Dzisiaj jest 28 mar 2024 01:17



Nowy tematOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 55 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
RAFFEN
Post: 02 paź 2015 04:15 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014 11:20
Posty: 371
Lokalizacja: Jasło (okolice)
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times
Car: Ladny
Telefon: 694-306-637
Imię: Rafal
o której msza??


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
blue77
Post: 02 paź 2015 04:30 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2013 01:08
Posty: 739
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 29 times
Been thanked: 62 times
Car: Yamaha Tracer GT 2019
50g pisze:
W niedzielę zaczynamy od 9. Kto może oddaje krew itp. Msza o 11, później koncert Guitar Force. Będzie też coś do zjedzenia. Nie ma jakiegoś oficjalnego końca imprezy.

:ok:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Jarek97
Post: 02 paź 2015 09:56 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 wrz 2015 03:44
Posty: 41
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: Suzuki SV 650 S > Honda CBR f4
Imię: Jarek
Msza rozpoczyna się o godzinie 11:00 .


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Bambosz
Post: 02 paź 2015 10:44 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2015 11:30
Posty: 312
Lokalizacja: Lesko
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Car: GL1200
Telefon: 722370767
Imię: Staszek
Jakieś info, co, gdzie, o której ?
Po za mszą ... w sobotę ognisko o 19.00 a wcześniej ?
Coś się dzieje ?

_________________
Grafika komputerowa | mechanika | Fotografia


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Czesio
Post: 02 paź 2015 11:08 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2013 11:52
Posty: 935
Lokalizacja: Wadowice Górne/Mielec
Has thanked: 77 times
Been thanked: 21 times
Car: GT 1050/ RC46
Telefon: 506761969
To nie zlot 3 dniowy czy cuś tylko zakończenie sezonu więc się nic nie dzieje przed.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
50g
Post: 03 paź 2015 11:00 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2012 12:10
Posty: 625
Lokalizacja: Jasło/Rzeszów
Has thanked: 35 times
Been thanked: 37 times
Car: Suzuki Bandit 600 S
Telefon: 889745436
Imię: Filip
Poglądowe mapki dojazdowe do Kalwarii Pacławskiej.


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Prosimy o ostrożną jazdę na drewnianych mostkach! Mogą być śliskie!

Zapraszamy i do zobaczenia na miejscu!

_________________
Serwis Motocyklowy MOTO LIDER <- Strona na FB
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Słodki
Post: 03 paź 2015 11:12 
Pomocnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 gru 2011 04:34
Posty: 1159
Lokalizacja: Kielnarowa/ Rzeszów
Has thanked: 39 times
Been thanked: 38 times
Car: B6
Telefon: 886845590
Imię: Damian
Hej zmiana miejsca, ruszamy z orlenu na Tyczynie, jest tylko jeden koło głównej więc spokojnie traficie. Na podpromiu będą biegać więc tam się nie da. Wcześniej nie mogłem napisać sorki że tak późno... Godzina 9.00 Tyczyn orlen podaj dalej.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
Post: 04 paź 2015 06:16 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Zakończenie sezonu motocyklowego w Kalwarii Pacławskiej
Tym razem nie dane mi było uczestniczyć w sobotnim ognisku, piec kiełbasę, spotykać znajomych w cieple i blasku ognia. Pojechałem dopiero w niedzielę i to dosyć późno. Pogoda wymarzona na przejażdżkę i nawet jeśli nie spotkam znajomych, to zrobię sobie fajną wycieczkę. Już w drodze na Kalwarię mijałem dziesiątki, a nawet setki wracających motocyklistów. Mimo to na miejscu spotkałem i tak wiele ludzi, a kolejka do krwiobusu jeszcze była spora. Między innymi ekipę z P2k, a przynajmniej tę jej część, którą znam z ognisk, zlotów i wyjazdów, Ewę, męża Jacórowej ;) ze swoją ekipą, Marzenkę i Grześka, Długiego Janka. Ponadto paru aniołów, skorpionów i roninów. Z Basią, Lucynką i Bernadką się rozminąłem. Tu się pogadało, tam tylko przywitało. Dowiedziałem się np., że w drodze na Kalwarię Grześ dołączył do elitarnego grona ponad 11 tysięcy kierowców, którzy utracili prawko na 3 miesiące (dobrze, że to końcówka sezonu, ale i tak przykro).
Jak się już zbierałem do wyjazdu spotkałem Wojtka i Janka (nie Długiego). Janka poznawałem już kilka razy: pierwszy raz 30 lat temu, a ostatni dzisiaj (mam kiepską pamięć do twarzy). Postanowiliśmy we trzech zrobić sobie małą przejażdżkę. Trasa nie za długa, po dobrych drogach, czyli Arłamów – Jureczkowa – Kuźmina – Bircza – Nienadowa – Przemyśl. Super się jechało, a tego dnia w Bieszczadach na pewno było o wiele więcej motocykli, niż aut. Tu przystanek, tam pogaduchy, a na każdym parkingu spotykaliśmy motocyklistów. To nic, że się nie znamy – jest doskonała okazja, żeby się przywitać i zamienić parę słów…
Potem był makabryczny wypadek. To było na drodze z Birczy do Nienadowej, za Iskanią. Droga tam jest nieźle powykręcana, asfalcik jak marzenie. Przed zakrętem w lewo zauważyłem trójkąt ostrzegawczy. Zaraz dałem po heblach, żeby nie spotkać się z jakąś niespodzianką na drodze. A potem zobaczyłem: auto, motocyklistów, motocykle (w tym dwa policyjne), radiowóz, policjantów i motocykl, który wyglądał, jakby został rozerwany na kawałki. Nie potrafię powiedzieć, jakie jego fragmenty widziałem. Duże były. Kierowcy motocykla nie widziałem. Może zabrało go już pogotowie, a może – czego mu gorąco życzę – wstał, otrzepał się i powiedział: „Ja pie…ę, ale miałem farta”. Ponieważ było to na łuku drogi, myślę, że ktoś znalazł się na nie swoim pasie, ale to już policja ustali. Trochę nam to popsuło humory, ale cóż zrobić? Tuż przed Przemyślem dostrzegłem, że jedzie przed nami dziewczyna na virażce (po sylwetce poznałem). Rejestracja KGR szybko wyjaśniła tożsamość amazonki, bo mogła być tylko Monika Gutterch (którą pozdrawiam z tego miejsca ). Chwilę jechaliśmy razem. Podjechałem nawet, żeby zerknąć przez szybkę kasku – nie było wątpliwości. Pomachałem, ale nasza koleżanka albo mnie nie zauważyła, albo nie ma zwyczaju dawać się zaczepiać na drodze 
W Przemyślu rozjechaliśmy się. Każdy w swoja stronę.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
litwus
Post: 04 paź 2015 07:13 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014 07:43
Posty: 278
Lokalizacja: Przysieki (RJS)
Has thanked: 179 times
Been thanked: 134 times
Car: Simson S50 / BMW S1000RR / Szerszeń
Telefon: 793024960
Imię: LITFUS
Wie ktoś co tam się podziało koło 14 po zlocie w stronę Arłamowa jakieś niebieskie auto chyba czinkol dość głęboko było w potoku zaraz obok mostku?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wojteklubas
Post: 04 paź 2015 08:40 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 20 sie 2015 05:05
Posty: 27
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: WSK 125, Virago 750
Imię: Wojtek
Witam, poszukuję gościa chyba na Kawasaki na krośnieńskich blachach, który w okolicach Kuźminy ''zrównał'' się ze mną, dał ''żółwika'' i poszedł do przodu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Kubson
Post: 04 paź 2015 08:59 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 mar 2015 02:09
Posty: 9
Lokalizacja: RzEszÓw
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: Yamaha
Telefon: 665816909
Imię: Kuba
Kalwaria jak zawsze pozytywnie ,począwszy od pogody po miejsce i całą atmosferę przybyłych ludzi warto zjawić się na tej górze 2 razy do roku :).
Jedna rzecz która powtarza się co roku tak samo jak i w tym a dokładnie jak zwykle brakło blach :/ poza tym wszystko okej ;) LWG


