Dzisiaj jest 19 kwie 2024 06:13



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 11 ]
Autor Wiadomość
Wkurzona
Post: 20 maja 2015 12:01 
Początkujący rider
Początkujący rider

Rejestracja: 09 cze 2013 09:40
Posty: 44
Lokalizacja: zewsząd
Has thanked: 30 times
Been thanked: 5 times
Car: Yamaha DS 650
19-20-21 CZERWIEC
Organizujemy Wyjątkowy Zlot Motocyklowy !!!
ZLOT POD JAROSŁAWSKIM MOSTEM /tam gdzie topiliśmy Marzannę/

Dlaczego wyjątkowy ?

1. Na zlocie w ramach współpracy z Cieszanów Rock Festiwal będzie pierwszy przegląd amatorskich zespołów Rockowych gdzie główna nagroda to występ na scenie alternatywnej w Cieszanowie na Fesiwalu w 2015 roku.

Co to oznacza dla Was - dużo fajnej muzyki !!!

2. Na zlocie będziemy rozstawiać ogniska na których będą pieczone
prosiaki dla Wszystkich motocyklistów i to za FREE !!!

3.Na zlocie ze względu na położenie /rzeka San/ i zbieg dat 20 czerwiec będziemy organizować NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ czyli wianki pokaz laserów i fajerwerki - duży pokaz , jak na Marzannie

4. We współpracy z nami Miasto organizuje Dni Jarosławia stąd jeszcze więcej atrakcji w jednym miejscu .

Każdy znajdzie coś dla siebie - przybywajcie : !!!


Teraz krótki plan naszego zlotu :

19 czerwca Piątek;

1.Rozpoczynamy o godzinie 14.
-powitanie motocyklistów i wszystkich przybyłych
2.Oficjalne otwarcie I Przeglądu
Amatorskich Zespołów Rockowych.
/CIESZANÓW ROCK FESTIWAL/
3.Prezentacje konkursowe wybranych zespołów
4.Wyjście na rynek DNI JAROSŁAWIA
KONCERT ZESPOŁU ENEY /wstęp wolny/
5. Powrót na plac Zlotu, do późnych godzin nocnych ,
kontynuacja przesłuchań.

20 czerwca sobota;

1.Parada Motocyklowa po ulicach Jarosławia
2.Dojazd na rynek – pokazy
Frestylu Motocyklowego
3. Powrót na plac zlotu kontynuacja przesłuchań
4. Konkurencje motocyklowe
5. Dobra zabawa przy ogniskach
PIECZONE PROSIAKI /FREE dla motocyklistów/
6. KONCERT GWIAZDY Manson Band
7. Puszczanie wianków połączone
z pokazem Laserów i Fajerwerków
8. Ostatnie prezentacje rozstrzygnięcie
Przeglądu Amatorskich Zespołów Rockowych
9. Dobra zabawa do rana
Oficjalne zakończenie zlotu.

21 czerwca niedziela ;

Pożegnanie motocyklistów
Dla zainteresowanych , przejazd na Jarosławski Rynek,
gdzie odbędzie się biesiada na której zagra
DROGA NA OSTROŁĘKE /wstęp wolny/


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
stachu_r1
Post: 14 cze 2015 10:14 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014 11:44
Posty: 134
Lokalizacja: Rzeszów / Kielnarowa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Car: YAMAHA YZF R1 RN20
Telefon: 792879631
Imię: Stachu
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
szpec
Post: 16 cze 2015 09:02 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2011 07:24
Posty: 283
Lokalizacja: Pruchnik
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times
Car: gsx600f -> zx9r -> rn12-> 636 -> r6
Imię: Wojtek
Ile piniędzy zabrać na wjazd? ;)

_________________
..Boże.. kiedy umrę nie pozwól mojej żonie sprzedać motocykla i wszystkich rzeczy z nim związanych za tyle, ile jej powiedziałem,że kosztowały... Gość lewa http://www.podkarpackie2oo.pl/forum/vie ... hp?t=15334


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Beaciucha
Post: 16 cze 2015 06:04 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 09 cze 2014 09:37
Posty: 9
Lokalizacja: uk
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: suszuki intruder 750
Imię: Beaciucha
35 zł motocyklista 25 plecak


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Gryf
Post: 16 cze 2015 09:05 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2013 12:41
Posty: 154
Lokalizacja: Rzeszów/Jarosław
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: Honda VFR 800, Kawasaki ER 5, Mz Etz 150
Imię: Grzegorz
I co jest wliczone w te 35 zeta? Bo widzę że tam gdzie jest logo "Moto Bike Jarosław" zawsze są opłaty...

