Dzisiaj jest 28 mar 2024 07:10



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
PALUCH
Post: 25 lip 2014 01:06 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 wrz 2011 12:12
Posty: 57
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 0 time
Been thanked: 5 times
Car: HD FLHTCUI
II Edycja Festiwalu Motocyklowego "Pirates Fest Under Rock" w Rudawce Rymanowskiej , w tym roku dla Waszej wygody przenosimy całą imprezę na teren ośrodka Ośrodek Wczasów Zdrowotnych "Rudawka" zapraszamy serdecznie już dziś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REZERWACJA NOCLEGÓW WWW.RUDAWKA.PL

WIĘCEJ FB https://www.facebook.com/events/5683591 ... r=upcoming

[ Dodano: |29 Lip 2014|, o 09:03 ]
UWAGA WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W końcu, po 15 latach, doczekaliśmy się przebudowy mostu prowadzącego z Pastwisk do Rudawki Rymanowskiej. W związku z tym, chcielibyśmy poinformować naszych gości, iż w dniach od 16.07.2014 do 1.12.2014 most zostaje wyłączony z ruchu.
Na ten czas przewidziano objazdy:
1. Przejazd w bród rzeki Wisłok przez przygotowane płyty drogowe w rejonie istniejącego mostu,
2. Alternatywnie drogą gminną z miejscowości Wisłoczek poprzez teren Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Wisłoczku oraz PGL LP Nadleśnictwa Rymanów do miejscowości Królik Polski.
W załączniku dodajemy mapę objazdu.

MAPA OBJAZDU POD TYM LINKIEM https://www.facebook.com/events/5683591 ... 4/?fref=ts

[ Dodano: |31 Lip 2014|, o 10:16 ]
W dniach 29-31 sierpnia odbędzie się druga edycja zlotu motocyklowego organizowanego prze Pirates of Roads Sanok w miejscowości Rudawka Rymanowska. Jest to kontynuacja imprezy o nazwie Pirates Fest Under Rock. Jak zwykle postawiliśmy na dużą dawkę porządnej muzy i wiele dodatkowych atrakcji. Już w piątek będziemy mogli usłyszeć takie zespoły jak The Reason, P.A.G.E. czy PlaiN NoTion a jako gwiazda wieczoru wystąpi rock’n’roll na obcasach, czyli załogantki z zespołu GASZ. Po dawce muzyki na żywo, dla najwytrwalszych przygotowaliśmy rockotekę z zabawą do wschodu słońca. Sobota to moc atrakcji już od samego rana. Przewidywany jest turniej piłkarski, myjnia Pin Up (kuso ubrane hostessy mogą Wam umyć motocykl) oraz zawody dla miłośników piwa, poza tym typowe konkurencje zlotowe. Popołudnie rozpoczynamy koncertami w klimacie blues rocka. Wystąpi między innymi The Handrails, gwiazdą wieczoru, są profesorowie bluesa w Polsce, czyli zespół Easy Rider.
Na Tereni zlotu, zapewniamy przepyszną gastronomie, zawsze zimne piwo, stoiska z gadżetami motocyklowymi i kilka dodatkowych atrakcji, które zobaczycie już na miejscu.
To wszystko pośród gór i lasów, pięknych widoków i czystego powietrza. Zapraszamy

[ Dodano: |18 Sie 2014|, o 13:29 ]
ZAPRASZAMY SERDECZNIE MAMY KOLEJNE ATRAKCJE DLA WAS NP . MYJNIA PIN UP RESZTE ZOBYCZYCIE NA MIEJSCU.

