Dzisiaj jest 28 mar 2024 12:51



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
sandman
Post: 27 cze 2014 01:39 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 16 lip 2012 12:25
Posty: 17
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Car: Honda Shadow Spirit 1100
Imię: W³odek
Cześć

Zapraszam wszystkich na Motofestiwal 2014 w Łańcucie, który odbędzie się w dniach 08-10.08.2014.

Zagrają dla nas:
- Pankower
- Diaboł Boruta
- Guitar Force
- Farben Lehre
- Kursher
- Pani K.
- The Handrails
- 4 Szmery
- Kobranocka

Zapewniamy strzeżony park maszyn, zaplecze higieniczne, otwarty basen, gastronomię oraz stoiska
W programie parada motocykli oraz konkursy

Start o 15 w piątek. W razie pytań proszę na hordalancut@gmail.com, info na FB: facebook.pl/horda.lancut, www.hordalancut.pl

Pozdrawiam
Sandy


Załączniki:
plakat_2014_150k.jpg
plakat_2014_150k.jpg [ 172.71 KiB | Przeglądany 6905 razy ]


Ostatnio zmieniony 27 cze 2014 01:39 przez sandman, łącznie zmieniany 1 raz
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
MOTOMANIA
 Tytuł:
Post: 09 lip 2014 01:09 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 13 mar 2014 05:09
Posty: 33
Lokalizacja: RZESZÓW
Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times
Co roku chłopaki staja na wysokości zadania i fajnie organizują ten zlot warto do nich zaglądnąć. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
stachu_r1
 Tytuł:
Post: 21 lip 2014 10:10 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014 11:44
Posty: 134
Lokalizacja: Rzeszów / Kielnarowa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Car: YAMAHA YZF R1 RN20
Telefon: 792879631
Imię: Stachu
Ktoś wie w którym dokładnie miejscu to będzie? ulica albo coś?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
sandman
 Tytuł:
Post: 22 lip 2014 09:17 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 16 lip 2012 12:25
Posty: 17
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Car: Honda Shadow Spirit 1100
Imię: W³odek
Cześć

Ul Składowa w Łańcucie. Teren odkrytego basenu MOSiR. Będzie mapka dojazdu spod zamku już niedługo na naszej stronie www.hordalancut.pl i na FB facebook.pl/horda.lancut Będą też oznaczenia na drodze.

Pozdrawiam
Sandy


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
stachu_r1
 Tytuł:
Post: 22 lip 2014 04:39 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014 11:44
Posty: 134
Lokalizacja: Rzeszów / Kielnarowa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Car: YAMAHA YZF R1 RN20
Telefon: 792879631
Imię: Stachu
wielkie dzięki za info :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
JACK
 Tytuł:
Post: 27 lip 2014 07:52 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów

Rejestracja: 02 gru 2012 07:35
Posty: 97
Lokalizacja: Albigowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times
Car: vn 800/intruder 1500
Telefon: 602137528
no można zacząć odliczać za dwa tygodnie spotkamy się w Łańcucie ,zapraszamy :mrgreen:

[ Dodano: |30 Lip 2014|, o 08:05 ]
https://www.google.pl/maps/dir/50.06863 ... c2!1m0!3e0 dodaję mape dojazdu. :) pozdrawiam i do zobaczenia


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
sandman
 Tytuł:
Post: 30 lip 2014 08:28 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 16 lip 2012 12:25
Posty: 17
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Car: Honda Shadow Spirit 1100
Imię: W³odek
Cześć

Zachęcam do obejrzenia migawki zapowiadającej Motofestiwal 2014. To już 10 dni :)
https://www.youtube.com/watch?v=4ReOG_ozU8Q

Pozdrawiam
Sandy


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
JACK
 Tytuł:
Post: 30 lip 2014 01:21 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów

Rejestracja: 02 gru 2012 07:35
Posty: 97
Lokalizacja: Albigowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times
Car: vn 800/intruder 1500
Telefon: 602137528
Jako że coraz częściej pojawiają się pytania o ceny wjazdu - zamieszczam:
- motocyklista 35 zł, w tym piana(lub coś bez %), blacha, pole namiotowe, strzeżony park maszyn, zaplecze sanitarne ( prysznice i toalety w budynku MOSiR), dostęp do otwartego basenu
- plecak 10 zł
- piechur 5 zł/dzień - piątek i sobota

Niedziela free

Zapraszam, Motofestiwal 2014 na terenie odkrytego basenu MOSiR, ul Składowa Łańcut. 08-10.08.2014 ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Jose
 Tytuł:
Post: 01 sie 2014 01:10 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 gru 2011 01:41
Posty: 692
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 39 times
Been thanked: 28 times
Car: CRF 450X, F800GS
Telefon: 500034754
Imię: £ukasz
Podczas moto festiwalu będzie organizowana kwesta na rzecz zakupu przydomowej windy, dla chorej córki mojej koleżanki. Razem ze mną będzie kilku wolontariuszy. Winda z montażem szacowana jest na +/- 50 tys. zł. Sama niestety nie jest w stanie pokryć tych kosztów. Proszę wszystkich o datki. Liczy się każda złotówka.

