Dzisiaj jest 19 kwie 2024 10:24



Nowy tematOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Łobuziara
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2014 10:48 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2010 08:56
Posty: 2671
Lokalizacja: Krosno
Has thanked: 183 times
Been thanked: 200 times
Car: Kawasaki KLE
Imię: Natalia
Zabije Was za to, że na liście jest 9 osób, na fb jest 20, 36 niezdecydowanych a będzie ponad 50. Kucik też Was zabije.

_________________
Ideal­ny świat jest podróżą, nie miejscem.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
FRED
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2014 01:50 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2010 06:17
Posty: 2660
Lokalizacja: Kańczuga
Has thanked: 104 times
Been thanked: 65 times
Car: Suzuki dl
Telefon: 604480457
Czy wybiera się ktoś z okolic Przeworska, Łańcuta, Rzeszowa?

_________________
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

— George Bernard Shaw


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2014 01:50 przez FRED, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
gruby
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2014 10:56 
Heaven Riders
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 gru 2011 05:16
Posty: 866
Lokalizacja: Jasło
Has thanked: 48 times
Been thanked: 25 times
Car: RN13 & RJ04
Telefon: 668351944
Imię: gruby
Łobuziara, nie jestem pewien więc się nie wpisuje, przemoc z kobiecej ręki nam nie straszna :D

_________________
Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy, odważny umiera tylko jeden raz.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Cyrul
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2014 09:36 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2012 03:36
Posty: 205
Lokalizacja: Strzyżów / Kańczuga
Has thanked: 16 times
Been thanked: 17 times
Car: HONDA VFR800FI RC46
Telefon: 604453190
Imię: Piotr
1. Łobuziara
2. Kucik
3.Miura + druga połówka :)
4. Dala
5. Borat
6. Kira
7. Kulfon
8. J_A_N_E_K +1
9. Seven25 + Pantera 87
10. Cyrul (na 80%)+ OSTRY+1 :mrgreen:

_________________
Motocykl jest jak MediaMarkt- nie dla idiotów


Ostatnio zmieniony 12 kwie 2014 02:35 przez Cyrul, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
JACK
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2014 07:33 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów

Rejestracja: 02 gru 2012 07:35
Posty: 97
Lokalizacja: Albigowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times
Car: vn 800/intruder 1500
Telefon: 602137528
a 100 lat życzę wszystkim forumowiczom :D tyle powrotów co wyjazdów :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ares
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2014 10:08 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2010 10:05
Posty: 1243
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 54 times
Been thanked: 52 times
Car: Honda ST1300A, CM400 & SW600
Telefon: 509577207
Imię: Arkadiusz
Szczerze - szkoda, ze nie mogę być tam z Wami ale dwa mies temu zarezerwowalem bilety lotnicze i jestem dość daleko od Podkarpacia. Jednak myslami na urodzinach forum, 3 razy byłem i było super...

_________________
Uchwyt wodoszczelny na smartfona do Twojego motocykla lub roweru :

viewtopic.php?f=11&p=257027#p257027


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Seven25
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2014 12:30 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2012 04:05
Posty: 473
Lokalizacja: Dębica-Ropczyce
Has thanked: 11 times
Been thanked: 38 times
Car: Kawa³Suki Z1000
Telefon: 604503643
Imię: Karol
Ludzie nie dopisali, ale i tak było fajnie :)

_________________
"W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie" - Jerome Le Banner
„Już wiesz, że nadchodzą kłopoty – 260 km/h a przednie koło wędruje w górę!” Isle of Man TT
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
insomnia
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2014 04:51 
są jakieś zdjęcia z imprezy? :mrgreen:


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Kulfon
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2014 08:52 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2010 01:34
Posty: 2150
Lokalizacja: Kozłówek
Has thanked: 124 times
Been thanked: 159 times
Car: Yamaha FJ 1200
Imię: Micha³
nie ma zdjęć. Trzebabyło się stawić osobiście :)

Dzięki za kolejną sympatyczną imprezkę. Mimo nieco tym razem mniejszej liczebności forumowiczów to i tak super spędziłem wieczór.
No i podziękowania dla Łobuziary za pyszny torcik :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
insomnia
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2014 08:31 
:( Szkoda.

