Dzisiaj jest 28 mar 2024 08:12



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]
Autor Wiadomość
Glazio
Post: 23 sty 2015 06:50 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2011 09:38
Posty: 149
Lokalizacja: Lubaczów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 21 times
Car: BMW R 1150 GS
V Nasze Wyprawy Motocyklowe

Obrazek

Przed nami V edycja Zimowych Spotkań Podróżników Motocyklowych w nowym miejscu. Usłyszycie ciekawe opowieści prawdziwych travelerów o krainach rozciągających się w Europie, Azji i Afryce oraz ich przygodach i niesamowitych emocjach związanych z eksplorowaniem nieznanych miejsc. Dowiecie się, że na motocyklu można jeździć z jedną nogą i usłyszycie o wadach i zaletach jazdy w pojedynkę oraz grupie. Wśród męskiego grona podróżników pojawi się samotnie podróżująca kobieta – offroadowa Amazonka. Ze wszystkimi podróżnikami będziecie mogli porozmawiać osobiście i usłyszeć odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania.
Wszystko w luźnej motocyklowej atmosferze przy talerzu, kuflu lub ognisku.

Czekamy na Was 27 i 28 lutego 2015 w Dębowym Dworze w Rudzie Różanieckiej (woj. podkarpackie).
Zaczynamy w piątek o godzinie 18.30 projekcją filmu pt. „Droga Wolna!”.


W programie następujące prezentacje (orientacyjne godziny mogą ulec przesunięciu):

27 II 2015 (piątek)

1. Droga Wolna! - 18:30
2. Możliwa niespodzianka prosto z drogi 2015 - 20:30

28 II 2015 (sobota)

1. MotoMagadan 2014 - 12:00
2. To nie koniec drogi 2014 - 14:00
3. Planeta Islandia 2014 – 16:00
4. Do kraju śmieci, mercedesów, bunkrów i klaksonów 2014 - 18:00
5. Magic moments w Nepalu 2014 - 20:00

Po każdej prezentacji pytania do podróżników oraz przerwa. Imprezie będzie towarzyszyć wystawa motocykli (Game Over Cycles, motocykle zabytkowe Czarna Brygada, Moto-Santos, …) oraz ognisko „zimowa watra motocyklowa” (piątek, sobota).
Sponsor Dębowy Dwór zapewnia stolik kawowy (piątek, sobota) do wyczerpania zapasów oraz 200 gram ryby (sobota 14:00) po uprzedniej deklaracji na forum radiator lub e-mail: kontakt@radiator-mototurystyka.pl

Konsumpcja na koszt własny (sprawdź menu) >>> http://www.radiator-mototurystyka.pl/wp ... pic=5787.0

Mimo zimowej pory specyficzny klimat imprezy przyciąga co roku, coraz więcej osób. Mamy już żelazną grupę stałych bywalców – motocyklistów.
Chcesz przyjechać motocyklem ? Nic nie stoi na przeszkodzie – wystarczy miejsca dla wszystkich nawet na namioty.

Słów kilka o prezentacjach i podróżnikach (więcej info pod linkiem): >>> http://www.radiator-mototurystyka.pl/6170/6170/

Wydarzenie na fb. Udostępnij >>> https://www.facebook.com/events/1540937809490629/

ZAPRASZAMY

WSTĘP WOLNY !

_________________
www.radiator-mototurystyka.pl


Ostatnio zmieniony 25 sty 2015 11:31 przez Glazio, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ares
Post: 24 sty 2015 12:23 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2010 10:05
Posty: 1243
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 54 times
Been thanked: 52 times
Car: Honda ST1300A, CM400 & SW600
Telefon: 509577207
Imię: Arkadiusz
1. Ares +1. ( zarezerwowany nocleg w agroturystyce tam gdzie Wiatr )
2. Kofola +1 (j.w.)
3. ...
4. ...

_________________
Uchwyt wodoszczelny na smartfona do Twojego motocykla lub roweru :

viewtopic.php?f=11&p=257027#p257027


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
nehcum
Post: 26 sty 2015 09:28 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2012 10:27
Posty: 373
Lokalizacja: RZE/bgf/grn
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Car: Dr650se - st1100
Imię: £ukasz
byłem rok temu warto jechac tym bardziej ze teraz dwa dni :)

_________________
Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Glazio
Post: 22 lut 2015 08:45 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2011 09:38
Posty: 149
Lokalizacja: Lubaczów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 21 times
Car: BMW R 1150 GS
Co oprócz prezentacji na imprezie - kliknij i czytaj >>>>

Obrazek

_________________
www.radiator-mototurystyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ares
Post: 23 lut 2015 01:48 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2010 10:05
Posty: 1243
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 54 times
Been thanked: 52 times
Car: Honda ST1300A, CM400 & SW600
Telefon: 509577207
Imię: Arkadiusz
Deklaruje się na 2 porcje karpia w Debowym Dworze.