_________________
Tam gdzie zaczyna się PASJA tam kończy się EKONOMIA! :D
Moja Kawa: http://www.podkarpackie2oo.pl/forum/vie ... light=gryf


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Beaciucha
Post: 17 cze 2015 12:24 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 09 cze 2014 09:37
Posty: 9
Lokalizacja: uk
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: suszuki intruder 750
Imię: Beaciucha
pole namiotowe , blacha , pieczony prosiak , a gdzie tych opłat nie ma , ostatnio Bajki robiły wszystko za fri , chyba coś ci się pokiełbasiło z tym płaceniem , bez przesadyzmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Mietka
Post: 19 cze 2015 07:46 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 18 cze 2015 12:09
Posty: 2
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time
Car: WSK
Imię: Mietka
Najlepiej zostań w domu 35 zeta a nie 45 bo za dyszkę do baku musisz wlać zostanie Ci w kieszeni ,a swoją drogą to Bajki zrobili ostatnio dwie imprezy za darmochę :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
chucknoris
Post: 19 cze 2015 09:26 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2011 11:39
Posty: 1444
Lokalizacja: z nienacka
Has thanked: 0 time
Been thanked: 131 times
Car: Kawasaki zx9
Mietka zapraszam do powitalni. Panowie chcecie to placicie nie to nie. Lewa

_________________
Ekipa zapierdalaczy 299 +


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Seven25
Post: 19 cze 2015 11:27 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2012 04:05
Posty: 473
Lokalizacja: Dębica-Ropczyce
Has thanked: 11 times
Been thanked: 38 times
Car: Kawa³Suki Z1000
Telefon: 604503643
Imię: Karol
Jak byłem na Helu 3 tyg temu to wjazd kosztował 90 zł i nie płakałem tak jak ludzie o 35.

_________________
"W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie" - Jerome Le Banner
„Już wiesz, że nadchodzą kłopoty – 260 km/h a przednie koło wędruje w górę!” Isle of Man TT
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Gryf
Post: 21 cze 2015 12:55 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2013 12:41
Posty: 154
Lokalizacja: Rzeszów/Jarosław
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: Honda VFR 800, Kawasaki ER 5, Mz Etz 150
Imię: Grzegorz
Ja nie płacze o 35 zeta tylko pytam się co jest w cenie bo takiej informacji wcześniej nie znalazłem :) Spinacie się jak mrówki w czasie okresu :D

_________________
Tam gdzie zaczyna się PASJA tam kończy się EKONOMIA! :D
Moja Kawa: http://www.podkarpackie2oo.pl/forum/vie ... light=gryf


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
Post: 21 cze 2015 05:18 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
To ja opowiem, jak było ;)