Będzie powtórka w przyszłym roku?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Revolut
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2014 08:52 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 mar 2011 01:20
Posty: 2291
Lokalizacja: RKR
Has thanked: 26 times
Been thanked: 203 times
Car: Niebieski Fistaszek
Telefon: 663 12 12 99
Imię: Grzesiek
Frekwencja związana jest z terminem. A on nie będzie zmieniany pod innych, bo wtedy tym pierwszym nie będzie pasować.

Galeria... Nikt się nie dzieli fotkami, to skąd je mamy mieć? Wyciągnięcie aparatu na początku imprezy jest okrzyknięte szpanerstwem i "nie rób mi zdjęć".

M... Tak... Nie ma go z nami, ale sądzę, że chciały by forum było prowadzone dalej w takim nurcie, jakim było, to znaczy, ci sami ludzie, te same zasady. Co prawda część rzeczy się zmieniła, ale był to proces zapoczątkowany wcześniej.

Coś jednak w tym forum jest takiego, że nawet ludzie, którzy mówią publicznie, że na nie leją i, że jest do dupy, to nawet ci ludzie, przesiadują na tym forum.

Zaproście 100 osób do siebie na grilla/ognisko/obiad/ lody. I spróbujcie każdego ugościć tak jak on sobie wymarzył. Zrobią się grupki, i w tych grupkach będą kolejne podziały. Nigdy nie będzie tak, że dogodzisz wszystkim i każdy powie "było super!"

Co do treści i jakości forum, to nie jest zależna od moderacji, ale od Was, użytkowników. Przecież to Wy tworzycie ponad 90% postów tego forum, tak więc to forum, to Wy. Wszyscy. My tylko pilnujemy, żeby żaden troll, któremu nie pasuje to co napisaliście, pilnujemy, żeby Was nie zwyzywał, nie obrażał. Czasami ciężko ustalić granicę, gdzie kończy się różnica zdań i dyskusja, a gdzie zaczyna kłótnia i obrażanie. Później co prawda, ten Troll pisze żałosne PW do nas, obraża nas, zaprasza na pranie mordy i pokazuje jakimi ciotami w porównaniu do niego jesteśmy. Ale to właśnie jest nasza rola. Nas. Administracji i moderacji. Mamy być tymi ciotami do bicia i jednocześnie twardymi strażnikami.

Ale czasami się po prostu nie da i ktoś przegina pałę notorycznie, wtedy nie ma litości i jest warn/ban.
Zobaczcie jak bogata jest lista upomnień czy banów u nas. Wcale nie jesteśmy tacy ostrzy jak się wydaje. Kilka osób jest tutaj tylko dzięki naszej cierpliwości i sam nie wiem dlaczego.

No, wyżaliłem się, mogę iść ukroić kawałek makowca, wywalić nogi na biurko, potrącić kubek z herbatą i dalej czytać to co piszecie. Smacznego i miłego dnia życzę.

Aha, polecam sposób dedykowany kiedyś przez M. - gdy się sprzeczasz z kimś, albo masz napisać coś obraźliwego, ostrego, to idź na spacer z dziewczyną. Zjedz coś dobrego. Pomyśl o czymś innym, odpocznij. Potem wróć i skasuj tą niewysłaną wiadomość.

Howg i na pohybel komukolwiek!

_________________
RaC TeamObrazek Obrazek
Why is the Rum Gone?Obrazek

Gniewne lufy: 4.5mm; 7,62x25; 7,62x39; 7,62x54R; 7,65x17; 12GA; .223; 9x18; .36; .45 :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
insomnia
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2014 01:34 
Revolut, choć często Twoje wypowiedzi pełniły funkcję oazy spokoju w najbardziej zażartych dyskusjach i nie było się nawet do czego przyczepić, to tutaj chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jak to się stało, że w poprzednich latach był rzucony termin i po kilku dniach na liście było już 20 pozycji + osoby towarzyszące? Już nawet nie wspominam o gabarytach tych tematów (odpowiedzi i wyświetlenia).

