Dzisiaj jest 28 mar 2024 07:41



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 24   [ Posty: 350 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
Robert_K
Post: 15 gru 2011 01:00 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2010 06:37
Posty: 2865
Lokalizacja: Nowosielce przeworskie
Has thanked: 49 times
Been thanked: 112 times
Car: Yamaha FJ 1200
Telefon: 693674114
Imię: Robert
Witajcie.

Jako, że po akcji Motomikołajowej zrodził się pomysł objęcia patronatu nad Domem Dziecka w Łopuszce tworzę temat, w którym będziemy dyskutować o wszelkich sprawach związanych z różnymi formami tej współpracy. W tym temacie proszę wpisywać swoje propozycje, pomysły, na zorganizowanie czegoś dla dzieciaków, jakieś spotkania, zawody, konkursy, czy co Wam przyjdzie do głowy.

Byliśmy z FREDem dziś w Domu Dziecka, rozmawialiśmy właśnie o ewentualnej współpracy. Pani Dyrektor powiedziała, że oni ze swojej strony są bardzo otwarci na taką współpracę, nie mają nic przeciwko i bardzo cieszy się, ze chcemy kontynuować to, co rozpoczęliśmy Motomikołajkami.

Tak więc, jeśli ktoś z Was miałby jakieś pomysły, co można zorganizować dla dzieciaków to tu proszę wpisywać propozycje, jak to widzicie, kto jest w stanie to zorganizować, co będzie do tego potrzebne. Mam nadzieję, temat ten rozwinie się przynajmniej tak, jak temat Motomikołajków i że spotka się z takim samym zaangażowaniem. :)

Podczas naszej rozmowy zrodził się pomysł zorganizowania turnieju w piłkę nożną (zaraz obok Domu Dziecka jest stadion), siatkówkę (boisko do siatki też jest obok), turnieju wędkarskiego (w tym stawie przed DD), turnieju szachowego czy warcabowego. Co myślicie o tym? Co jeszcze byście zaproponowali?


P.S. Pani Dyrektor prosiła również przekazać Wam wszystkim życzenia świąteczne:
Niech Nowonarodzony oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym. Wesołych i ciepłych świąt!

Jeśli temat się rozwinie (a myślę, że tak) to proszę Administrację o przyklejenie go w tym dziale.

Pozdrawiam. Robert.

_________________
Polska to dziwny kraj - za 30 zł nie załatwisz tu praktycznie nic, ale za flaszkę - praktycznie wszystko.


Ostatnio zmieniony 20 sty 2012 11:40 przez Robert_K, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
_Maly_
 Tytuł:
Post: 15 gru 2011 06:25 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2010 05:44
Posty: 888
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 15 times
Been thanked: 16 times
Car: ZX-6R
Imię: Miłosz
Robert_K pisze:
zorganizowania turnieju


Takie spontaniczne akcje mocno popieram. Można wpaść nie tylko na mikołaja i dzień dziecka.
Może znajdzie się chwila, by założyć osobne konto gdzie przez cały rok, jak i również przy okazji większych imprez będziemy wpłacać trochę grosza i wykorzystywać zgodnie z wolą większości.

Na dzień dzisiejszy zostaje czekanie na śnieg i możliwe zorganizowanie kuligu ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Matti
 Tytuł:
Post: 15 gru 2011 07:24 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010 12:39
Posty: 84
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 10 times
Been thanked: 6 times
Car: varadero 1000
Telefon: 602692702
Imię: Mateusz
Myślę że jakiś wyjazd z dzieciakami na motocyklach np. Solina i wycieczka statkiem - jeśli przepisy DD oczywiście na to pozwalają.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
domban
 Tytuł:
Post: 15 gru 2011 07:50 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2011 08:19
Posty: 961
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 6 times
Been thanked: 53 times
Car: Bandit 400
Imię: Damian
Matti, z dzieciakami jako pasażer? Duża część jest trochę za mała na coś takiego. Nie wiem jak jest w przepisach, ale też coś jest na temat przewożenia pasażerów.