[ Dodano: |19 Sie 2014|, o 13:10 ]
:cycki3: UWAGA UWAGA !!!!!!!!! Mamy najnowsze informacje , co do drogi dojazdowej na zlot , droga główna na dzień dzisiejszy jest przejezdna więc jeżeli pogoda się utrzyma to nie będzie trzeba korzystac z objazdu. Monitorujemy sytuacje na bieżąco , o wszystkim będziemy Was informowac pozdrawiamy POFR

PROGRAM IMPREZY

Piatek 29.08.2014
16:00 przywitanie
zlotowiczów
17:00 The Reason
18:30 P..A.G.E
20:30 Plain Nation
22:30 GASZ
00:00 Rockowe
KARAOKE

Sobota 30.08.2014
09:00 zapisy na
konkurencje
10:00
Rozpoczecie zmagan
zlotowych
-konkurencje zlotowe
-Piracki Mundial
-konkurs wyciskania
-silowanie na reke
-konkurs tattoo
-myjnia PinUp
16:00 The Handrails
18:00 Luzny sklad
20:00 The Road
21:30 Wreczenie
nagród za konkurencje
22:00 EASY RIDER
00:00 Rockoteka

Niedziela 31.08.2014
Pozegnanie
uczestników i
zakonczenie zlotu

Co jeszcze na Was czeka
-stoiska z gadzetami
motocyklowymi
-stoiska gastronomiczne
-karczma regionalna
-myjnia PinUp
-studio tatuazu
-studio masazu
-bardzo dobre zaplecze
sanitarne na polu
namiotowym
-mozliwosc wynajecia
domku lub pokoju

Wjazd 40 zl - w bilecie
-powitalny trunek
-cieply posilek
-piwo
-Blacha zlotowa
-pole namiotowe
-zaplecze sanitarne
-koncerty

[ Dodano: |25 Sie 2014|, o 14:41 ]
DOBRA LUDZISKA ZACZYNAMY !!!!!!!!!!!!!!! już możecie zacząć myśleć ponieważ tatuaż jest na całe życie ZAPRASZAMY DO NAJBARDZIEJ POJECHANEGO KONKURSU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdjęcie użytkownika Tattoo.manson - Michał Małek.
Wezmę udział
Konkurs ! Najbardziej POJECHANY Tattoo !!! 30.08.2014 Rudawka ! PiratesOfRoads & Tattoo.Manson
sobota

https://www.facebook.com/piratesofroads


Załączniki:
rul.jpg
rul.jpg [ 164.02 KiB | Przeglądany 4796 razy ]