Na forum mamy kilku naprawdę znakomitych fotografów, wątek przeznaczony tej zajawce, a Ty mówisz, że wyciąganie aparatu jest okrzyknięte szpanerstwem? Nawet na takiej imprezie, która jest organizowana w lokalu Kucika, który jest zarówno administratorem tego forum, jak i fotografem? Tak samo nie zauważyłem podobnych ekscesów na topieniu marzanny. Snajper latał uśmiechnięty w tą i z powrotem, nikt mu nie ubliżał i nawet nie podstawiał nóg. Nie było po prostu czego za bardzo pokazać, a owa frekwencja jest strzałem w pysk dla naszej administracji. Nie wstydźmy się tego pokazywać- po prostu próbujcie coś z tym zrobić.

Zmieniło się właśnie mnóstwo rzeczy. Od debilnego wygaszania postów, do kasowania sporych tematów. Już nawet kiedy wątek osiągnie blisko 1,5k wyświetleń w ciągu 3-4 godzin, a użytkownicy wracają do niego z bananem na twarzy- TEŻ JEST KASOWANY. Już rozumiem jakby takie tematy były na porządku dziennym, ale tak nie jest. I dobrze. Jednak skoro już się zdarzyło to dajcie to cholerne przyzwolenie na robienie sobie jaj, bo zaczyna się robić strasznie drętwo. Napisałem w propozycjach. Dyskusja, gwiazdorzenie, dyskusja, gwiazdorzenie, na koniec Kucik przyznał mi rację i......... amen. Soko chciałby żeby forum było prowadzone w takim nurcie? Ja tam szczerze wątpię.

Powiem szczerze, że o banie na swoim stałym koncie dowiedziałem się dwa tygodnie po tym jak go otrzymałem. Zarejestrowałem się pod tym nickiem tylko i wyłącznie dlatego, że nie mogłem sobie odpuścić pokręcenia beki właśnie z tego wydarzenia. Już nawet nie byłem pewny czy miałem rację podczas jednej dyskusji z Łobuziarą, a tu coś takiego. W sumie to wiedziałem, że ktoś mi to wygarnie, ale na to też leję. :D A decyzja Aresa odnośnie mojego bana- iście błyskawiczna. Musieliście to przedyskutować w swoim dziale by po 3-4 dniach podjąć działania?

Argument o zapraszaniu wiary na imprezy też chybiony... Siedliska? Masa osób i nie przypominam sobie negatywnych opinii. Przeważnie jeśli to forum podejmowało inicjatywę w organizowaniu imprez, większość ludzi (mówię o ludziach, a nie o zwierzakach, którzy po kilku latach w siodle nadal na motocykl mówią MOTOR) wyrażało raczej dobre zdanie. Nawet po topieniu marzanny wróciłem do domu i sam to napisałem, że dobrze było zobaczyć kilka mordeczek. Dalej nie przypomnę co Freska odpisała. :D Problem nie leży w tym żeby wszystkim dogodzić np. na takich urodzinach. Rok temu przyjechałem na DR, pośmiałem z kilkoma osobami, pochodziłem sobie, powrót do domu i było spoko. Nie musiałem siedzieć na skórzanej kanapie z JD z lodem w ręce, a w tle mogła lecieć normalna muzyka zamiast klasycznej. Problem się zaczyna jak na imprezie pojawia kilka osób, a nie kilkadziesiąt jak zaledwie rok wcześniej.

