Dzisiaj jest 25 kwie 2024 10:27



Nowy tematOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 67 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Wiatr w Polu
Post: 26 kwie 2015 08:12 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Nic dwa razy się nie zdarza i rozpoczęcie sezonu w Kalwarii Pacławskiej z Motosercem jest zawsze inne. I tym razem było inaczej niż zwykle. Niby miejsce to samo, znowu 10-osobowy pokój w Domu Pielgrzyma, ognisko, w niedzielę msza, a jednak zawsze jest inny skład, spotyka się znajomych, z którymi prowadzi się inne rozmowy. Sobotnie popołudnie i wieczór obfitowały w niespodzianki. Edycja, Basia, Elcia, które zgarnęły w drodze Długiego Janka dojechały z Lubaczowa po blisko 4 godzinach. Co więcej zdarzenia z drogi miały swój ciąg dalszy w Kalwarii, ale to dłuuuga historia, więc Wam jej oszczędzę. Dobrze, że jej finał jest (mam nadzieję) pozytywny.
Rozpoczęcie sezonu, to nie zlot. Nie płaci się za wjazd, nie rozbija się namiotów, choć na kilka godzin przyjeżdżają ludzie spodziewani i oczekiwani, ale także setki (nie przesadzam) znajomych, których się zna gdzieś, skądś… Z ogniska, z jakiegoś wyjazdu, albo tylko z ogólnopolskiego forum – dwie minuty rozmowy przy ognisku i już wiem, że kolega, który przyjechał ze Śląska, to ktoś, kogo znałem do tej pory tylko z postów. Czasem przypadek zdecydował o tym, że ktoś przyjechał z zagranicy na wesele, a trafił na Kalwarię. Miła niespodzianka i utwierdzenie w przekonaniu, że takie akcje, to nie tylko oddawanie krwi i modlitwa o dobry sezon, ale też nieoceniona okazja do wspomnień, wymiany doświadczeń, opinii.
Powitania, pamiątkowe zdjęcia, pożegnania i dojrzałym (niedzielnym) popołudniem wyjazd. Pogoda sprzyja, więc jeszcze mała traska. W 7 motocykli udajemy się na przejażdżkę nowiutką szosą na Arłamów i Jureczkową, dalej na Kuźminę i przez Birczę do Przemyśla. Po drodze mało samochodów, ale za to oczywiście dziesiątki motocykli. Bez pośpiechu, podziwiamy okolice i rozbudzoną już przyrodę. Winkle kuszą do eleganckiego złożenia się, ale jedziemy bardzo wyluzowani. Tradycyjny już krótki postój na parkingu w Kuźminie, tankowanie w Birczy i do domu. Po drodze zdiagnozowaliśmy, że Edycji grzeje się tarcza hamulcowa (nawet sobie kciuka poparzyłem), w Krasiczynie odłączyła się Elcia, która uznała, że musi odpocząć. Na parkingu pod klubem Alcatraz Gosia, która ze mną jechała kawałek drogi, ucałowała ziemię. Taka nowa świecka tradycja po pierwszej przejażdżce z Wiatrem :D (przez parę kilometrów jechaliśmy naprawdę ostro). I to właściwie tyle. Jeszcze pożegnanie w Orłach i każdy w swoją stronę – do pracy, do dzieci, do kochanki, gdzie komu pisane.
I jeszcze pozdrowienia i podziękowania. Najpierw dla tych, z którymi miałem przyjemność przejechać tych parę kilometrów: Edycja, Agatka, Gosia, Elcia, Basia, Kuba, Qtin, Dzinio.
Dalej dla tych, których spotkałem, i z którymi miałem sposobność choć parę chwil porozmawiać (i zapamiętałem) Ruda, Żmija, Konstancja oraz jej mąż, Długi Janek, Mysza, Myszowaty, Kociątko, Paweł, Dżolanta, Lucynka, Bernadka, Jacórowa, Jacór, Radek, Tytus, Tamara, Głazio, Andrzej, Maniek Kozik, Ares, Basia, Gravis, Adam, Elektryczny, Misiek, Marian, Jano, pani Krysia, prezes Piratów, z którym wymienialiśmy uwagi o organizacji zlotów, Bodzio, Kwiatek 520, blue77, Bartek, Bogdan Misiek, Marzenka, Grzegorz, Jan, Jarek, Slayerek, Joasia, Kasia, Hacio, tato Oskara (od jeepów), Wiesław, Andru Rock, Maciek Stoko, koleżanka z Biłgoraja (zabijcie mnie, imienia sobie w tej chwili nie przypomnę, choć ją samą pamiętam bardzo dobrze)… Pozdrawiam też tych z którymi przybiłem tylko piątkę, czyli kolegów motocyklistów z klubów HAMC, Piratów, Scorpionów, Head Hunters, Red Skulls (Jacór drugi raz wymieniony) oraz oczywiście Roninów, dzięki którym całe to przedsięwzięcie się odbyło.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Ostatnio zmieniony 27 kwie 2015 08:26 przez Wiatr w Polu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
50g
Post: 26 kwie 2015 10:24 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2012 12:10
Posty: 625
Lokalizacja: Jasło/Rzeszów
Has thanked: 35 times
Been thanked: 37 times
Car: Suzuki Bandit 600 S
Telefon: 889745436
Imię: Filip
Fotki z soboty :https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1598143860423647.1073741850.1502460259992008&type=3&uploaded=24 Niestety z niedzieli nic nie mam bo nie było czasu zdjęć robić :)

