Dzisiaj jest 28 kwie 2024 12:11



Nowy tematOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 72 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
makiGS
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2014 08:28 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 03 paź 2013 11:42
Posty: 183
Lokalizacja: Podkarpacie
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Car: Ducati
Imię: Janusz
ja powiem tak atmosfera super, ale jeden wielki minus organizatorzy mogli jakaś informacje albo człowieka umieścić przed tym drewnianym mostem ludzie tam tak latali jak ptaki szkoda tylko maszyn


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
wojtek3nie
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2014 09:22 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 01 maja 2012 08:17
Posty: 32
Lokalizacja: Kołaczyce
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times
Car: Yamaha XV 1100 Virago
Imię: Wojtek
Myślę, że nie można za to dac minusa organizatorom... Nie trzeba przejechać miliona kilometrów, żeby wiedzieć, że dechy w deszczu są śliskie jak lód. Ogólnie super, było słońce, była dobra atmosfera. Zlało nas w obie strony... :-) troszkę wolno szło w krwiobusie... ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
makiGS
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2014 09:31 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 03 paź 2013 11:42
Posty: 183
Lokalizacja: Podkarpacie
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Car: Ducati
Imię: Janusz
akurat ten most był jakiś wyjątkowy po drodze przejeżdżałem przez parę mostów drewnianych i jakoś nikomu nic się nie stało, ja to piszę tylko dla bezpieczeństwa jak już się coś organizuje na taką skale no to też przydałby się zapewnić to bezpieczeństwo dla tylu osób, powiem tyle dobrze, że nikomu nic się nie stało, bo widziałem co tam się działo.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
damiannos
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2014 09:41 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2012 12:06
Posty: 141
Lokalizacja: Mirocin
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times
Car: Suzuki GSF Bandit 600N '99
Telefon: 782442708
Może organizatorzy powinni niektórym dolać jeszcze oleju do głowy ? Wszyscy tam latali na tym moście ? Może ktoś nie dostosował prędkości do warunków? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Vena
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2014 09:45 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2013 10:32
Posty: 74
Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times
Car: FZ6-S
Nie tylko ten ostatni mostek był śliski. Wcześniejsze też były. Wszystko zależało od tego czy dany mostek był przed deszczem, po deszczu, czy zdążył wyschnąć.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
wojtek3nie
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2014 10:01 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 01 maja 2012 08:17
Posty: 32
Lokalizacja: Kołaczyce
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times
Car: Yamaha XV 1100 Virago
Imię: Wojtek
Idąc tym tokiem myślenia, organizatorzy powinni na każdym skrzyżowaniu ostrzegać, że ślisko, przed każdą studzienką kanalizacyjną i w wielu miejscach dodatkowo... W Przemyślu, ktoś mi wjechał w zad, bo zatrzymałem się na czerwonym. Na szczęście nic się nie stało, ale dużo nie brakowało. Też mam mieć pretensje do organizatorów?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
yamahasr125
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2014 10:21 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 15 kwie 2013 03:02
Posty: 18
Lokalizacja: jarosław
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Car: yamaha sr 125
Telefon: 663171859
Imię: kamil
Szczerze prędkość nie była duża choć można było wolniej a ten most był mocno śliski gdyby nie hamowali to by ich zadupek nie wyprzedził ;d dla mnie wszystko było jak najbardziej ok.

_________________
Nie moc lecz technika robi z Ciebie zawodnika ! LEWA!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
oski 34
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2014 10:47 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2013 03:33
Posty: 50
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: Suzuki Bandit 650
Bardzo fajny zlot, zresztą jak zawsze na Kalwarii :D

Co do mostka... na mokre drewno trzeba uważać, kto nie wiedział to już wie :) Raczej nie było problemu w tym żeby trochę zwolnić i przejechać bezpiecznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
blue77
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2014 11:02 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2013 01:08
Posty: 739
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 29 times
Been thanked: 62 times
Car: Yamaha Tracer GT 2019
Ja na Kalwarii byłem pierwszy raz i jestem bardzo zadowolony. Spotkałem wiele dawno mi nie widzianych osób, ogólnie pozytywna aura zlotu i w miarę przyzwoita pogoda ;)
A co do przygód na drodze:
W chwili gdy ja tamtędy przejeżdżałem widziałem chyba grupę motocykli z RLA (choć nie jestem pewien) na poboczu to wiedziałem, że coś jest nie tak. Ile maszyn ucierpiało na tym mostku i czy straty są duże, orientuje się ktoś?
Te mostki są aktualnie przebudowywane trochę ale akurat ten główny jest mocno zdezelowany przez co deski podskakują przy przejeździe i gdzieniegdzie są duże szczeliny. Tak jak mówią poprzednicy mokre drewno przy szybkiej jeździe nie wróży nic dobrego ale nawet i najlepszym może się zdarzyć chwila nieuwagi i buuum.
Na przyszły rok dobrze przypomnieć wybierającym się na Kalwarię aby uważali na tych mostkach. Tak samo jeżeli jedzie się od Kalwarii przez Arłamów do Jureczkowej w stronę Bieszczad stamtąd jest po minięciu zjazdu na hotel przy zjeździe z góry mocno pochylony zakręt w prawo którego dobrze nie widać - są na nim świeżo położone placki asfaltu przysypane szutrem przez co istnieje duże niebezpieczeństwo uślizgu i nie wyrobienia się w zakręcie. Znaku żadnego tam nie ma, sam wczoraj wracając wieczorem miałem tam niemiłą niespodziankę ale wyszedłem cało :)


Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014 08:11 przez blue77, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
JACK
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2014 07:33 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów

Rejestracja: 02 gru 2012 07:35
Posty: 97
Lokalizacja: Albigowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times
Car: vn 800/intruder 1500
Telefon: 602137528
cześć dobrze widziałeś niestety mostek pokonał dwóch naszych kolegów,nic się nie stało , trochę strachu, bolący łokieć i przygięty gmol , no i nowe doświadczenie :/ ,ale jak sprawdzaliśmy ,motocykle to następni się wysypali ,ale tez niegroźnie, i trudno tu winić organizatorów


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
rudzielec
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2014 10:05 
Początkujący rider
Początkujący rider

Rejestracja: 06 lip 2013 03:53
Posty: 67
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times
Car: SV 650 S
Imię: Ania
Ten mostek zrobił pogrom. U nas się zrobił karambol... Ktoś pierwszy zaczął hamować i się położył, a później poszło lawinowo. Drugi kolega się wyłożył, a później ja nie chcąc w niego wjechać też przyhamowałam i wiadomo jak się skończyło. A prędkości wcale nie były jakieś duże, po prostu na mokrym drewnie jest jak na lodzie i właściwie każda próba hamowania musiała się tak skończyć. Jeśli o straty chodzi, to brak lusterka, kierunku, owiewki kawałka plastiku z tyłu i skrzywiona felga. Można powiedzieć, że drobnica. Kolega przede mną ma dużo gorzej... Stojąc na poboczu i ogarniając się widzieliśmy następnych, którzy polegli, całkiem sporo ich było. Mimo wszystko było fajnie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Mati6612
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2014 10:24 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 maja 2013 02:19
Posty: 44
Lokalizacja: Źołynia
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times
Car: Honda CBR 900 RR
Imię: Mateusz
rudzielec, czyli to o Tobie mowila kobieta mieszkająca koło mostka :) brat sie wysypal na serpentynce przed mostem i u niej zostawilismy moto ale Pani ostrzegala przed mostkiem na Twoim przykladzie na to wyglada.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
motonita
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2014 12:16 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 gru 2011 05:34
Posty: 81
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Car: FZ1
Co prawda myśmy dojechali szczęśliwie ale takie "sznity" na jednym mostku widziałem. Nawet się zastanawiałem czy to czasem nie po jakiejś glebie. No ale pogoda nie rozpieszczała trzeba było strasznie uważać, zwłaszcza że drogi w tamtej okolicy są fatalne :/ Jednak jeśli chodzi o samą imprezę, super sprawa, bardzo mi się podobało. Gratulacje dla organizatorów.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dzastin
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2014 12:48 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010 08:35
Posty: 1603
Lokalizacja: Rzeszów/Dukla
Has thanked: 54 times
Been thanked: 38 times
Imię: Justyna
Co do mostka, to nie wina organizatorów że padał deszcz i to nie wina organizatorów że część osób nie umiała dostosować prędkości do warunków atmosferycznych, jechałam przez ten most zaraz po deszczu, chociaż jechała to zbyt dużo powiedziane, po 1 bieg i max 10km /h i dało się rade przejechać, most widać z daleka, wystarczy zwolnić. Ale niech będzie, będziemy przed kolejna edycją przypominać tu na forum że w razie deszczu most będzie śliski i trzeba będzie przed nim zwolnić żeby się nie wysypać, ale to nie jedyny drewniany most na Podkarpaciu czy w Polsce przez który trzeba przejechać, więc ogólnie można pamiętać że trzeba zwolnić i nie hamować.

Rozpoczęcie udane, a ognisko w sobotę wieczorem cieszy się coraz większym zainteresowaniem więc tym więcej było MEGA MEGA MEGA :) do zobaczenia na jesiennej edycji :)

Co do blach, rozeszły się w przeciągu pierwszej godziny :)


Załączniki:
podziekowania Kalwaria wiosna 2014.jpg
podziekowania Kalwaria wiosna 2014.jpg [ 116.23 KiB | Przeglądany 5230 razy ]

_________________
Tutaj chodzi o pasję, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc..... live free or die

http://www.dswpp.com.pl


Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014 12:54 przez dzastin, łącznie zmieniany 2 razy
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Zając
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2014 03:12 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 kwie 2014 01:22
Posty: 17
Lokalizacja: Zabratówka/Rzeszów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: Yamaha FJR 1300
Telefon: 721605175
Imię: Micha³
Byłem po raz kolejny i na pewno w jesieni też się pojawię. Pogoda w kratkę lecz mi tam nie przeszkadzało :) Super organizacja, lecz fakt blach mogło by być więcej ;)

_________________
------> ULICZNY DUCH <------

http://www.midartv.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 72 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net