Dzisiaj jest 28 mar 2024 03:03



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 12 ]
Autor Wiadomość
Ozzy
 Tytuł: RED RUN 2014
Post: 20 maja 2014 04:33 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2010 06:11
Posty: 1212
Lokalizacja: RJA/ZS
Has thanked: 120 times
Been thanked: 50 times
Car: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Imię: Ozzy
[center]Obrazek[/center]

_________________
Obrazek
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
piopio36
 Tytuł:
Post: 21 maja 2014 07:00 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 mar 2011 03:13
Posty: 130
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Car: FZS 600 Fazer '02
Imię: Piotr
Moge się mylić ale w tamtym roku jak byłem na Red Runie to te opłaty za wejscie na koncerty były pobierane tylko od tych ludzi którzy wchodzili z buta na teren zlotu na koncerty właśnie a zlotowicze płacili tylko wjazd czyli te 35zł....ale czy w tym roku tez tak bedzie to nie wiem

_________________
Kiedy siedze na maszynie totalny czuję luz...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
AdamSsS
 Tytuł:
Post: 22 maja 2014 08:14 
Mistrz winkli
Mistrz winkli

Rejestracja: 06 kwie 2013 04:41
Posty: 251
Lokalizacja: Tarnów
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Car: CBR1100XX
Imię: Adam
Spokojnie . Się trochę zmieniło ale już wam tłumaczę ;)

Wjeźdzająć na zlot na moto w cenie wejściówki są koncerty .

Dodatkowa opłata jest dla osób które przychodzą oglądają motocykle przyjdą na piwko a jeśli chcą zostać na koncert to płacą te 10 czy 15 zł .

Info prosto od Deamonsów ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
GUCIO
 Tytuł:
Post: 15 lip 2014 01:50 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2013 07:41
Posty: 232
Lokalizacja: Zabratówka
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Car: Honda Cbr 1000RR
Imię: £ukasz
Tarnów ( Narożniki ) to jakaś dzielnica ?? W którym miejscu dokładnie odbywa się zlot ? :>


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
piopio36
 Tytuł:
Post: 16 lip 2014 12:39 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 mar 2011 03:13
Posty: 130
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Car: FZS 600 Fazer '02
Imię: Piotr
Narożniki to taka miejscowość koło Radgoszczy :P a Radgoszcz jest 10km od Dąbrowy Tarnowskiej :P a Dąbrowa Tarnowska jest 20 km od Tarnowa :P czyli z Tarnowa na Narożniki jest około 35km kierując sie przez Dąbrowe w strone Mielca

....a zlot odbywa sie nad zalewem w tych Narożnikach :)

_________________
Kiedy siedze na maszynie totalny czuję luz...


Ostatnio zmieniony 16 lip 2014 12:41 przez piopio36, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
GUCIO
 Tytuł:
Post: 16 lip 2014 08:51 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2013 07:41
Posty: 232
Lokalizacja: Zabratówka
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Car: Honda Cbr 1000RR
Imię: £ukasz
piopio36 pisze:
Narożniki to taka miejscowość koło Radgoszczy :P a Radgoszcz jest 10km od Dąbrowy Tarnowskiej :P a Dąbrowa Tarnowska jest 20 km od Tarnowa :P czyli z Tarnowa na Narożniki jest około 35km kierując sie przez Dąbrowe w strone Mielca

....a zlot odbywa sie nad zalewem w tych Narożnikach :)


Dzięki bardzo :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
AdiF4i
 Tytuł:
Post: 18 lip 2014 08:16 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2013 03:50
Posty: 156
Lokalizacja: RPZ
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Car: Honda Cbr F4i
Imię: Adrian
czy warto jechać ?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ozzy
 Tytuł:
Post: 18 lip 2014 12:54 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2010 06:11
Posty: 1212
Lokalizacja: RJA/ZS
Has thanked: 120 times
Been thanked: 50 times
Car: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Imię: Ozzy
AdiF4i pisze:
czy warto jechać ?


W jakiej kwestii wartość tu rozpatrujesz?