_________________
"17"
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
 Tytuł:
Post: 31 sie 2014 05:44 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Rudawka Rymanowska 2014
Z Dziniem i Edycją spotkałem się w Orłach. Przyjechałem pierwszy. Czekając na nich rozglądam się, po drugiej stronie drogi jest nowa stacja diagnostyczna… No tak, nie mam ważnego przeglądu. Zanim przyjadą, zdążę podbić, bo co tam przeglądać w japońcu?. Niestety trafiłem na takiego, za przeproszeniem, pierdołę, że Edycja i Dzinio chyba z 15 minut na mnie czekali. Jak już się diagnosta nagadał o światłach, ponach i ogólnie motocyklach, o bezpieczeństwie, to wreszcie ruszyliśmy. Jechało się kiepsko. Było słońce, ale jechaliśmy ku zachodowi, więc mocno raziło w oczy, a gdy wjeżdżaliśmy w cień, trzeba było dobrze pilnować drogi. Wiemy, kto w takiej sytuacji skasował motocykl (znaczy – kto wie, ten wie – pozdrowienia w stronę Lubaczowa). Na miejscu (nowym) okazuje się, że jest całkiem sympatycznie. Może nie jest tak urokliwe, jak poprzednio, ale ma lepszą infrastrukturę i zaplecze. Na taki kameralny zlot, w sam raz. Był już Niedźwiedź Janusz, Lucek z Bernadką, Igor i Romek z Brodów, z którymi spotykam się tu i tam, a dopiero teraz miałem okazję lepiej ich poznać, Blenders, Artur z Humnisk, Byq i Joasia, w której mógłbym się zakochać (gdybym był młodszy i nie żonaty oczywiście), dojechała Mysza oraz dwa inne gryzonie (Kociątko i Myszowaty Heniek)… Ten zlot nie mógł się nie udać. Wieczorem przy ognisku, jak zwykle, różne tematy. Ponieważ byli z nami Romek i Igor, nie obeszło się bez tematu Ukrainy, wojny, analizy możliwych zagrożeń itd. Doskonale wiemy, że nasze rozmowy nic nie zmienią, ale ciekawie jest poznać punkt widzenia Ukraińców (przynajmniej tych dwóch), wymienić poglądy, spostrzeżenia.
Sobotni poranek, to znowu zabawa, śniadanko, cieszenie się swoim towarzystwem. Plac zabaw wzbudził w nas dziecięce instynkty: karuzela, huśtawki… Męskie oko szybko zwróciło się ku dziewczynom z myjni pin up – obydwie były atrakcyjne, ale szczególnie ta w szpilkach wpadła mi w oko ;). Potem był turniej piłkarski, czyli ganianie dla zabawy za piłką. Do tej pory mięśnie mnie bolą, bo nie biegam na co dzień. Przypomniało mi się to cudowne zmęczenie, kiedy jako nastolatkowie wracaliśmy z boiska, zmęczeni, pełni wrażeń, analizujący nie wykorzystane sytuacje… Zapamiętam z tego meczu, jak Dzinio, który grał w przeciwnej drużynie składa się do strzału, a Edycja (nasza bramkarka) grozi: A spróbuj tylko! :D W rezultacie przegraliśmy 3:0, ale Dzinio ani razu nie trafił do naszej bramki (głupi to on nie jest :D). Jeszcze był bar u Jana i jego pyszne nalewki, a po południu przyjechał Paweł z Kacprem - próbował do nas wcześniej dzwonić, żeby się przekonać, czy jesteśmy na zlocie. Jako, że nikt nie odbierał (nie było zasięgu), doszedł do słusznego wniosku, że nas nie ma w domu, czyli wszyscy w Rudawce . Przed wieczorem zaczęliśmy przygotowywać ognisko. Narobiliśmy szczapek, Kacper nałamał suchych patyków, tak żeby były po 20 centymetrów, uskładał w równiutką kupkę (Jak go kiedyś nie upieczemy na grillu i nie zjemy, to wyrośnie może na ludzi). Żeby daleko nie chodzić, rozpaliliśmy ogień na skraju pola namiotowego. Nieduży, o średnicy średniej domowej patelni. Przez ponad godzinę ognisko nikomu nie przeszkadzało. Było dobrze widoczne: jakieś 25 metrów od bramy, gdzie byli organizatorzy i blisko rowu i dróżki, którą wszyscy przechodzili. Jak rozpalaliśmy, paliliśmy przez godzinę, nikt się nie czepiał, aż komuś jednak zaczęło przeszkadzać. Piekliśmy akurat kiełbaski, skrzydełka, ktoś zaczął grać na gitarze, kiedy przyszedł jeden z Piratów i kategorycznie zażądał, żebyśmy w ciągu kwadransa wygasili ognisko, bo spalimy jurtę, bo nie wolno, bo nie ma dyskusji. Bardzo mi się to nie podobało. Nie wygasiliśmy, 15 minut później Piraci zalali je wodą :D Kiedy je ponownie rozdmuchaliśmy, znowu przyszli z wodą, bez gadania rozkopali żarzące się jeszcze węgle i koniec. Tu palić nie wolno. Ich prawo – ich teren, ich zlot. Ale pamiętam dobrze z Dołżycy, Zatwarnicy, Ustrzyk, czy Leska: jak coś było nie teges, przychodzili i mówili, że za duży ogień (Dołżyca) i dobrze, żebyśmy mieli nad tym kontrolę, albo motocykle są nie tam, gdzie być powinny, szybko się dogadywaliśmy i było ok. Albo robili nocny obchód, żeby zobaczyć, czy wszystko w porządku (Zatwarnica), czy nie jesteśmy zbyt pijani, żeby bawić się ogniem, czy przy ognisku nie ma jakiejś zwady, złej atmosfery.
To było przykre zdarzenie i nie powinno mieć miejsca. Popsuło mi humor na resztę wieczoru. Nie miałem już ochoty iść do innego ogniska (w wyznaczonym miejscu). Posiedziałem przy „moim”, wygaszonym już ogniu i poszedłem spać. Oczywiście, ktoś powie – i słusznie – że jak mi się nie podoba, to nie muszę jechać. Tak więc w przyszłym roku się zastanowię, czy warto. Ogólnie trzeba przyznać, impreza bardzo fajna. Super się bawiłem (do czasu wiadomego incydentu). Nie jest to zlot na parę tysięcy maszyn, ani nawet na kilkaset. Kameralnie, bez rozdęcia, ale z pomysłem, niezłą organizacją i zapleczem. Warto kontynuować, warto pojechać. Zwłaszcza z taką ekipą, z jaką piszący te słowa, miał przyjemność spędzać czas.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Paolo350
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2014 09:02 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2013 07:51
Posty: 59
Lokalizacja: Orły
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Car: VS1400 i FJ1200
....hmm - mnie było bardzo miło znów spotkać się z "ludźmi, z którymi lubię spędzać czas", napić się wspólnie piwa, pogadać ze znajomymi z Ukrainy, i w końcu wspólnie wracać w niedzielne przedpołudnie do domu;
Ale wiem jedno - takiego pokazu, jaki dał gość rozkopujący ognisko (mało tego - rozkopujący w kierunku mojego namiotu i motocykla) dawno nie widziałem;
Zeszłoroczna Rudawka była do niczego (pod względem organizacyjnym) -i gdyby nie "sprawdzona grupa ludzi", byłoby to "najgorsze dwa dni jakie dane mi było spędzić";
Powiedziałem sobie wtedy, że więcej nie pojadę na żaden zlot do Piratów........ale jednak w tym roku zmieniłem zdanie. Myslę sobie: a co mi tam - wezmę Kacpra i pojedziemy;
Błąd!!
Po "wieczornym incydencie" to zdecydowanie był ostatni organizowany przez tych Panów zlot na jaki pojechałem.....