Zlot Pod Mostem 2015 – krótka relacja
Przed wyjazdem Wichura zaskoczyła mnie pytaniem: „A po co Ty właściwie jedziesz?” Przyznaję, że nie potrafiłem na nie jakoś sensownie odpowiedzieć. Co więcej, sam zacząłem się nad tym poważnie zastanawiać. Jak ostatnio przeglądałem stare fotki, wspominałem miejsca, w których byłem, to wyszło mi, że byłem na 69 zlotach. Ten miał być siedemdziesiąty. Więc po co???
Jak przyjechałem, to byli już Jano, Dżolanta, Bernadka i Lucek. Kropiło. Jano pomógł mi rozbić namiot. Przyjechała Basia, Dzinio, a potem jeszcze wiele osób. Nie przesadzę, jeśli powiem (napiszę), że ¾ uczestników zlotu, to bliżsi lub dalsi znajomi. Niektórych znam „na cześć”, z innymi witam się „na niedźwiadka”. Uwagę zwraca przygotowane i rozłożone w różnych punktach drewno. Pod tym względem Motobajki są niezawodne. Nie ma szukania jakichś gałązek, szyszek i patyczków po krzaczorach. Drewno jest i go nie braknie. Motocykle przy namiotach, albo kto gdzie chce. Nie ma obawy, że komuś odbije i będzie jeździł „po spożyciu” i zagrażał innym. Nikt tu nie jest sam; będzie potrzeba, to, koledzy wygaszą zarówno maszynę, jak i „jeźdźca bez głowy”. Szybko rozniecamy ogień. Papier od Dżolki był ogólnie do d…, ale się rozpaliło. W tle muzyka, a my przy ogniu. Jest już Paweł, Agatka. Ela, kulawy Marcin, Mrówka, Tarzan… Długa rozmowa z Romanem uświadamia mi, że tuż za naszą granicą trwa wojna i giną ludzie. Nie jacyś abstrakcyjni, bo brat Romana, to już nie już nie jest abstrakcja. Rozmów było dużo i na różne tematy. Nie da się tego opowiedzieć, więc daruję. Zresztą trzeba było być 
Miałem wspaniałą „współspaczkę”. Po pierwsze, to ubiegłoroczna miss mokrego podkoszulka z Sobiecina, po drugie, choć najmłodsza z moich pełnoletnich dziewczyn, bardzo inteligentna, bo wzięła sobie stopery do uszu, słuchawki, czy jakieś inne zatyczki, nie trącała mnie co chwilę, nie budziła i nie mówiła: „Ej, przestań chrapać”. Po kolejne, nie wierzgała nogami, ani rękami, nie miała tendencji do ekspansji terytorialnej, nie spychała mnie z materaca, tylko grzecznie trzymała się swojej połowy. I jeszcze po kolejne, miała fajna piżamkę. Piżamy z uszami jeszcze nie widziałem 
W Sobotę dojechało więcej osób. Między innymi: Qtin, druga Agatka, Dżina z Oliwią i Dagmarą, był też Radek Skwara, ale nie miał swojego transportu, więc był zdany na swoich starych. Byli nowożeńcy: Myszowate oraz Hacie, kluby Horda i Wehikuł, Klub Triumph Orły (2/3 składu przez 13 minut, Eastern Scorpions, klub w którym kiedyś byłem (jak pamiętam, było to z piątku na sobotę) i wiele, wiele innych osób. Najbardziej ucieszył mnie telefon od Dominika (Donki Tonki). Obudził mnie łobuz, ale i tak go lubię, bo jak wylazłem z betów i piłem kawę, pod bramę podjechał ON – MÓJ DRAG STAR 1100. I to w takiej postaci, w jakiej go najbardziej lubię, czyli bez szyby, z bagażnikiem zamiast tylnego siodełka. Wsiadłem na niego i mimo czterech lat przerwy, moje ciało wszystko pamiętało – wbijanie biegów piętą, złożenie się do zakrętu z szeroką kierownicą, hamulec, który choć niezły, nie równa się z tym z MT-01, praca silnika. Nie wiem, kiedy ostatnio miałem taki „zaciesz”.
Poza tym były konkurencje, Mrówka oberwał jajkiem, Paweł wygrał rower, była muzyka i dużo dobrej zabawy. Nawet na chwilę (na szczęście tylko na chwilę) „tancerz” mi się włączył. Basia mnie zawiodła, musiałem sam wyłączyć „aplikację”. Nieoczekiwanie zrobiła się niedziela, wszyscy powoli wyjeżdżali. Po 13-stej wyjechałem i ja. Przyjemne dla ucha mruczenie silnika draga sprawiało, że żałowałem , że zlot był tak blisko.
I po co pojechałem na zlot? Po powrocie już wiem: żeby pójść do po kaski do namiotu, w którym „gotuje się woda na herbatę”, żeby porozmawiać z „lokalsami” o motocyklu „suzuki kawasaki ninja R6” (serio, podobno jest taki motocykl – jednego lokalsa szwagra brat takiego ma), żeby ogrzewać zmarznięte dłonie Bernadki, adoptować Elę, widzieć, jak kulawy Marcin wspina się na most, poszukiwać trzech zaginionych telefonów, przegadać z Agatka pół nocy, zobaczyć, jak Mrówa dostaje jajem, , posiedzieć pod mostem w czasie deszczu, popatrzeć na ogień, przejechać się drag starem, wyjechać jako ostatni. Przeżyć to wszystko ze świadomością, że już się nie powtórzy, a co wezmę z życia, to moje.
P.S. Niejaka Beata Ł. Mówiła, żeby nie pisać o Toi Toi-ach. Więc nie będę pisał. Powiem tylko, że nas było więcej ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net