnie jazda, spotkania, rozmowy na trasie, posiłek w przydrożnym barze, żarty, dzielenie się wrażeniami. Trochę nas zmoczyło, pobłądziłem w Częstochowie (jeśli idzie o Częstochowę, to już tradycja), ale dojechaliśmy w końcu cało i bezpiecznie, a to jest najważniejsze. Na miejscu był już Melojda z kolegą z Dukli, szybko wtopiliśmy się w klimat, trochę dłużej zeszło nam rozbijanie namiotów... Miejsce urokliwe: drzewa iglaste, niewielkie jeziorko, plaża i mnóstwo motocykli, a każdy przy namiocie. Trochę jak Zemplinska Sirawa tyle że w skali 1:10, bo do miana największych ten zlot nie może pretendować. Potem popijawa i nocne łutututututu. Jak nad ranem ucichło, to się obudziłem, bo cisza na zlocie mnie zwykle budzi :D Trochę szkoda mi tych motocykli oraz ich właścicieli, zwłaszcza tych, którzy w niedzielny poranek odwozili swoje ścigi na lawecie. Niestety, jak ktoś ma sieczkę w głowie, to to musi kosztować. O północy oczywiście fajny striptiz (zresztą następnej nocy nie mniej interesujący). Dwa dni minęły jak z bicza strzelił. Niedzielny poranek obudził mnie deszczem. Potem się trochę przejaśniło. Śniadanko (tutaj Pawełek się wykazał, bo miał nawet kuchenkę, a mało która kawa smakowała mi tak jak ta niedzielna), składanie namiotów, mocowanie się z alkomatem, "piątka" z Melojdą i z nowymi znajomymi i w drogę. Super się jechało. Pusto, mały ruch, a jak dopadliśmy autostrady, to dziesiątki kilometrów połykaliśmy w mig. Tu mała, ale ważna uwaga: na naszych nowych autostradach (zwłaszcza na tych całkiem nowych) nie ma stacji benzynowych. Ciągnąłem na rezerwie już przed Krakowem. Objechaliśmy Kraków i stwierdziłem, że trzeba zwiedzić to zabytkowe miasto, żeby znaleźć jakiś "benzynopój". Miałem rację, bo do samego Tarnowa już żadnej stacji benzynowej nie było. Za Tarnowem, aż do Dębicy jeden wielki korek. Dla motocykli to czasem "jazda na krawędzi" - wyprzedzanie na ciągłej, przed wysepką, na krótkim odcinku, przy manetce odkręconej do końca. A co by nie wyprzedzić, to zawsze jest coś kolejnego o wyprzedzania. Potem się rozluźniło. W Trzcianie dogoniliśmy deszcz, przystanęliśmy więc na stacji benzynowej, naprzeciw której zginął Wlewacz, potem to już krótka piłka do Rzeszowa, znowu deszcz w Przeworsku, na pożegnanie "piątka" na pobliskiej stacji benzynowej (tuż przed domem) i... do zobaczenia w piątek na kolejnym zlocie :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Paolo350
 Tytuł:
Post: 01 lip 2013 07:11 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2013 07:51
Posty: 59
Lokalizacja: Orły
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Car: VS1400 i FJ1200
....to ja napiszę krótko, bo Wiatr ujął chyba wszystko;
- "Było super" - niech żałuje ten kto nie był :mrgreen:
Za rok - jeśli również nie będzie organizowane Werner Party, jadę ponownie do Olesna ;)

Poniżej jedno zdjęcie z trasy;

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


....jedno "poglądowe zdjęcie zlotowiska;

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

...oraz zdjęcie "naszego szwedzkiego stołu" :mrgreen:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Filmików ze striptizu "nie udostępnię" (choć mam :mrgreen: )..........to trzeba po prostu zobaczyć osobiście ;)

Pozdrawiam;


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net