W tym, jak i przez kilka poprzednich sezonów gościliśmy na różnych zlotach (tych bliższych i dalszych), i na żadnym nie spotkaliśmy się z "takim czymś";
I nie ważne czy był to Bałtów czy Łagów, Krasnystaw czy Radymno, Olesno czy Radomsko - na każdej z tych imprez (jak i na wielu innych) bawiłem się świetnie i na każdą z nich chętnie wrócę (choćby, jak nieraz bywało, trzeba było znów jechać kupę kilometrów w deszcz);

Tu zdecydowanie więcej nie przyjadę........

Pozdrawiam wszystkich...


Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014 09:09 przez Paolo350, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PALUCH
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2014 12:25 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 wrz 2011 12:12
Posty: 57
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 0 time
Been thanked: 5 times
Car: HD FLHTCUI
Wiatr dzięki za profesionalne podejście do tematu , z naszej strony chcemy podziękować za twoje uczestnictwo, co do ogniska niestety siła wyzsza jak widzicie robimy na osrodku zamknietym gdzie panuja pewne reguly po to wlasciciel wyznaczyl paleniska zeby z nich korzystac wiec trudno miec do niego pretensje jego teren jego prawo z drugiej strony dobrą chwile to ognisko wam sie palilo i tak przymknelismy na to oko zeby mozna bylo dokonczyc sobie smazenie kiełbasy.
Pozdrawiamy

POFR

[ Dodano: |1 Wrz 2014|, o 12:28 ]
Paolo350 jeżeli male ognisko ma byc wyznacznikiem tego ze zlot był do dupy to faktycznie jedz sobie gdzies indziej w przyszlym roku