Te gry i zawody różnego rodzaju to dobry pomysł, znowu będzie radocha (nie tylko dla dzieciaków :lol: )

W najbliższym czasie dobrym pomysłem był by właśnie jakiś kulig (później można bałwana lepić :D ), tylko jak na razie zimy nie widać.

Można też w przyszłym sezonie pomyśleć o grilu/ognisku.

_________________
"Domban, Podziwiam Cię za tą anielską cierpliwość, spokój i opanowanie. Powinieneś dostać jakąś nagrodę, bierzesz coś na uspokojenie, czy to po prostu kwestia przyzwyczajenia?"


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Robert_K
 Tytuł:
Post: 15 gru 2011 07:58 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2010 06:37
Posty: 2865
Lokalizacja: Nowosielce przeworskie
Has thanked: 49 times
Been thanked: 112 times
Car: Yamaha FJ 1200
Telefon: 693674114
Imię: Robert
Matti, z tym będzie ciężko, ale nie mówię, że się nie da. Rozmawialiśmy na ten temat z Panią Dyrektor i każde dziecko musi być ubezpieczone do takiego wyjazdu, musi mieć zgody rodziców biologicznych lub prawnych opiekunów, no a z tym może być różnie. Również z naszej strony trzeba to tego celu wziąć kumatych gości, którzy nie będą bali się wziąć odpowiedzialności za życie dziecka na swoje barki i którzy jeździć będą rozsądnie.
Niemniej jednak wiem że i my i dzieciaki bardzo chcielibyśmy coś takiego zorganizować ;)

Bałwan będzie, jak tylko pojawi się śnieg ;) Miejsce na grilla też jest, i zgoda również ;)

_________________
Polska to dziwny kraj - za 30 zł nie załatwisz tu praktycznie nic, ale za flaszkę - praktycznie wszystko.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Regis
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011 09:57 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2010 10:01
Posty: 717
Lokalizacja: Łańcut/ Rzeszów/Łódź
Has thanked: 6 times
Been thanked: 18 times
Car: Hadra
Telefon: 530578292
Fajnie że temat ruszył... ze swojej strony też wrzucam kilka pomysłów, ale też i zwrócę uwagę na kilka spraw problematycznych, które trzeba będzie rozwiązać...

A więc, najpierw propozycje, żeby nie było że od krytyki zaczynam...

Osobiście ze swojej strony, tak bez wywożenia dzieciaków, można zorganizować zajęcia z rysunku, malunku, czy innej plastyki. Można też zrobić mały konkurs dla dzieciaków... Letni, czy też wiosenny piknik w DD jest dobrym pomysłem, ale o tym będzie więcej napisane niżej. W każdym razie mogę poprosić o przybycie kilku posiadaczy motocykli "ode mnie", aby w ramach pikniku pokazali jak wygląda sztuka na motocyklach... no ale to akurat taki luźniejszy pomysł...

Co do pikniku, to można dzieciakom przywieźć Konia... takiego żywego, z kopytkami i grzywką... muszę pogadać z Siostrą dokładnie jak to zorganizować i czy może z takim konikiem do DD przyjechać... ale temat do ogarnięcia bez większego problemu...

Myślałem nad wyjazdem dzieci do stadniny koni w Albigowej, są tam instruktorzy oraz zwierzęta do hipoterapi, oraz do nauki jeździectwa, kucyki, bryczka... no i ogólnie to co w stadninie być powinno... Jest też miejsce na ognisko wieczorem, kiełbachę, można zorganizować dzieciakom dzień w stadninie, później przejazd bryczką na miejsce ogniska, kiełbacha na koniec i powrót do DD... Problemem może być jedynie transport dzieci... ( z tąd pomysł z przywiezieniem koni do DD )

A teraz będzie problem i rada... Problem to kasa... będzie potrzebna na zorganizowanie czegokolwiek, od wyjścia na lody, do pikniku czy wycieczki... A tej kasy nie mamy... Ja nie jestem w stanie wyskoczyć nagle z większej ilości gotówy i się zrzucić tak ze strzała... zresztą dla każdego z nas to będzie problem... proponuję więc pomyśleć nad jakąś Puchą na kasę ( kontem czy czymś takim ) gdzie można będzie wrzucać to co kto może, ale nie tylko przez miesiąc, ale cały czas, tak żeby była jakaś dyspozycyjna kasa na właśnie sprawy dla dzieciaków z DD....

