Dzisiaj jest 28 kwie 2024 10:20



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
bokser1104
Post: 12 wrz 2014 09:14 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2014 07:11
Posty: 2
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: Honda CBR F2
Imię: £ukasz
Witam, byłby ktos chetny dolaczyc sie do obstawy weselnej mojego kuzyna motocyklisty Wojtka( Kawasaki z750) ? Slub oraz przyjecie weselne ma się odbyć 20.09.2014 :) w miejscowości Nienadowa( 30 km od Przemyśla w strone Dynowa, lub ok 10 km od Dynowa jadąc w strone Przemyśla:). Chodzi mi głównie o stworzenie eskorty Pana młodego, który mieszka w Bachowie( 3 km od Babic) do domu Panny młodej, która mieszka w Nienadowej a następnie pod kościół( opcja obstawy z kościoła do domu weselnego odpada z racji tego ze dom weselny jest naprzeciwko kościoła:) Wraz z grupą przyjaciół zamierzamy spotkać się w Przemyślu( godz do ustalenia lecz jest ślub o 16 :) i razem wyruszyć do Pana młodego( Bachów). Oczwyście jeśli ktoś byłby chętny sie dołączyć a jest z innego rejonu można się umówić w innym miejscu np w Babicach pod kościołem - najlepsza opcja, przy drodze, duzo miejsc parkingowych :) gdzię możemy na kogoś poczekać jeśli by ktoś nie wiedział jak dojechac:). Prosiłbym o potwierdzenie swojego przybycia ( co do godz przybycia, do ustalenia z Panem młodym, lecz wstępnie ok 14) na tutejszym forum :) Wszystkie pytania również za pośrednictwem forum lub 796 822 834 ( Łukasz ). Oczywiście dla każdego uczestnika obstawy zapewnione napoje chłodzące(%%%). Naprawde chciałbym żeby było nas jak najwiecej ale z każdego motocyklisty, który zjawi sie w tym dniu będziemy zadowoleni :) POZDRAWIAM i LwG!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net