Pozdrawiamy i szerokości

_________________
"17"


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ralf Mc D'Angel
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2014 09:57 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 wrz 2014 07:12
Posty: 1
Lokalizacja: Road to Hell
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Car: YAMAHA V-max
Bardzo ckliwa historyjka "zefirku", tylko troszeczkę mija się z prawdą. Akurat tak się składa, że to ja osobiście interweniowałem w tej sprawie. Zapomniałeś dodać, że po drugiej stronie alejki było specjalnie przygotowane miejsce do palenia ognisk w odległości około 10 metrów od Waszego, a przy wejściu na pole namiotowe wielki znak zakazu używania otwartego ognia. Ponadto przy bramie wejściowej wisiał program zlotu oraz plan zlotu z wyraźnie zaznaczonymi miejscami do palenia ognisk. Oczywiście tak szacowna osoba jak Ty ma w d.... dobro innych zlotowiczów, bo przecież mam ochotę na ognisko i ... Jak doskonale pamiętasz podszedłem do Was z prośbą żeby zgasić ognisko i przejść na drugą stronę, usłyszałem jedynie od Ciebie jakieś chore pijackie gatki i "straszonko", że to opiszesz i inne pitu-pitu. Usłyszałeś wówczas, że nie przyszedłem tutaj na dyskusję, tylko w konkretnym celu i macie czas 15 minut na dokończenie pieczenia kiełbasy i wygaszenie ogniska. Ale tego rodzaju łagodne perswazje nie działają na tak wyśmienitego recenzenta zlotowego na jakiego się lansujesz i po upływie tego czasu musiałem przyjść z wiadrem wody i zalać Wasz "Święty Ogień". Pewnie sobie przypominasz, że po tej aluzji połowa Waszego grona spokojnie udała się na drugą stronę alejki i rozpaliła ognisko w miejscu do tego przeznaczonym. Niestety jego "świątobliwość" wiejący w polu nie zrozumiał poczynionych w jego kierunku aluzji i postanowił udowodnić w głupi sposób jaki jest twardy i ponownie rozpalić "święty ogień"..., bo tak i co mi zrobią. Niestety, kiedy przyszliśmy ponownie zgasić ognisko Ciebie przy nim nie było, bo skryłeś się między namiotami jak tchórz pozostawiając swoich znajomych. Finał tej historii jest taki, niestety Ty nie możesz jej znać, że jeden z Was zaprosił nas na piwko pod sceną i była niezła zabawa. Mam dla Ciebie kolego radę... Zanim zaczniesz osądzać ten, czy inny zlot, proponuję, żebyś zorganizował choć jeden. Poznaj co to znaczy spać w najlepszym razie 2 godziny na dobę, bo trzeba przypilnować na przykład takich niereformowalnych pozerów z przerostem ambicji jak Ty. Jeśli tego doświadczysz osobiście i zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi, wtedy na pewno nie będziesz pisał takich bzdur, jak dziecko, któremu nie pozwolono bawić się zapałkami. Ale jest jeszcze nadzieja dla Ciebie, proponuję trochę więcej pokory i szacunku dla organizatorów, zobaczysz wówczas trochę więcej niż czubek własnego nosa. Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014 11:29 przez Ralf Mc D'Angel, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
januszek
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2014 10:18 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider

Rejestracja: 05 paź 2012 08:55
Posty: 630
Lokalizacja: południe
Has thanked: 17 times
Been thanked: 61 times
Nie zmienia to faktu, że ani ognisko ani inny szmatławiec, czytaj nawiedzony z mc nie powinien tam być. Wy jesteście organizatorzy, na was spoczywa dopilnowanie porządku, zaparkowanie motongów itd. Swoją drogą, motocykl, to nie butelka pepsi, którą można wnieść pod kaskiem. Skąd tam znalazł się motocykl> Gdzie wtedy byliście?

_________________
Jak z tego widać, tak to widzę


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PALUCH
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2014 09:52 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 wrz 2011 12:12
Posty: 57
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 0 time
Been thanked: 5 times
Car: HD FLHTCUI
A tobie z tym MC to o co chodzi wogóle ? mozna jaśniej

_________________
"17"


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2014 10:50 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
I w ten oto sposób jedno małe ognisko urasta do rangi problemu i przyćmiewa wszystko :D

Ale w sumie dobrze Ralf, że to napisałeś. Przyjmuję krytykę, a przy okazji wyjaśniło mi się coś, czego do tej pory nie rozumiałem (i nie ma tu żadnej ironii, ani sarkazmu, zapewniam).

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Ostatnio zmieniony 02 wrz 2014 10:51 przez Wiatr w Polu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net