Dzisiaj jest 29 mar 2024 01:27



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
Ozzy
Post: 20 maja 2014 04:40 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2010 06:11
Posty: 1212
Lokalizacja: RJA/ZS
Has thanked: 120 times
Been thanked: 50 times
Car: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Imię: Ozzy
XVI Bieszczadzki Rajd Pojazdów Zabytkowych, klasycznych i Militarnych Zagórz 8-10.08.2014
Zlot odbędzie się w Ośrodku Sportów Zimowych "Zakucie" w Zagórzu.
Organizator: Bieszczadzki Klub Pojazdów Zabytkowych Weteran, tel. 13 462 27 10 Komandor Adam Stawarczyk
www.zagorz.pl/weteran.php4

[center]Obrazek[/center]

_________________
Obrazek
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!


Ostatnio zmieniony 19 sie 2014 10:26 przez Ozzy, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
CeZetHa
 Tytuł:
Post: 20 maja 2014 10:42 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2012 12:43
Posty: 80
Lokalizacja: Brzozów/Kraków
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times
Car: Wies³awa 1siedem5 / Ch±da CX Pinæset
Wjazdów na zaporę nigdy za wiele! Nawet na Wiesi można się poczuć jak Cezar na rumaku :D

A o trasie rajdu jeszcze nic nie wiadomo?

_________________
2oo to najlepszy dowód na to, że facet potrafi się skupić na dwóch rzeczach na raz :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ozzy
 Tytuł:
Post: 24 lip 2014 02:30 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2010 06:11
Posty: 1212
Lokalizacja: RJA/ZS
Has thanked: 120 times
Been thanked: 50 times
Car: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Imię: Ozzy
Podczas tego zlotu zaplanowany jest mini zlot forumowiczów z forum DKW Auto Union, parę Dekawek już zapowiedziało się na zlot więc może być ciekawie :D

_________________
Obrazek
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
nehcum
 Tytuł:
Post: 24 lip 2014 07:47 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2012 10:27
Posty: 373
Lokalizacja: RZE/bgf/grn
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Car: Dr650se - st1100
Imię: £ukasz
ja zagladne ale w piatek na kilka chwil :) sobote mam wesele to niedarady

_________________
Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ozzy
 Tytuł:
Post: 19 sie 2014 10:33 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2010 06:11
Posty: 1212
Lokalizacja: RJA/ZS
Has thanked: 120 times
Been thanked: 50 times
Car: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Imię: Ozzy
XVI Bieszczadzki Rajd Pojazdów Zabytkowych i Militarnych z Zagórzu to dla mnie jak Święta Bożego Narodzenia albo Wielkanoc, nie wyobrażam sobie sezonu motocyklowego żeby tam nie być, mimo że od wielu lat nic się tam nie zmienia a w szczególności chaotyczna organizacja to i tak zlot ten ma swoich stałych bywalców a magiczna atmosfera to ludzie, którzy tam przyjeżdżają co roku od wielu lat.
W tym roku wpadłem na pomysł aby przy okazji zlotu zorganizować spotkanie forumowe i jest to chyba pierwsze spotkane kilku Dekawek od czasów Trampu DKW organizowanego przez Tomasza Tomaszewskiego.
Jeśli chodzi o mnie to jeszcze w piątek mój wyjazd wisiał trochę w powietrzu, jakiś czas temu dostałem od kumpla regulator elektroniczny ale niestety okazał się niesprawny do tego stopnia, że ładowanie było ale akumulator nie przyjmował prądu, kombinowałem, wymyślałem co to może być i stwierdziłem, że trzeba założyć sprawdzony mechaniczny i na takim jechać na zlot więc szybka akcja w piątek i założyłem, ustawiłem regulator sprawdziłem ładowanie wszystko gra i... i dzwoni telefon od Tomblacka: "Ozzy! gdzie Ty kur.... jesteś ?!?!?!" - yyy, no już już zbieram się i jadę :P :D
Po zatankowaniu motocykla z Rzeszowa wyruszyłem o 19:15, tuż przed Sanokiem na Statoilu zrobiłem pierwszą przerwę aby Dykta trochę ostygnęła a ja posiliłem się hot dogiem, zakupiłem parę konserw z zupą chmielową i w drogę.
W Zagórzu zameldowałem się o 21:00, jak na niedotarty sprzęt to spisywała się zajebiście :D
Na miejscu na bramie zlotowej czekał już na mnie Tomblack i zaraz na placu zlotowym przywitałem się z dariuszem08 i jego synem oraz z Panem Leszkiem właścicielem DKW NZ 350/43, długie polaków rozmowy trwały do później nocy, z Tomkiem do wczesnego rana :P
W sobotę rano dojechała dość spora część uczestników rajdu, także przyjechał johan1 ze swoją DKW NZ 350 oraz Dwadziesciajeden niestety bez motocykli choć starałem się nakłonić aby je przywiózł.
O 10:00 wyruszyła parada na rajd po Bieszczadach polskich i słowackich, ja odpuściłem sobie z dwóch powodów, niedotarty sprzęt a dwa to kierowca był nie zdatny do użycia ale w między czasie naprawiłem blokujący się gaźnik (krzywa iglica) i pilotowałem dariusza08 przez tel gdy peleton parady się pogubił na trasie przejazdu, z Tomblackiem do godz 13 leżeliśmy w cieniu skoczni i czekaliśmy na Madzie, która przyjechała moim drugi motocyklem.
W między czasie dojeżdżały kolejne załogi na zlot a także wrócili ci co pojechali na trasę rajdu, po godz 17 przyjechali Bodek i Piter, niestety samochodem, obie ich 500-tki się składają ;)