_________________
Serwis Motocyklowy MOTO LIDER <- Strona na FB
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Domka97
Post: 26 kwie 2015 10:40 
Pomocnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 paź 2014 09:04
Posty: 165
Lokalizacja: Rzeszów/Klęczany
Has thanked: 11 times
Been thanked: 9 times
Car: Honda CBR125R
Imię: Domka
kariesh, niebieska honda nsr 125?:)
taka Anka, nie ma jej na forum, zgubiła kierunkowskaz i porysowała czaszę, a sobie nabiła kilka siniaków ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Gravis
Post: 26 kwie 2015 10:41 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lip 2010 08:45
Posty: 652
Lokalizacja: RJS
Has thanked: 30 times
Been thanked: 53 times
Car: cbr f3 stunt, kilofazer, r1rn19
Telefon: 880881822
Dzięki Wszystkim za towarzystwo, mile spędzony czas i spiewo-granie przy ognisku! LwG

_________________
"Ogromną radość daje jazda z szybkością dostosowaną do sytuacji, poczucie, że w pełni kontrolujemy maszynę i pewność, że mamy spory zapas umiejętności, które możemy wykorzystać, kiedy naprawdę będą potrzebne."
David L. Hough


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
blue77
Post: 26 kwie 2015 11:29 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2013 01:08
Posty: 739
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 29 times
Been thanked: 62 times
Car: Yamaha Tracer GT 2019
Zgadzam się ze słowami Wiatr w Polu, że każdy przyjazd pomimo powtarzalnego charakteru tego spotkania jest całkowicie inny i całe szczęście, że tak jest. Było naprawdę wybornie i cieszę się, że dziś tutaj byliśmy :ok:

Kilka zdjęć ode mnie, wiem typowo nie facebookowe ;) ale ogólnie oddające ducha tego weekendu 8-)

Sobota wieczorem, ognisko płonie i trwa rozgrzewka przed wieczornymi śpiewami :muza:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niedziela, na ten parę chwil większość z nas tutaj przyjechała 8-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po mszy motocykle "rozlały" się po całym podkarpaciu i na drogach było naprawdę tłoczno aczkolwiek przyjemnie ;) Słonne były jednym z gorących punktów co wcale nie dziwi. Jak wielu z Was wie miał tam miejsce dziś poważny wypadek motocyklistów - oby skutki nie były tak przykre jak widok rozbitych maszyn.

Obrazek

Do następnego! :ok:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
toffic
Post: 27 kwie 2015 09:07 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 18 lut 2015 01:20
Posty: 187
Lokalizacja: RKR
Has thanked: 11 times
Been thanked: 4 times
Car: Ma dwa koła i silnik
Imię: Tomek
Domka97 pisze:
taka Anka, nie ma jej na forum, zgubiła kierunkowskaz i porysowała czaszę, a sobie nabiła kilka siniaków ;)

Anka była z chłopakiem czarną NSR, swoją rozbiła kilka dni przed
Audi leżało w rowie bo nie wyrobiło czy koleś tak bardzo uciekał z drogi??

_________________
https://www.facebook.com/rotor.krosno/

Naukę jazdy na moto rozpoczynasz z workiem pełnym szczęścia i brakiem doświadczenia.
Cały bajer polega na tym żeby nabyć tego drugiego zanim skończy się to pierwsze...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
wheele83
Post: 27 kwie 2015 04:31 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lip 2013 07:46
Posty: 99
Lokalizacja: Przeworsk
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: YAMAHA R1 rn12
kotkunspb, u mnie link śmiga :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
kariesh
Post: 27 kwie 2015 04:45 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów

Rejestracja: 22 mar 2015 07:37
Posty: 109
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Car: Hornet 600S
Telefon: 609954433
Nie nie to najwidoczniej więcej przygód było chodzi mi o sportowe moto tylko troszkę niebieskiego widziałem z rowu na zakręcie. a wcześniej przeleciała obok wyprzedzając sznurek motocykli a po chwili obejrzeliśmy kolegę lub koleżankę w rowie.