_________________
Uchwyt wodoszczelny na smartfona do Twojego motocykla lub roweru :

viewtopic.php?f=11&p=257027#p257027


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Glazio
Post: 27 lut 2015 11:07 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2011 09:38
Posty: 149
Lokalizacja: Lubaczów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 21 times
Car: BMW R 1150 GS
Odliczamy godziny ... minuty i STARTUJEMY !
Do zobaczenia :-)

_________________
www.radiator-mototurystyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ares
Post: 28 lut 2015 03:43 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2010 10:05
Posty: 1243
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 54 times
Been thanked: 52 times
Car: Honda ST1300A, CM400 & SW600
Telefon: 509577207
Imię: Arkadiusz
Świetna impreza. Super prezentacje i bardzo fajne miejsce. Dziś do ok 22-23 wiec jeszcze warto zajrzeć. Szacunek dla Organizatorów :)

_________________
Uchwyt wodoszczelny na smartfona do Twojego motocykla lub roweru :

viewtopic.php?f=11&p=257027#p257027


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
Post: 01 mar 2015 06:00 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Co by pewnej tradycji stało się zadość, napiszę, jak było…
Wyjechaliśmy z Pawłem i Dżolantą dwoma autami. Z Lubaczowa zgarnęliśmy Edycję i Elcię i jakiś czas później „logowaliśmy się” w agroturystyce – spokojne miejsce, estetyczne pokoje, łazienka, kuchnia, mili gospodarze. Do Dębowego Dworu zdążyliśmy przed pierwszą prezentacją. Serdeczne powitania ze znajomymi, których jest tu mnóstwo, a których nie widzieliśmy przynajmniej od zakończenia sezonu. (Pozdrawiam Aresa i Kofolę z dziewczynami) I oto pierwsza prezentacja: „Droga wolna” – tytuł doskonale oddaje przesłanie zawarte w tym filmie, które jest mi też niezwykle bliskie (jak chyba każdemu motocykliście). Film przypominał swoja konwencją telewizyjny reportaż był profesjonalnie nakręcony i zmontowany. (Tu mała uwaga: Byłem na wszystkich edycjach „Wypraw” i zauważam, że jeśli chodzi o poziom filmów i relacji, co roku poprzeczka idzie w górę). Druga prezentacja, to podróż motocyklowa do Afryki Zachodniej. Wyprawa najeżona wieloma przygodami i niebezpieczeństwami nie mogła nie zrobić wrażenia, a wojenne warunki Mali przysporzyły nawet dreszczyku grozy (nie będę opowiadał – kto nie był, niech żałuje). Prezentacjom towarzyszyła wystawa motocykli, z których jeden był szczególnie podziwiany – „wytatuowany” motocykl Game Over Cycles. Powiem krótko: Moim zdaniem, to dzieło sztuki. Co prawda nie znam się na sztuce, ale motocykl tak świetnie skomponowany, że zarówno całość cieszyła oko swoją harmonią i smakiem, jak i każdy, choćby najmniejszy, element. Kto się ze mną nie zgadza, w tego pierwszy rzucę kamieniem 
Już w nocy zjazd „na bazę” i oczywiście długie, nocne motocyklistów rozmowy – chyba tylko o zwyczajach godowych stonki ziemniaczanej nie rozmawialiśmy. I wcale nie męczył nas rano kac morderca, bo obudzić się w tak wesołym towarzystwie, z myślą, że przed nami dzień wolny i kolejne prezentacje, to sama przyjemność.
Drugiego dnia relacji było więcej i znajomych też więcej. Zaczęło się od morderczej wyprawy na Mgadan i powiem Wam, że czytać o tym na forum, albo gdziekolwiek indziej, a słuchać człowieka, który to przeżył i tego doświadczył, to zupełnie inna sprawa. Dalej niesamowicie poruszający i pięknie zrobiony film „To nie koniec drogi” (prezentacja spotkała się z największymi chyba brawami). Później „Planeta Islandia” – tu poza niezwykłymi przygodami i lokalnym kolorytem zapierające dech w piersiach widoki. Kolejna była opowieść Głaziów, którą trochę już znałem, ale znowu – czytać, a słyszeć i zobaczyć, to dwie różne sprawy. Zwłaszcza piękne gleby widziane z pozycji kierowcy. Długo się zastanawiałem, dlaczego Głazie w trudnym terenie jeżdżą z odwróconymi do przodu lusterkami. Wyszło mi, że tu chodzi o to, żeby Tamara się w nich co chwilę nie przeglądała i nie dekoncentrowała ;) Całość zamykał film z podróży do Nepalu. W roli głównej „motocykle specjalnej troski” marki Royal Enfield i wesoła ekipa znana nam z wcześniejszych wypraw do Indii i na Saharę. Trudno się było nie pośmiać. W międzyczasie oczywiście przerwy na obiad, na pogaduchy, wymianę wrażeń i spostrzeżeń, na karpia, kolejne powitania i w końcu na… pożegnania. Na koniec Dzinio i Basia odholowali nas do miejsc zakwaterowania, a w niedzielę powrót.
Tak sobie myślę, że przeniesienie imprezy do Rudy Różanieckiej było dobrym pomysłem. Więcej miejsca, więcej przestrzeni, klimat nie taki „MDK-owski”. Zresztą z roku na rok uczestników coraz więcej. Atmosfera „bardzo motocyklowa”. W większości się znamy, dobrze rozumiemy. Podróżnikom może zazdrościmy, a może tylko (jak ja) podziwiamy. Gratuluję i dziękuję organizatorom. Zabiegani byliście bardzo i zajęci dopinaniem wszystkiego, tak więc nie było czasu porozmawiać, a nawet się pożegnać, ale jeszcze się spotkamy – to dopiero początek sezonu.
Na koniec przysłowiowa łyżka dziegciu do tej „beczki miodu”… Otóż jest jedna rzecz, która mi się nie podobała, wkurzała mnie i w ogóle zaburzała odbiór prezentacji i w dodatku rujnowała psychikę. I to należy koniecznie na przyszłość zmienić. Chodzi o motocykle. Należy kategorycznie zabronić przyjeżdżania na imprezę motocyklami. No bo wyobraźcie sobie. Jadę jak ten emeryt „polówką” (nawet nie swoją, tylko żony), a tu coś koło mnie robi wrrrrrr. Potem jeszcze raz i jeszcze – trzy motocykle. Widzę jej jeszcze przez parę sekund, jak jeden po drugim idealnie składają się z zakręt… i tyle. A serce krwawi. Bo w garażu stoją dwie gotowe do sezonu maszyny, a „emeryt” się puszką wybrał. Otóż w przyszłości należy stanowczo tego zabronić ;) Pozdrawiam.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Glazio
Post: 02 mar 2015 08:40 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2011 09:38
Posty: 149
Lokalizacja: Lubaczów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 21 times
Car: BMW R 1150 GS
Tym co zajechali nie trzeba nic mówić. Tym, którzy nie byli pokazujemy odrobinę zdjęć. One na pewno nie oddadzą panującej atmosfery.