Wątek o walentynkach, wątek o funkcjonowaniu czarnej mafii zwanej kościołem katolickim. Dalej nie rozumiem czemu te tematy wywołały tyle emocji, a w rezultacie zostały zamknięte czy tam poprzesuwane do kosza. Już rozumiem jak ktoś 'jedzie z grubej rury' i zaczyna się faktycznie obrażanie czy wytykanie komuś kompleksów (pozdro Miura- następnym razem podpisz mnie na czole). Już mówiłem jakie było założenie 'luźnych rozmów' i nie będę się powtarzał. Brakuje właśnie tego dystansu. Po co wygaszać połowę postów skoro to jest dalej forum dyskusyjne? Zrozumiałbym jakby ktoś pisał w temacie o swoim moto, a druga osoba wtryniłaby się ze swoim, bo nie jak założyć nowy temat, ale tak przecież nie jest. Obecnie trzeba uważać na to co wygasić, a co nie, bo można się nadziać na czerwony pasek. Dlaczego? Dlatego, że moderacja narzeka na ilość postów. Serio musicie wszystko przeczytać? System zgłoszeń powinien Was w pewnym stopniu wyręczać. W takim razie jak na większych forach, gdzie użytkowników jest ponad 2kk (z czego 1/4 aktywnych, ale mimo wszystko), a tutaj zaledwie 5k, tam potrafią utrzymać porządek i zachować twarz, a tu nie bardzo? Fakt jest faktem, że tam moderatorów jest 2x więcej, ale wyobrażacie sobie funkcjonowanie takiego forum na naszych zasadach? I nie narzekaj na trolli, bo tutaj czegoś takiego praktycznie nie ma. Mało internetów chyba widziałeś. :D

Cierpliwość przy rozdawaniu warnów i banów. Ja tam wiem skąd się wzięła ta cierpliwość, ale powstrzymam się od komentarza co by znowu nie zostać gwiazdorem. :D Aż się dziwię sam sobie, że tutaj odpuściłem, ale fajnie- robię postępy albo po prostu mi się już nie chce.*

Revolut pisze:
Aha, polecam sposób dedykowany kiedyś przez M. - gdy się sprzeczasz z kimś, albo masz napisać coś obraźliwego, ostrego, to idź na spacer z dziewczyną. Zjedz coś dobrego. Pomyśl o czymś innym, odpocznij. Potem wróć i skasuj tą niewysłaną wiadomość.


Wiesz jaka jest największa zaleta internetu? Ktoś się może wypowiedzieć.
A jaka największa wada? Ktoś się może wypowiedzieć.

*- Rommel, moja muzo! Pamiętasz jak tak kiedyś pisałeś? HIHIHI. :mrgreen:

@edit
Każdy idiota, któremu przyjdzie na myśl napisanie posta w stylu 'wyjdź na dwór, nie masz życia' niech wie, że życie mam, a człowiek kiedyś tu wracał z uśmiechem na twarzy. 60 stron na sb nie było żadnym osiągnięciem. Obecnie ta wartość waha się w granicach 20-30 (z czego kilka stron to kropki), ale z forum jest wszystko ok.


Ostatnio zmieniony 19 kwie 2014 02:57 przez insomnia, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Nawl
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2014 02:11 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2013 08:01
Posty: 349
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 131 times
Been thanked: 227 times
Car: BMW K1200S & BMW F650
Imię: NAFL
Widze że część ludzi myli pojęcie "forum motocyklistów" z "kółkiem wzajemnej adoracji".
Jakos tematy stricte o MOTOCYKLACH nie są usuwane, przynajmniej z tego co zauważyłem.
A jak ktoś chce popisać o pierdołach to jest pełno innych for na których moża dać upust emocjom.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
insomnia
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2014 02:26 
aespeo, wierz mi, że jakbyś się zarejestrował troszkę wcześniej to Twój post wyglądałby inaczej. Tak nie jest, nie masz porównania z tym co było wcześniej, więc w tym temacie powinieneś mieć akuratnie najmniej do powiedzenia. ;)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Revolut
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2014 02:40 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 mar 2011 01:20
Posty: 2291
Lokalizacja: RKR
Has thanked: 26 times
Been thanked: 203 times
Car: Niebieski Fistaszek
Telefon: 663 12 12 99
Imię: Grzesiek
insomnia pisze:
Jak to się stało, że w poprzednich latach był rzucony termin i po kilku dniach na liście było już 20 pozycji + osoby towarzyszące?


Starzejemy się? Wiesz jak to działa. Znajomy ciągnie znajomego. A część forumowiczów, którzy wg mnie są jedyni z tych którzy są duszą tego forum, byli akurat "gdzieś tam", więc ich znajomi nie zostali z nimi przyciągnięci. Itd, itp. Po prostu tak jakoś wyszło, że nie było kilku grupek, nie było tych osób, które są strasznie charyzmatyczne itd.