_________________
Pamiętaj najważniejsze to zawsze wrócić w jednym kawałku do domu.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
wojtek3nie
Post: 27 kwie 2015 05:26 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 01 maja 2012 08:17
Posty: 32
Lokalizacja: Kołaczyce
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times
Car: Yamaha XV 1100 Virago
Imię: Wojtek
Impreza bardzo fajna, jak zawsze z reszta. :-) Przy takim natłoku motocykli na drogach podkarpacia jak wczoraj nie było wątpliwości, że wydarzy się coś przykrego. Sam miałem nie miłą przygodę ale udało się wyjść cało. Pytanie do organizatorów: dlaczego zabrakło blach? Przecież wiecie ile osób jest co roku. Znowu będziecie odbijać, a teraz już nie jest takie pewne, że się rozejdą. ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
maczaj
Post: 27 kwie 2015 06:57 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 lip 2012 01:27
Posty: 371
Lokalizacja: Stary Dzików
Has thanked: 77 times
Been thanked: 10 times
Car: MZ ETZ 250
Telefon: 663870259
Imię: Kamil
Leżał niebieski gixer chyba w rowie tak jak kariesh mówi, mnie też wyprzedzał w jedną i w drugą stronę, często pod prąd heheh :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
hkr013
Post: 27 kwie 2015 10:07 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 mar 2011 09:21
Posty: 766
Lokalizacja: RLU
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times
Car: Suzuki GS 500 SF
Imię: Szczepan
Nie ma się co wykłócać o blachy, samo zorganizowanie tej imprezy jest szalonym pomysłem. Naprawdę macie mój wielki szacunek choć szkoda że zabrakło synchronizacji z wpuszczaniem pojazdów na kalwarie. Na przyszły raz proponuje komunikować się i puszczać motocykle grupami, na spokojnie. Tak po 50 maszyn i kilka minut przerwy. Zaoszczędziło by to nerwy(u większości) jak i sprzęgła (u niektórych). A i jeszcze Pytanko ile było mniej więcej motocykli ?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
kariesh
Post: 27 kwie 2015 10:32 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów

Rejestracja: 22 mar 2015 07:37
Posty: 109
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Car: Hornet 600S
Telefon: 609954433
Tak maczaj, to o tą maszynę mi chodziło. Mam pytanko co się stało ze kolega znalazł się w rowie bo ja widziałem tylko finał i czy wszystko z kierowcą ok ale widziałem, że raczej nie było strasznie. Jest może kolega na forum ?

_________________
Pamiętaj najważniejsze to zawsze wrócić w jednym kawałku do domu.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Cyran1989
Post: 27 kwie 2015 10:50 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 01 lut 2013 10:51
Posty: 26
Lokalizacja: Czarna/Łańcut
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: SUZUKI Bandit N1200
Imię: Bartek
Z tego miejsca chciałem pozdrowić Kolegę pędzącego (chyba) na „R-jedynce” z którym rozmijałem się w Przemyślu przed 10. Zgodnie ze zwyczajem okazał szacun i wykonał w odpowiedzi gest LwG, pomimo iż był eskortowany oznakowaną Alfą na kogutach. ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Bilmar
Post: 28 kwie 2015 09:05 
Początkujący rider
Początkujący rider

Rejestracja: 18 kwie 2013 08:44
Posty: 52
Lokalizacja: Nowa Dęba/Rzeszów
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times
Car: VFR 750
Telefon: 536831176
Imię: Mariusz
Kilka zdjęć ode mnie.
Kalwaria to miejsce, które mam wpisane w kalendarz dwa razy do roku. Dzięki organizatorom i wszystkim przybyłym rozpoczęcie i zakończenie ma swój specyficzny klimat. Zgadzam się zWiatr w Polu, każda impreza jest inna i za każdym razem przyciąga coraz bardziej.

http://1drv.ms/1PQol48


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
50g
Post: 28 kwie 2015 01:47 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2012 12:10
Posty: 625
Lokalizacja: Jasło/Rzeszów
Has thanked: 35 times
Been thanked: 37 times
Car: Suzuki Bandit 600 S
Telefon: 889745436
Imię: Filip
Nowe blachy są już zamówione!
Będzie można je kupić w Rzeszowie, Jaśle i w Jarosławiu (i w paru miejscach po wcześniejszym ustaleniu).


Co do ilości motocykli to nikt się nie odważył tego policzyć :)

_________________
Serwis Motocyklowy MOTO LIDER <- Strona na FB
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 67 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net