Kolejnym problemem jest ubezpieczenie dzieciaków, z tego co pamiętam i co mówiły "Ciocie" podczas Mikołajek w DD, dzieciaki nie są ubezpieczone, dla tego nie mogły wsiąść na motocykle żebyśmy zrobili przejazd wkoło komina.. Myślę że będzie problem z zabraniem ich gdziekolwiek, nawet jak byśmy autokar ściągnęli... Nie wiem czy mam rację ani jak to jest dokładnie, sugeruję żeby się dokładnie dowiedzieć, Robert, jakbyś mógł z Fredem pogadać z dyrekcją DD w tej sprawie, lub jeżeli już gadaliście to napisz co i jak...

Może trochę chaotycznie piszę, ale kawę poranną właśnie piję i jeszcze mi się uzdolnienie literackie nie załączyło :P

NIestety żałuję że w tym roku nie ma śniegu, bo przez to nie sposób zorganizować kuligu :/
NA zakończenie powiem, że ciągle rozkminiam co można jeszcze zrobić dla dzieciaków... wymyśliłem to co napisałem powyżej... ale można jeszcze dowiedzieć się jakie są ulubione postaci tych najmniejszych dzieci z DD i zmalować dla nich obrazki na bristolu, czy płycie HDF, z miłą chęcią to wykonam, jak ktoś mi powie co mam malować :D


Dobra, kończę to już... bo zaczynam pisać na chybił trafił... Fajnie by było przyjeżdżać do DD na przykład na urodziny poszczególnych dzieciaków, będą miały wtedy poczucie że nie jesteśmy u nich tylko na chwilę ale że zostaniemy na dłużej i będziemy pomagać... że wpiszemy się pozytywnym akcentem w ich życie... ich wszystkich ale i każdego z osobna :) Dajcie znać co o tym myślicie... W razie opcji z Końmi i stadniną, będę musiał przewieźć się do Siostry... ale to kwestia jedno, góra dwudniowego poślizgu czasowego...

Pozdrawiam
Wasz "Pieniacz"
Regis

_________________
Bóg dał człowiekowi rozum, aby ten połączył dwa koła.... a diabeł natchną człowieka, aby pomiędzy nimi umieścił silnik spalinowy !!!

Nie ma rzeczy nie do zrobienia, są tylko ludzie którym się nie chce ruszyć dupy żeby coś zrobić :P



Airbrush & Tatto Gallery: http://variart.pl/index.php?d=galeria&id=2476


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dzastin
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011 10:22 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010 08:35
Posty: 1603
Lokalizacja: Rzeszów/Dukla
Has thanked: 54 times
Been thanked: 38 times
Imię: Justyna
Regis pisze:
Fajnie by było przyjeżdżać do DD na przykład na urodziny poszczególnych dzieciaków, będą miały wtedy poczucie że nie jesteśmy u nich tylko na chwilę ale że zostaniemy na dłużej i będziemy pomagać...


dobrze prawisz!!

coś ode mnie z tego co się orientuję, małżeństwa (a jest na forum kilka) mogą dzieci brać na weekendy do domu, święta, wakacje, może co niektórzy też nad tym się zastanowią? Dzieci z domu dziecka bardziej od prezentów i "rzeczy" potrzebują uwagi skierowanej tylko na siebie, nadziei że coś może się zmienić, poczucia bezpieczeństwa i tego że komuś na nich zależy, ale nie chodzi mi tutaj o wszystkie dzieciaki z DD ale o pojedyncze jednostki, które będą mieć świadomość że jest gdzieś "wujek i ciocia" którzy o niech pamiętają. To ogromna odpowiedzialność, więc nim coś zadziałacie zastanówcie się czy każdy decyduje się na pomoc długofalową, czy przypadkiem to nie jest euforia po MotoMikołajkach......