Cytuj:
Na forum mamy kilku naprawdę znakomitych fotografów, wątek przeznaczony tej zajawce, a Ty mówisz, że wyciąganie aparatu jest okrzyknięte szpanerstwem?

Tak, to mówię na własnym przykładzie. Bodajże na Wigilii forumowej. Wkurzyłem się i schowałem aparat. Co z tego, że jest kilku fotografów, skoro nie robili zdjęć/nie udostępnili ich?

insomnia pisze:
Zmieniło się właśnie mnóstwo rzeczy. Od debilnego wygaszania postów, do kasowania sporych tematów. Już nawet kiedy wątek osiągnie blisko 1,5k wyświetleń w ciągu 3-4 godzin, a użytkownicy wracają do niego z bananem na twarzy- TEŻ JEST KASOWANY.


Tak, owszem, kilka osób świetnie się bawi, a reszcie to nie odpowiada. Ale to każdy temat należałoby rozpatrywać oddzielnie, więc i ja i Ty nie powinniśmy tego poruszać.

insomnia pisze:
Powiem szczerze, że o banie na swoim stałym koncie dowiedziałem się dwa tygodnie po tym jak go otrzymałem. Zarejestrowałem się pod tym nickiem tylko i wyłącznie dlatego, że nie mogłem sobie odpuścić pokręcenia beki właśnie z tego wydarzenia.


Widzisz jacy straszni jesteśmy? Wciąż jakoś tutaj funkcjonujesz, bo wierzymy, że odstąpisz od swojej krucjaty. Przymykamy oko na np multikonta.

insomnia pisze:
(mówię o ludziach, a nie o zwierzakach, którzy po kilku latach w siodle nadal na motocykl mówią MOTOR)


Wybacz, ale musiałem :D
"Motor" jest poprawnym nazewnictwem. Potocznym, bo potocznym i niefachowym, ale jednak. Tak samo auto=samochód. A jeśli ktoś ma manię wielkości i musi krzyczeć na innych dzieciaków którzy z zazdrością w oczach pytają "co to za motor" a on odpowiada "motocykl, to motocykl idioto!", spluwając niedbale na chodnik i bałamucąc wzrokiem Kasię z 2giej D.

insomnia pisze:
Siedliska? Masa osób i nie przypominam sobie negatywnych opinii.

Były, ale ze względu na to, że jednak był ogrom osób, to nikt nie śmiał krytykować na głośno, ale uwierz, nawet w Siedliskach ktoś znalazł wady... Tak więc jednak podtrzymuję, że wszystkim nie dogodzisz :D

insomnia pisze:
Serio musicie wszystko przeczytać? System zgłoszeń powinien Was w pewnym stopniu wyręczać.

Niestety tak... Bo wielu nie zgłasza... A wielu zgłasza ze złośliwości. Nawet jeśli wszystko jest ok, to ludzie zgłaszali posty oponenta w dyskusji...

Słuchaj. Lubię Cie, nawet dość bardzo :D Ale na żywo, bo w internetach jesteś trochę marudny i nikt nie docenia Twojego Trollingu, który przyznam jest na wysokim poziomie. Ale, żeby nie odbierać go negatywnie, trzeba Cie znać osobiście. Właśnie tego brakuje w internetach. Dystansu i znajomości.
Rommel nieco zluzował majty, dalej od czasu do czasu sobie machnie posta, ale mam wrażenie, że już nie ratuje świata. A z nim jest tak samo jak z Tobą. Znam osobiście, więc często śmieję się przy Waszych postach. Ale... Świata nie zmienimy :D

Osobiście kończę dyskusję w tym wątku. Bo nie jest on od tego. Może ktoś będzie chciał się podzielić fotkami, to wrzuci tutaj. Ale sporo racji jest w tym, że skoro impreza była kameralna, to może powinna być tylko symboliczna ilość fotek.

_________________
RaC TeamObrazek Obrazek
Why is the Rum Gone?Obrazek

Gniewne lufy: 4.5mm; 7,62x25; 7,62x39; 7,62x54R; 7,65x17; 12GA; .223; 9x18; .36; .45 :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net