Kilka zdjęć z imprezy. [url="http://www.radiator-mototurystyka.pl/wp3_5/forum/index.php?topic=5787.msg7233#msg7233"]Więcej pod linkiem >>>[/url]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oglądaliśmy na dwa ekrany więc ujęcie z drugiej strony.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia ciągle napływają Obrazek

_________________
www.radiator-mototurystyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Glazio
Post: 08 mar 2015 08:22 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2011 09:38
Posty: 149
Lokalizacja: Lubaczów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 21 times
Car: BMW R 1150 GS
Podsumowanie imprezy V Nasze Wyprawy Motocyklowe 2015

Obrazek

OPINIE O IMPREZIE – jak było?
ARES – forum P2K
„Świetna impreza. Super prezentacje i bardzo fajne miejsce. Dziś do ok 22-23 (tj. 27 II 2015-przypadłość redakcji) wiec jeszcze warto zajrzeć. Szacunek dla Organizatorów”.
JacekJ – forum f650gs
„Wpadłem dzisiaj na chwilę, spotkałem Agatę, co mnie bardzo ucieszyło, popatrzyłem na slajdowisko z wyjazdu do Magadanu, zjadłem żurek z naszą IMG_7974koleżanką i pojechałem do domu, żeby nie wracać po ciemku. Super pogoda na taką przejażdżkę, a Roztocze jak zawsze przepiękne. Za rok szykuję się na całego i polecam imprezę pozostałym forumowiczom. Bardzo fajna organizacja, ładne miejsce, ciekawi ludzie itd.”.
Edyta – facebook
„Kolejne, piąte ‘Nasze Wyprawy motocyklowe’ oczywiście nas nie zawiodły. Siedem niezwykłych, niemalże profesjonalnych, a już na pewno bardzo, bardzo interesujących prezentacji pozwoliło nam spędzić bardzo miło weekend w IMG_7892świetnym towarzystwie.
Więcej pod linkiem >>> http://www.radiator-mototurystyka.pl/62 ... z-za-nami/

Galeria zdjęć na forum >>> http://www.radiator-mototurystyka.pl/wp ... 33#msg7233

Zapraszamy za rok :-)

_________________
www.radiator-mototurystyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net