_________________
Tutaj chodzi o pasję, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc..... live free or die

http://www.dswpp.com.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
FRED
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011 10:53 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2010 06:17
Posty: 2660
Lokalizacja: Kańczuga
Has thanked: 104 times
Been thanked: 65 times
Car: Suzuki dl
Telefon: 604480457
Regis jak by nie patrzeć Twoje pomysły mi się podobają. Tylko pewne sprawy- pomysły będzie nieco trudno zorganizować dlatego jak sam widzisz wiążą się z finansami i tutaj też masz dobry pomysł aby stworzyć w rodzaju konta-puchy do której będziemy mogli cos dorzucać. Pomysł z końmi mi się podoba tylko na przywiezienie koni do DD nie wiem czy się zgodzi dyrekcja ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Takie cos trzeba zrobić pod okiem fachowej osoby, bo sam wiem, że może byc to niebezpieczne. Tak jak wspomniałeś można zorganizować wyjazd do Albigowej. DD z tego co mi wiadomo posiada jakiegos busa do dyspozycji więc z transportem nie było by kłopotów. Wczoraj posiedzieliśmy w DD ok godziny i pogadaliśmy. Jak widzę są chętni do współpracy tylko najważniejszy warunek to bezpieczeństwo dzieci. Wszystko co będziemy robić ten aspekt musimy brac pod uwagę jako priorytet. Nie ma problemu z wyjazdem w plener. Jeśli chodzi w takie wyjazdowe plany to trzeba wykupić dzieciakom jednodniowe ubezpieczenia. Na terenie i w obrębie środka nie ma z tym problemu. Zawsze jest ktoś z opiekunów i można organizować wszelkiego typu zabawy i konkursy. Przy wyjazdach też muszą być opiekunowie w ilości nie mniejszej niz 1 opiekun na 10 podopiecznych. Pomysł rysunku itp bardzo trafiony. Nawet Ty możesz zaprezentować się na zywo nie tylko dzieciakom ale i my chętnie popatrzymy ;) Jeśli chodzi o środki finansowe, jakieś nagrody dla dzieci, dyplomy itp dyrektorka zadeklarowała pomoc ze swojej strony na ile to będzie możliwe. Puki co jest bardzo zadowolona, że chcemy działać i współpracować z nimi.
P.S
Pani Dyrektor prosiła o adresy i dane osób które wzięły udział a akcji aby przesłać każdemu indiwidualnie życznia świąteczne i noworoczne. Z uwagi na duzą ilość ludzi którzy właczyli sie do akcji doszliśmy do wniosku że my Wam wszystkim przekażemy te słowa, co niniejszym czynie :)

_________________
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

— George Bernard Shaw


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Macieksoko
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011 11:04 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2010 01:34
Posty: 6444
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 484 times
Been thanked: 364 times
Car: Bandit 1200S & Dniepr MT9
Imię: Maciej
Pamiętajcie, że zostało nam trochę wolnych środków finansowych. Dokładnie 589,59 zł :)

_________________
Kocham poznawanie świata w celach wypoczynkowych i niekomercyjnych z wykorzystaniem motocykla jako głównego środka transportu.
Obrazek Obrazek
RaC Team
Obrazek


Ostatnio zmieniony 16 gru 2011 11:09 przez Macieksoko, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Robert_K
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011 12:31 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2010 06:37
Posty: 2865
Lokalizacja: Nowosielce przeworskie
Has thanked: 49 times
Been thanked: 112 times
Car: Yamaha FJ 1200
Telefon: 693674114
Imię: Robert
Cieszę się, że dyskusja się rozwinęła i że podaliście aż tyle pomysłów. Ale pomysły to nie wszystko, bo jest też ich realizacja.I tu bardzo dobrze powiedziała to dzastina:

dzastin pisze:
To ogromna odpowiedzialność, więc nim coś zadziałacie zastanówcie się czy każdy decyduje się na pomoc długofalową, czy przypadkiem to nie jest euforia po MotoMikołajkach......


