Dzisiaj jest 29 mar 2024 11:54



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
stachu_r1
Post: 21 lip 2014 08:41 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014 11:44
Posty: 134
Lokalizacja: Rzeszów / Kielnarowa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Car: YAMAHA YZF R1 RN20
Telefon: 792879631
Imię: Stachu
Obrazek

info:

"Witam wszystkich zainteresowanych. Zlot w tym roku odbędzie się w nowym bardziej atrakcyjnym miejscu. Wiem że będzie trudniej trafić ale w trosce o lepszy klimat udało się nam zagospodarować naprawdę atrakcyjne miejsce, zapraszam serdecznie na imprezę i na koncerty które w tym roku odbędą się w nastrojowym miejscu na wyspie w świetle księżyca."


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Krzekorz
 Tytuł:
Post: 22 lip 2014 09:29 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 mar 2011 06:04
Posty: 236
Lokalizacja: Jasło
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time
Car: Yamaha r6
Telefon: 792433597
Imię: Grzegorz
A parada jak planowana ?

_________________
Bo ja żyję po to, by jeździć na moto.

Zapraszam!
http://www.youtube.com/krzekorzarek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
winnetou
 Tytuł:
Post: 22 lip 2014 09:35 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 02 cze 2014 08:15
Posty: 207
Lokalizacja: Rzeszów/Jasło
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times
Car: XV 535 -> VFR 800Fi
Telefon: 793163015
kur zapiał akurat jak mam dyżur w robocie ;/ a żeby to tak sparaliżowało ;(


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Sparky
 Tytuł:
Post: 23 lip 2014 05:25 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2013 09:16
Posty: 13
Lokalizacja: RJS-Łysa Góra
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: FZS 1000
Parada sobota godz.12:00 http://www.brothersofthesouth.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Krzekorz
 Tytuł:
Post: 23 lip 2014 08:52 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 mar 2011 06:04
Posty: 236
Lokalizacja: Jasło
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time
Car: Yamaha r6
Telefon: 792433597
Imię: Grzegorz
dzieki za info :) Postaram się aby wpaść w sobote :)

_________________
Bo ja żyję po to, by jeździć na moto.

Zapraszam!
http://www.youtube.com/krzekorzarek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
 Tytuł:
Post: 27 lip 2014 03:57 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Brodhers of South – Jasło 2014
Miałem nie jechać na ten zlot. Rano było pochmurno, padało, nawet mi przez myśl nie przeszło, że spędzę tak fajnie weekend. Poszedłem do pracy, a u mnie w pracy jest tak, że się wchodzi jakby w inny wymiar – absorbuje tak bardzo, że gdyby za oknem śnieg spadł, to bym nie zauważył. Toteż bardzo się zdziwiłem, gdy wychodząc zobaczyłem czyste niebo i obłoczki. Szybka decyzja: dom, prysznic, pakowanie i kierunek Jasło. Z nikim się nie umawiałem, nikt nie planował, że jedzie (ja też), ale – myślę sobie – fajnie będzie raz pojechać na zlot samemu, przypomnieć sobie jak to jest, gdy nikogo się nie zna i gdy mnie nikt nie zna. Hahah, nic bardziej mylnego – chyba nad morze musiałbym pojechać, a i to nie jest pewne, czy nie wpadłbym na sąsiada. W każdym razie o anonimowości nie mogło być mowy. Był Bodek, Artur z Humnisk, Wittorio, Blenders, Edycja, Jasiek, którego wieki nie widziałem i wiele innych osób, które znam lepiej lub gorzej. Przy okazji poznałem też nowych, sympatycznych i pozytywnie zakręconych ludzi, których mam nadzieję jeszcze spotkać.
Może teraz o samym zlocie. Trasa dobrze oznakowana, nie sposób było nie trafić. Miejscówka taka sobie. Jak na zlot, mało „dzika” – alejki, równo przystrzyżona trawka, jakieś świeżo posadzone drzewka. W takim miejscu „nie godziłoby się” rozpalić ogniska. Za to były też zadaszone, fajne altanki, plac zabaw, gdzie można było przypomnieć sobie, jak to jest być dzieckiem i przyzwoite toalety (inna rzecz, że w niedzielę ok. 10.30 zostały wysprzątane i zamknięte na cztery spusty :D)
Jak przyjechałem w piątek około 18, były ze cztery namioty i najlepsze miejsca (te zacienione z rana) były zajęte. Trudno, coś tam sobie wyszukałem, rozbiłem namiot, poznałem sąsiadów, rozejrzałem się, co i jak, a motocykle dojeżdżały. Wieczorem koncerty, pogaduchy do późna w nocy, oglądanie motocykli – jak to na zlocie.
W sobotę było bardzo fajnie. Z głośników sączy się fajna muzyka, człowiek siedzi sobie pod altanką, sączy chłodne piwo i robi nic. Patrzy to tu, to tam, dalej siedzi i dalej nic nie robi. Nigdzie się nie śpieszy, nic nie musi załatwiać, czas powoli płynie i można tak sobie siedzieć i robić nic, tak długo, jak to konieczne i pożądane. Można gdzieś pójść, albo dalej siedzieć, z kimś rozmawiać, iść oglądać konkurencje zlotowe, albo nadal robić nic i się tym delektować  W końcu jak już się człowiek narobi tego „nic”, idzie po następne piwo, kogoś spotyka i albo wraca do swojego poprzedniego zajęcia, albo oddaje się niezobowiązującej konwersacji  W końcu zbiera się fajna grupka, rozmawiamy, dyskutujemy, wspominamy, planujemy…
Dla niektórych niedzielny poranek bywa ciężki. (Pozdrawiam Artura i przypominam, że w Bałtowie pije tylko dwa piwa – jedno w piątek, drugie w sobotę :D) Około 11 na zlot przyjechała policja z alkomatem. Bardzo dobra praktyka. Organizatorzy pomyśleli o nas, dogadali się z panami policjantami z drogówki i ci w ramach czynności prewencyjnych badali trzeźwość tych, którzy nie czuli się pewnie. Wszak lepiej zapobiegać, niż zabierać prawo jazdy, albo – co gorsze – zbierać kogoś z drogi. Dobrze się czułem, ale sprawdzić nie zawadzi – mam zielone światło  więc w drogę! Wracałem z Edycją. Jechało się bardzo fajnie, na luzie, bez pośpiechu, bez stresu. Gdzieś na wysokości Sanoka widzieliśmy zbliżającą się od Leska chmurę burzową, ale my nie w tę stronę. Pogoniliśmy trochę konie mechaniczne i mieliśmy już tylko czyste niebo przed sobą.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dropek1997
 Tytuł:
Post: 27 lip 2014 08:40 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 17 paź 2013 11:44
Posty: 38
Lokalizacja: jasło
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times
Car: VTX 1300
Imię: Dawid
Ma ktoś jakieś zdjęcia z parady i zlotu ??


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net