_________________
Ubezpieczenie OC i AC. Dla P2k maksymalne zniżki.
Chcesz dowiedzieć się jak działam? Link poniżej.
http://www.podkarpackie2oo.pl/forum/vie ... php?t=7095


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
JACK
 Tytuł:
Post: 05 sie 2014 09:03 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów

Rejestracja: 02 gru 2012 07:35
Posty: 97
Lokalizacja: Albigowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times
Car: vn 800/intruder 1500
Telefon: 602137528
witam serdecznie, już niedługo się spotkamy, przygotowania idą pełną parą :D dziś walczyliśmy z komarami :P mam nadzieję że wygramy, trzymajcie kciuki :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Stecyk
 Tytuł:
Post: 06 sie 2014 10:45 
Początkujący rider
Początkujący rider

Rejestracja: 17 lut 2014 10:34
Posty: 77
Lokalizacja: Krościenko Wyżne/Rzeszów
Has thanked: 21 times
Been thanked: 1 time
Car: Honda Shadow VT700C
Telefon: 726929369
Imię: £ukasz
jak trafię, to mam zamiar się tam pokazać ;)

[ Dodano: |6 Sie 2014|, o 22:46 ]
wybiera się ktoś z okolic Krosna? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Zając
 Tytuł:
Post: 07 sie 2014 09:01 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 kwie 2014 01:22
Posty: 17
Lokalizacja: Zabratówka/Rzeszów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: Yamaha FJR 1300
Telefon: 721605175
Imię: Micha³
jak pogoda dopiszę będę w piątek :)

_________________
------> ULICZNY DUCH <------

http://www.midartv.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
 Tytuł:
Post: 10 sie 2014 04:58 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Łańcut, czyli nie nosić drewna do lasu
W piątek pogoda była niepewna. Duże zachmurzenie, od czasu do czasu delikatny kapuśniaczek straszył i zraszał jezdnię. Wyjechałem około 15, krótka wizyta u teściów w Łańcucie i jestem na zlocie. Wjazd 35 zeta, w tym blacha i piwo lane. Do tego jakieś ulotki, reklamy, regulamin, wizytówki, czyli trochę obowiązkowych śmieci. Szybko zlokalizowałem Dżolkę, która już wybrała i zarezerwowała najlepszą, bo dobrze ocienioną miejscówkę. Piątek, to chyba najlepszy dzień zlotu, bo jest dużo spotkań, powitań, radości. Rozpakowywanie, czekanie na tych, co mają dojechać, organizowanie ogniska… A właśnie, co do ogniska miałem spore obawy, bo teren zlotu, to takie dosyć ładne, dobrze uporządkowane miejsce wypoczynku. Równo przycięta trawka i takie tam, ale dostaliśmy zgodę organizatorów, wybraliśmy dyskretne miejsce i był ogień. Niewielki, ale dla nas w sam raz. W oczy rzucało się dużo ochroniarzy, którzy nas też często odwiedzali, pewnie po to, żeby dopilnować, czy po alkoholu nie przyjdzie nam do głowy spalić pobliskiej Bażantarni. Nic nam takiego nie chodziło po głowie, ale dobrze, że ktoś nad tym czuwa. O zmroku również ze względów bezpieczeństwa musieliśmy odstawić motocykle na park maszyn. Trochę dziwne, bo w sobotę, gdy było nas dużo więcej, nikomu już motocykle przy namiotach nie przeszkadzały. Korzyść z tego jedynie taka, że wieczornych koncertów w piątek i nocnego nie snu zakłócało żadne łutututu. W nocy miało też miejsce zabawne zdarzenie. Kuba z Przedatorkiem wyjeżdżali (gdzieś tak po 22). Poszliśmy ich odprowadzić. Na park maszyn wszedł Kuba, Predator, Edycja, a mi – jako żem brzydki – ochroniarz zamknął bramkę przed nosem i mówi, że wejścia nie ma. Ja mówię: Ale oni weszli. Na co ochroniarz: Bo to organizatorzy. Buhahahaha.
Zlotowa sobota tradycyjnie ma już ustalony swój harmonogram praktycznie taki sam, jak wszędzie: parada, konkursy, zabawy, koncerty… Dla mnie to jednak głównie kolejne spotkania ze znajomymi z forów motocyklowych, z ognisk, wspólnych wyjazdów, nocnych dyskusji o nie wiadomo czym. Tu słowo, tam siedem słów się zamieni, gdzieś się powspomina. Poznaje się także nowych ludzi i rzeczywiście ma się poczucie, że jest się wśród swoich – ludzi tak samo zakręconych, mających podobne zapatrywanie na świat.
W niedzielny poranek słychać ze sceny komunikat, że każdy kto chce sprawdzić stan swojej trzeźwości, może podejść do radiowozu i dmuchnąć w tzw. „świeczkę”. Organizatorzy załatwili, że policjanci z drogówki zamiast stać za rogiem i odbierać prawka, będą działać profilaktycznie i badać trzeźwość przed wyjazdem. Chwała im za to. Wydmuchałem zielone, spakowałem się i czas do domu. Nie lubię celebrować pożegnań (zdecydowanie wole powitania), więc załatwiłem to szybko i w drogę.