Więc rozumiem, że każdy kto chce się zaangażować w pomoc i organizację jakichś zajęć dla dzieci bierze pod uwagę wspomnianą długofalowość, żeby nie wyszło tak, że po roku czasu zostanie nas dwójka czy trójka.
Ale jestem dobrej myśli, w końcu nie raz pokazaliśmy, że potrafimy się zorganizować! :)

Regis pisze:
Kolejnym problemem jest ubezpieczenie dzieciaków


Owszem, każdy wypad w teren dzieciaków na jakichś maszynach musi być objęty ubezpieczeniem.
Dla przykładu: W lecie do dzieciaków przyjeżdża ekipa samochodów off-roadowych i wożą oni dzieciaki na terenie dworku w Lipniku. I to właśnie ta ekipa, jako organizatorzy tego "rajdu" załatwiają ubezpieczenie dzieciakom. Więc jeżeli my chcielibyśmy zorganizować jakieś wojaże dla nich to musimy załatwić im ubezpieczenie.

Pomysł jakiegoś konkursu rysowania moim zdaniem zajebisty, bo dzieciaki mają talent do takich rzeczy ;) Z resztą nie tylko one :)

Maciek - czy konto, na które wpłacaliśmy kasę na akcję motomikołajków można przekształcić w taką naszą "skarbonkę" na potrzeby różnych naszych akcji?

Podczas naszej rozmowy w Panią Dyrektor padł pomysł zorganizowania razem z dzieciakami gry w Podchody - czyli zostawianie strzałek, jakieś znaki, jedna drużyna je zostawia, a druga kierując się nimi musi dojść do określonego miejsca ;) Moim zdaniem pomysł zajebisty, bo sama gra jest arcyciekawa i wciąga ;) Tylko trzeba znaleźć wśród nas kilka dużych dzieci, które chciałyby się w to zabawić :D

Jeśli spadnie śnieg można zorganizować wyjście na sanki czy worki (takie wypchane słomą lub sianem) na pobliskie górki, żeby sobie pozjeżdżać :D
Poza tym, można zrobić konkurs lepienia bałwana - obok domu dziecka jest stadion, więc śniegu, ani tym bardziej placu nie braknie :)

_________________
Polska to dziwny kraj - za 30 zł nie załatwisz tu praktycznie nic, ale za flaszkę - praktycznie wszystko.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Kulfon
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011 04:19 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2010 01:34
Posty: 2150
Lokalizacja: Kozłówek
Has thanked: 124 times
Been thanked: 159 times
Car: Yamaha FJ 1200
Imię: Micha³
Gdy wspomniałeś o podchodach, przypomniało mi się coś podobnego. Siostra pracowała w bibliotece to sporo takich zabaw z dziećmi z podstawówki urządzała. Chodzi mi o "szukanie skarbu". własnie coś na zasadzie podchodów, tylko wcześniej trzeba przygotować. I jako wskazówki służą zagadki. Prawidłowe rozwiązanie zagadki pozwala znaleźć kolejną wskazówkę. I tak aż do celu :) A skarbem może być np. pudło ze słodyczami, czy też nawet przy okazji jakiejś większej akcji, dodatek dla domu dziecka (np. odtwarzacz dvd czy jakiś inny osprzęt przydatny na dłużej)

Kolejną z zabaw możliwą do zorganizowania już w samym DD. Chyba każdemu znane Kalambury :)

Jak będzie okazja to podpytam siostrę jeszcze na pomysły zabaw. Bo przeprowadziła się do Niska jakiś czas temu to nie mam jak na bieżaco się zorientować :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Krecik
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011 06:44 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2010 01:35
Posty: 466
Lokalizacja: Jaszczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Car: X-max 250
Telefon: 888461380
a Kulfon moze robic za KULFONA :D podobno foka tez nie zle mu wychodzi :P


