Dzisiaj jest 29 mar 2024 11:16



Nowy tematOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Łobuziara
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2014 05:29 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2010 08:56
Posty: 2671
Lokalizacja: Krosno
Has thanked: 183 times
Been thanked: 200 times
Car: Kawasaki KLE
Imię: Natalia
Nawet mi nie chciało się przyjechać na urodziny. Nie ze względu na ludzi, nie ze względu na to, że brakowało kilku osób, ani nie dlatego, że "forum to już nie to samo". Była paskudna pogoda, nic mi się nie chciało i już zaczęłam wymyślać wymówkę na brak mojej obecności, a mimo wszystko przyjechałam. Na następny dzień była Dukla, wiem że ponad połowa z chętnych na imprezę urodzinową wybrała Dukle - nie dlatego, że była tam lepsza zabawa, tylko dlatego, że wiedzą jak na imrezach w Eldorado jest grubo :D
Zawsze są obecne "stare ekipy" z Rz, okolic i z RK (Rev... :/ ) W tym roku ich nie było. W zupełności to rozumiem. Zawsze przyjeżdżali z rozszerzoną grupą i oni zazwyczaj robili robotę. W tym roku część była na wyjazdach, a innym doszło masę innych obowiązków ( Daniel, pozdrowienia dla Wiktorki :) ).
Zdjęć nie ma. Kucik - wychwalany przez Ciebie fotograf również nie miał aparatu. Cieszę się, że przestało bawić ludzi robienie sobie pijackich fotek. A nawet jeśli - to ostatnimi czasy rozsyłane są tylko dla obecnych na imprezie ludzi. W przypadku zdjęć z wigilii ja zrobiłam selekcję, bo część nie nadawała się do publikacji. Gdybym była złośliwa to mogłabym je dodać, a po co?

Forum upada, sratata... Frekwencja na urodzinach nie dopisała, nie będę tego usprawiedliwiała. I tak było fajnie. Frekwencja na wigilii przerosła oczekiwania każego - nigdy nie było tak dużo ludzi jak w grudniu zeszłogo roku .. 5 miesięcy temu, nie tak dawno :) Na marzannie frekwencja wzrosła pewnie o 110% a przecież logo forum za tym stoi :)

Fajnie wywoływać szum, robić problem z niczego. Nie udało się - trudno. Za rok będą 5-te urodziny, bardziej grube, coś się wymyśli. To jest na WAS, dla NAS wszystkich. To nie koncert, ani płatna impreza czy dyskoteka. Po prostu symboliczne spotkanie przy alko i kawałku tortu.

Co do galerii - nie ma zdjęć więc nie uaktualniłam. Przynaję się, że to jest na mojej głowie a w kwietniu uaktualniłam ją raz. Nie z lenistwa - nie mam czasu siąść na tyłku z przyczyn osobistych. Po świętach obiecuję poprawę i zapełnienielinkami całą galerię jeśli takowe otrzymam

_________________
Ideal­ny świat jest podróżą, nie miejscem.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 02:00 przez Łobuziara, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Piszol
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2014 10:49 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 paź 2010 09:12
Posty: 1540
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 181 times
Been thanked: 210 times
Car: VFR RC 36 II
Ile Borat w Tobie energii drzemie jestem pełen podziwu. Tak jak Romlowi powiedziałem że z czasem mu przejdzie i już mu powoli przechodzi (do tej pory nie wiedziałem ile ma lat Romel gówniarz :troll: ). Tobie też Boraciku jeszcze 2,3 może 5 lat minie przejdzie Ci ten nastoletni zapał, troszkę się zdystansujesz. I spokojnie przy piwku będziesz czytał sobie posty BorataJuniora co na pewno za jakiś czas się takowy zjawi na forum. I po prostu napiszesz - ech nie chce mi się ....



Co do frekwencji urodzin forum - po prostu w tym terminie, tak się poskładało że sporej części osób nie pasowało. Ale obiecuje Ci przyjedziesz za rok i będzie Pan zadowolony.


W formie powtórzenia sobie klik

_________________
"Nie mów mi jak bardzo jesteś wykształcony, powiedz mi jak dużo podróżowałeś".


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net