Pojedź to się przekonasz czy warto czy nie, bo ktoś może napisać, że jest zajebiście a drugi, że chujoza więc gdzie polaków dwóch tam trzy opinie :D

_________________
Obrazek
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
 Tytuł:
Post: 20 lip 2014 06:17 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Red Run, czyli królestwo za cień
Jeśli zastanawia Was tytuł, to polecam zgooglować frazę: „królestwo za konia” 
Ale do rzeczy. Wyjechaliśmy na trzy motocykle: ja, Paweł i Przemo z Bodziem. Nieźle się jechało, ale na autostradzie Rzeszów – Dębica widzieliśmy już, że coś może być nie teges. Gdzieś tam przed nami chmura i raczej pada, bo pioruny z daleka widać. Jedziemy w kierunku tej chmury, później na prawo od niej i są perspektywy, że miniemy ja z boku. Coś tam zaczyna padać, ale kawałek dalej przed nami czyste niebo. Niestety, autostrada znów skręca w lewo i jedziemy znowu w deszcz… Nie ma się gdzie zatrzymać i złożyć przeciwdeszczówki, ale autostrada już się kończy. Ostatecznie zatrzymujemy się u jej końca pod wiaduktem. Mijają nas dwa motocykle: Aygor i Stasiu. Chwila rozmowy, fajka i deszcz ustaje. Pozostałe 40 km jechaliśmy już w słońcu, a pęd powietrza osuszył nasze ubrania równie szybko, jak deszcz zmoczył.
Wjazd 35 zeta, a jak ktoś chciał blachę, to dychę drożej. W cenie… opaska na rękę, pole namiotowe, dostęp do wody, do sanitariatów i prysznicy (zresztą bardzo przyzwoitych i wejście na koncerty. Wjeżdżamy na pole namiotowe, zatrzymuję się i już wiem, że nie pośpimy rano – nie ma takiego miejsca, które z rana byłoby zacienione (Kto sypia w namiocie, ten wie, że w słońcu szybko robi się w nim duszno i gorąco). Zajmujemy miejsca, rozbijamy się, dojeżdża Ruda, Bodek, Edycja, brat Przema i Bodzie z Agnieszką (całkiem niepodobny), Artur z Humnisk, Cobra, Raczek… Na zlocie był też Jacór. Przyszedł się z nami przywitać, zamienić parę słów. Jednak jako klubowicz, zajęty był swoimi klubowymi sprawami, co oczywiście doskonale rozumiemy. Niemniej jednak brakowało nam Ciebie Skwara. Twojego dystansu i poczucia humoru, które objawia się w najmniej oczekiwanych, ale przecież także w najbardziej odpowiednich chwilach. „Wielkich nieobecnych” było oczywiście więcej, ale nie będę wymieniał.
Przynosimy sobie złożone nieopodal ławki, stolik i… rozpalamy ogień oczywiście  Niewielkie ognisko, takie o średnicy najwyżej 20 cm, ale zawsze to ognisko. Ogrzewamy się przy nim wcale nie ogniem – bo przecież ciepło było – ale swoja obecnością, rozmowami, wspomnieniami, dyskusjami. W zadaszonym, dużym pomieszczeniu 200 metrów dalej potańczyliśmy. Pochodziliśmy nad wodą, na molo i nieoczekiwanie zupełnie nastał świt 
Sobota na zlocie to dzień zarówno długi, jak i krótki, bo niby ciągnie się to przedpołudnie, a przecież cały dzień i tak mija szybko. Na początek oczywiście wczesne budzenie, bo upał niemiłosierny. Toaleta, śniadanie, zakupy w pobliskim sklepie i każdy szuka cienia, choćby tylko za motocyklem. Tam zawsze odrobine chłodniej. Parafrazując Ryszarda III: Cienia, cienia. Królestwo za cień. No dobrze, ratowaliśmy się zimnym piwem i jakoś było  Popołudniu krótki deszczyk i znowu słońce. Pogaduchy, koncerty… Jak grała Kobranocka, byłem nawet pod sceną, ale nie odpowiadało mi to. Zdecydowanie bardziej wolę, gdy muzyka porusza serce i umysł, a nie moje spodnie. Zresztą akustyk miał chyba tego dnia wolne, bo nagłośnienie było fatalne. Może na koniec „Irlandię” dało się posłuchać, ale to chyba tylko dlatego, że z playbacku była puszczana.
Niedziela, to znowu skwar, a każdy kawałek cienia na wagę złota. Motocykl, przyczepka, parasol, daszek. Szkoda, że Długiego Janka nie było, bo w jego cieniu ze 3 osoby na raz by odpoczywały :D Niestety o chłodzeniu piwkiem nie było mowy (ze względów oczywistych). Około południa krótkie pożegnania i w drogę. Paweł prowadził, potem Edycja i na końcu ja. I tu uwaga dla Pawła, bo zapomniałem o tym powiedzieć: Pawle, jak jedziesz pierwszy i przy wyprzedzaniu dajesz ogień na tłoki, to nie wygaszaj go zaraz po powrocie na prawy pas. Masz dwa „ogony”. Edycja zjeżdża na prawo tuż przed zderzakiem puszki\, a ja to już w ogóle nie wiem, gdzie się mam podziać 
Ogólnie zlot fajny (jak dla mnie). Organizacyjnie nie mam żadnych uwag. Obawiałem się trochę „segregacji rasowej” (jeśli wiecie o co chodzi), ale nic takiego nie miało miejsca, albo nie zauważyłem. Pozdrawiam.