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Regis
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011 09:20 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2010 10:01
Posty: 717
Lokalizacja: Łańcut/ Rzeszów/Łódź
Has thanked: 6 times
Been thanked: 18 times
Car: Hadra
Telefon: 530578292
Pisałem o stadninie i koniach, bo mam możliwość realnie to ogarnąć... Jak wspominałem moja Siostra, Kaja, wydzierżawiła z przyjaciółmi stadninę w albigowej prawie już dwa lata temu. Wzięli dotację i się rozwijają... Mają ofertę skierowaną między innymi do dzieci ( kucyki i szkoleni instruktorzy do prowadzenia zajęć z dziećmi ) oraz do hipoterapii ( zajęcia z dziećmi niepełnosprawnym fizycznie i umysłowo )... konie są również są szkolone do pracy z dziećmi, więc nie ma problemu żeby dzieciaki z DD miały prawidłową opiekę i zabezpieczenie instruktorskie...
Co do ewentualnego przywiezienia koni na piknik w DD, to oczywiście zakładam również przyjazd opiekunów ( instruktorów ) zwierząt i koni przeznaczonych do pracy z dziećmi... więc nie ma problemu z zabezpieczaniem zwierząt i dzieciaków na miejscu...
W stadninie znajduje się też bryczka, a dookoła są ładne tereny ( albigowskie sady i las, kilka stawów z wodą, miejsc na ogniska też jest sporo ), Myślałem o zorganizowaniu dzieciakom wyjazdu do stadniny, jakiejś jazdy konnej na ląży ( w stadninie jest ekwipunek jeździecki i zbroje ochronne do nauki jazdy, toczki, czyli kaski jeździeckie i ogólnie wszystko co jest potrzebne na wypadek gdyby któreś z dzieci spadło z siodła ), zwiedzanie stadniny i okolicy, może jakiś pokaz ujeżdżania, przejazd bryczką na miejsce ogniska ( w lesie, obok leśniczówki jest dobre miejsce, z altanką i ławkami ), ognicho, kiełbacha, piosenki i gitara, jakiś konkurs nieduży o koniach, powrót bryczką na stadninę... Myślę że Siostra i dziewczyny ze stadniny opowiedzą chętnie o koniach dzieciakom, tak żeby nie było nudno...
Można to też załatwić tak żeby nie brać wszystkich dzieci na raz, bo jest różny przedział wiekowy, tylko zabrać na przykład młodszych jedną grupą i urządzić atrakcje do ich wieku, a starszych jako drugą grupę i zrobić dzień bardziej dla nich...

Zresztą nie będę się rozpisywał... możliwości jest tyle co pomysłów i chęci żeby je zrealizować... a pomysłów więcej niż głów które będą myślały, jak pomóc tym dzieciakom i pokazać że świat nie jest taki zły... że są ludzie na których mogą liczyć, mam nadzieję że po puszczeniu DD również...
Z tąd też myśl o czymś co będzie dla każdego dziecka z osobna, bo Mikołajki są dla wszystkich, a chciałbym żeby dzieciaki wiedziały i czuły że nie są dla nas, może źle to ujmę i nieco przekoloryzuję, ale użyję stwierdzenia " bezimienne". Żeby nie patrzeć na to tylko jako na DD, tylko poszczególne jednostki, które pomimo że trzymają się razem i wspierają ( przyznam że mnie osobiście to jak te dzieci się do siebie odnoszą, mnie wzruszyło niesamowicie ) , że każde z nich ma swoje własne marzenia i plany, każde ma swoje własne talenty, swoje zdanie... Żeby pomóc im te talenty rozwijać, pomóc w najtrudniejszym etapie ich życia... każdemu tak jak tego potrzebuje, żeby każde z nich zrozumieć i żeby ta pomoc była taka jakiej każde z osobna potrzebuje...
Nie chciał bym zostawić ich też samych kiedy dorosną... włączyłem się w to całym sercem i chciałbym aby zawsze mogły dzieciaki na mnie liczyć, na tyle ile mogę, to pomogę... wierzę że wy wszyscy też... Tak nad tym dzisiaj myślałem... no i w sumie, decydując się na współpracę i wsparcie dla DD i dzieciaków, to wszyscy już jesteśmy ich "wujkami i ciotkami na motocyklach" ... rycerzami naszych własnych, paskudnych i fałszywych czasów, pomagającym innym, mniejszym, słabszym czy zagubionym, tylko dla tego że tak nam mówią nasze serca i sumienia...