Na koniec jeszcze o tym drewnie, co go do lasu targać nie wolno. Otóż na bramie wjazdowej widniała informacja o tym, że na teren zlotu nie wolno wnosić alkoholu. Spotykałem już takie zapisy w regulaminach zlotów, ale nie spotkałem się z tym, żeby ktoś to poważnie egzekwował. Tutaj też nikt mi nie sprawdzał, co wnoszę, więc myślałem, że to tylko taki pic na wodę, ale spotykałem mocno wkurzonych zlotowiczów, którym sprawdzano zawartość reklamówek, bądź ich zawracano z bramy. Jak się tak zastanowić, to taki zakaz jest równie śmieszny, co niemądry. Wiadomo, że nie chodziło o wychowanie motocyklistów w trzeźwości, tylko o to, żeby dać zarobić (z pominięciem mechanizmów rynkowych) handlującym alkoholem na terenie zlotu. A ci już całkiem pojechali po bandzie, bo piwo 0,4 l kosztowało u nich podobno 6 zeta (jeśli się mylę, to mnie poprawcie), co oznacza, że 0,5 l. czyli normalne piwo, kosztowałoby u nich 7,50 zł. Takie prawo monopolisty :D Gdyby musieli konkurować z najbliższym sklepem, który i tak oddalony był o ponad kilometr, musieliby obniżyć ceny tak, żeby nikomu się nie opłacało kursować do sklepu. Mieliby mniejszy zysk na marży, ale większy na obrocie, a tak z dużą marżą i monopolem byli uprzywilejowani. Ale to tylko pozory, bo to tak nie działa. Motocykliści znani są z przekraczania zakazów. Co robił zlotowicz zatrzymany na bramie z dwiema zgrzewkami piwa? Wyrzucał do rowu i wchodził? Nie. Wracał do sklepu z paragonem i oddawał? :D Też nie. Siadał i pił na miejscu? Nie. Dawał koledze, żeby spakował do kufra, albo szedł 100 metrów dalej i podawał znajomemu przez ogrodzenie. Może to i nieeleganckie wobec organizatorów, ale sztuczne ustalanie takiego monopolu po to, by pozwolić komuś łupić motocyklistów też z elegancją nie ma wiele wspólnego. A pamiętajmy, że nikt, bardziej niż motocykliści nie hołduje zasadzie, że jak czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można 

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Ostatnio zmieniony 10 sie 2014 04:59 przez Wiatr w Polu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
winnetou
 Tytuł:
Post: 10 sie 2014 06:18 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 02 cze 2014 08:15
Posty: 207
Lokalizacja: Rzeszów/Jasło
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times
Car: XV 535 -> VFR 800Fi
Telefon: 793163015
Lane tyskie było po 6pln, książęce (czerwone, pszeniczne i jeszcze jakieś tam mieli) po 8pln a tyskie gronie i tyskie klasyczne w puszkach też było po 6pln.

Największą atrakcją i tak był basen i możliwość zamoczenia dupy ;)

Przy okazji masz na ramce do tablicy wypisane "wiatr w polu"? ;> Jak tak to w sobote widziałem Twoją maszynę koło mojego namiotu jak się rozbijałem.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
 Tytuł:
Post: 10 sie 2014 06:47 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Wydawało mi się, że moja maszyna była koło mojego namiotu, ale mogę się mylić :D W każdym razie wychodzi na to, że byliśmy sąsiadami :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net