P.S. Właściwie już zapomniałem... W nocy z soboty na niedzielę (przy ognisku naturalnie) miał miejsce nocny quiz z dziedziny, którą się zajmuję. Było wesoło, czasem interesująco. Każdy coś tam wie, ma jakieś poglądy i doświadczenia. Mam nadzieję, że nie zanudziłem, a co najwyżej zainspirowałem do przemyśleń, poszukiwań, pogłębiania wiedzy na temat, który nas wszystkich dotyczy :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Ostatnio zmieniony 20 lip 2014 06:43 przez Wiatr w Polu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
piopio36
 Tytuł:
Post: 22 lip 2014 10:10 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 mar 2011 03:13
Posty: 130
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Car: FZS 600 Fazer '02
Imię: Piotr
Jeszcze pod namiotami strażackimi był cień :P ale fakt faktem było go zdecydowanie za mało. Jeśli chodzi o "segregacje rasową" to już rok temu przekonałem się, że na red run raczej nie ma z tym zadnego problemu także bez obaw i w tym roku zawitałem i nie żałuje, fajne miejsce i organizacja, podzielam zdanie Wiatra :)

_________________
Kiedy siedze na maszynie totalny czuję luz...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
rider333
 Tytuł:
Post: 23 lip 2014 05:51 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 23 lip 2014 05:36
Posty: 1
Lokalizacja: Tarnów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times
Car: Harley Davidson
Apropo recenzji WIATR W POLU to wszystko spoko bo zlot był naprawdę zajebisty, ale widze że kolego pojęcia o muzyce i nagłośnieniu to ty nie masz za grosz ! a tym bardziej o graniu z playbacku! bo jeżeli fachowcy pochwalili nagłośnienie i oprawę akustyczną występu to twoja oipinia jest do dupy!!! A jaśniej sprostuję : żadnego playbacku nie było przy utworze Kocham Cię jak Irlandię, i nagłośnienie było na wysokim poziomie bo Kobranocka by nie zagrała na byle jakim sprzęcie!! więc WIATRZE W POLU może nie pij więcej, a jak się na czymś nie znasz to nie wydawaj tego typu opinii!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ozzy
 Tytuł:
Post: 24 lip 2014 02:24 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2010 06:11
Posty: 1212
Lokalizacja: RJA/ZS
Has thanked: 120 times
Been thanked: 50 times
Car: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Imię: Ozzy
rider333, lepiej bym niego nie ujął :D

_________________
Obrazek
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net