Qrde, znowu mi wyszła epopeja... sorry za rozpisówkę na dwie strony, nieco mnie chyba poniosło i odbiegłem też nieco od konkretów ( Bana mi za to !!! ) :/


Pozdrawiam
Wasz ulubiony pieniacz
Regis

P.S. Rober i Fred i reszta, wypowiedzcie się odnośnie pomysłu ze stadniną, bo można to powoli ogarniać... a jak wspominałem poprzednio, będę potrzebował na dogranie terminu trochę czasu ( stadnina pracuje, a potrzebowalibyśmy jeden dzień na wyłączność praktycznie ) ...
No i jak widzicie sprawę konkursu plastycznego, na pikniku oczywiście z wielką radością stanę do aerografu ( mam nadzieję że nie tylko ), zresztą to oczywiste :D

_________________
Bóg dał człowiekowi rozum, aby ten połączył dwa koła.... a diabeł natchną człowieka, aby pomiędzy nimi umieścił silnik spalinowy !!!

Nie ma rzeczy nie do zrobienia, są tylko ludzie którym się nie chce ruszyć dupy żeby coś zrobić :P



Airbrush & Tatto Gallery: http://variart.pl/index.php?d=galeria&id=2476


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Robert_K
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011 09:38 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2010 06:37
Posty: 2865
Lokalizacja: Nowosielce przeworskie
Has thanked: 49 times
Been thanked: 112 times
Car: Yamaha FJ 1200
Telefon: 693674114
Imię: Robert
Regis, stadnina jest czynna cały rok czy tylko w sezonie letnim?

Porozmawiamy z Panią Dyrektor na temat tej stadniny, czy dzieciaki będą chciały pojechać. Transport tam i z powrotem będą miały, bo mają busa. Tak mi się przynajmniej wydaje, ale tą kwestię też poruszymy.
Pani Dyrektor powiedziała nam, że nie wszystkie dzieci może z nami puścić, bo niektóre z nich to takie urwisy, że mogłoby się to źle skończyć dla nas i dla nich :D
Wszystko jest do dogrania, kwestia tylko chęci i czasu ;) Ale to już po świętach, bo w DD już powoli ruszają przygotowania do świąt i nie chcę ich teraz nachodzić, bo mają tam młyn. :) Więc wszelkie ustalenia ruszą po nowym roku ;)

_________________
Polska to dziwny kraj - za 30 zł nie załatwisz tu praktycznie nic, ale za flaszkę - praktycznie wszystko.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Regis
 Tytuł:
Post: 16 gru 2011 09:59 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2010 10:01
Posty: 717
Lokalizacja: Łańcut/ Rzeszów/Łódź
Has thanked: 6 times
Been thanked: 18 times
Car: Hadra
Telefon: 530578292
Stadnina jest czynna cały rok ...
Spoko, zgadzam się z tobą że teraz nie ma sensu męczyć jeszcze dyrekcję DD, właśnie ze względu na okres świąteczny ...
Pogadam wstępnie z Siostrą na ten temat i dam ci znać jak będę miał odpowiedź konkretną od niej.

_________________
Bóg dał człowiekowi rozum, aby ten połączył dwa koła.... a diabeł natchną człowieka, aby pomiędzy nimi umieścił silnik spalinowy !!!

Nie ma rzeczy nie do zrobienia, są tylko ludzie którym się nie chce ruszyć dupy żeby coś zrobić :P



Airbrush & Tatto Gallery: http://variart.pl/index.php?d=galeria&id=2476


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 24   [ Posty: 350 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net