W końcu udało się wspólnie zestawić 3 z 4 DKW NZ

[center]Obrazek[/center]
Premiera forumowa, DKW NZ 350/43 Pana Leszka, choć jeszcze sporo jej brakuje do oryginału to całkiem nieźle się już prezentuje, za moją namową myślę, że jej właściciel zaloguje się u nas na forum bo miał do nas mnóstwo pytań a myślę, że nasze forumowe społeczeństwo pomoże mu w kompletowaniu.

[center]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/center]
W między czasie dojechał buba1340 i dołaczył do wspólnych rozmów z dariuszem08 i Bodkiem

[center]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/center]

W końcu zjawi się johan1, który miał problem ze spadającym łańcuchem napędowym ale ogarnął temat i dołączył do reszty stada.

[center]Obrazek

Obrazek[/center]
Dwusuwowe stado rodem z Chemnitz od lewej: DKW NZ 350 1942, DKW NZ 350 1943, DKW NZ 350/43 1944 i DKW NZ 350-1 1944.

[center]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/center]
Park maszyn na boisku pod skocznią "Zakucie", impreza raczej kameralna ale ma to też swoje zalety, tu znają się wszyscy ;)

[center]Obrazek

Obrazek[/center]
Indian 101 Scout Erwina Gorczycy

[center]Obrazek[/center]

Indian Big Chief 347 Roadmaster mojego kolegi z Jarosławia.

[center]Obrazek[/center]
Oryginał vs. współczesna replika.

[center]Obrazek[/center]
W tym roku praktycznie po za spotkaniem Dekawkowym nic nowego czego nie pokazałem w zeszłym roku nie było, standardowo był Sokół 1000, Zundapp KS750, Machless, 5 Junaków, na chwilkę przyjechał H-D WLA 42 z Leska, którego ostatnim razem widziałem 5 lat temu i spore stado ruskich bokserów i wszelkiej maści pierdopedy bloku wschodniego oraz samochody zabytkowe i young timery.

Do Rzeszowa wyruszyliśmy tuż po 10 i na miejscu byliśmy koło 13 robiąc po drodze przerwę na ostygnięcie Dykty i uzupełnienie paliwa, niestety mam za krótką linkę i nie wiedziałem z jaką prędkością jadę, w drodze powrotnej przelotowa była między 60-80 km/h, podjazdy po górki 40 km/h, takie info mam od Madzi, która jechała zaraz za mną.

[center]Obrazek[/center]

Dziękuje wszystkim forumowiczom z Forum DKW Auto Union: Bodkowi, bubie1340, dariuszowi08, Dawdzieściajeden, johanowi1, Piterowi i Tomblackowi oraz pozostałym znajomym, którzy nie zwiedli i przyjechali choć by na chwile żeby zamienić parę słów, bez Was ten zlot nie był by taki jaki jest, do zobaczenie za rok!!! :D

_________________
Obrazek
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Paolo350
 Tytuł:
Post: 21 sie 2014 09:41 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2013 07:51
Posty: 59
Lokalizacja: Orły
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Car: VS1400 i FJ1200
....hmmm - widzę, że powoli zaczynasz jak Santos.........na zlot dwoma motocyklami przyjeżdżasz ;) :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
snajper-psg1
 Tytuł:
Post: 21 sie 2014 12:35 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010 11:26
Posty: 2090
Lokalizacja: Łańcut/Rzeszów
Has thanked: 79 times
Been thanked: 70 times
Imię: Snajper
Za 4 lata jak moja Honda będzie świętowała swoje 25 lecie to w pełni legalnie się zjawię na zlocie :D

_________________
chucknoris pisze:
śmierć kutas zniszczenie


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ozzy
 Tytuł:
Post: 27 sie 2014 05:42 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2010 06:11
Posty: 1212
Lokalizacja: RJA/ZS
Has thanked: 120 times
Been thanked: 50 times
Car: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Imię: Ozzy
Paolo350 pisze:
....hmmm - widzę, że powoli zaczynasz jak Santos.........na zlot dwoma motocyklami przyjeżdżasz ;) :mrgreen:


Na zlot przyjechałem w piątek Dyktą, Drifterem przyjechała Megi w sobotę rano :D

_________________
Obrazek
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net