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dark_lady
Post: 04 paź 2015 09:24 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 kwie 2014 02:57
Posty: 21
Lokalizacja: podkarpackie
Has thanked: 18 times
Been thanked: 24 times
Car: Kawasaki Ninja 300
Fotki: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.555425731281006.1073741832.493071210849792&type=3


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Tomek FZS
Post: 04 paź 2015 09:44 
Pomocnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2014 07:26
Posty: 154
Lokalizacja: RKL
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Car: Yamaha fzs 600
Telefon: 669138552
Imię: Tomek
litwus; Też to widziałem i jestem ciekaw czy wszyscy cali.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Syrnik19
Post: 04 paź 2015 11:10 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów

Rejestracja: 09 sty 2015 07:53
Posty: 82
Lokalizacja: Nowa Dęba
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: Honda VT 500
Imię: Tomasz
Wracając z Kalwarii około godziny 14 widziałem nieprzyjemna sytuację kilka km za Kalwarią jadąc na Przemyśl grupa motocyklistów na bocznej drodze i czerwony fiat 126 z walniętym tyłem motocykl to jakaś Starsza Yamaha typu Royal venture rozwalony przód a chwilę potem misiaków na sygnałach ktoś coś wie?

_________________
Tam gdzie już kończy się przestrzeń, ciało i ducha poniosę ścieżką w blasku bez cieni, żeby żyć poza czasem w połączeniu z miłością...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
blue77
Post: 04 paź 2015 11:22 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2013 01:08
Posty: 739
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 29 times
Been thanked: 62 times
Car: Yamaha Tracer GT 2019
Dla mnie też dzisiejszy dzień na Kalwarii był bardzo pozytywny i wszystko zagrało tak jak ma być :brawo:. Nie wiem, czy ktoś zadał sobie trud policzenia motocykli ale wydaje mi się, że było ich więcej niż na wiosnę. Rano po 9 jadąc przez miasto spotkałem tylko jeden motocykl, natomiast parę minut po 10 plac główny był w większej połowie zapełniony :ok:. Przyjazd jak i spędzony tutaj czas to był spory fun, fajnie było spotkać dawno nie widziane twarze. Z forum pojawił się Creed z Ulą, danielo, daniell4, arsakes i jeszcze parę osób nierozłącznie związanych z wątkiem przemyskim ;) Po mszy zaczął się koncert, na równi z odpalanymi maszynami po błogosławieństwie i chyba trochę nie było z początku tej muzyki za bardzo słychać :roll: Wyjazd nie szedł zbyt sprawnie z powodu gapiostwa wielu kierowców zarówno samochodów jak i motocykli, którzy zamiast jechać to stali i nie wiem na co czekali - droga w dół była zupełnie pusta a na górze korek niczym szczególnym nie spowodowany.
Dużo osób wybrało się po mszy gdzieś w trasę i tak my się porozjeżdżaliśmy w różne strony.
W 4 motocykle z Creedem, arsakesem i Tobiaszem za sterami (+plecaczki) objechaliśmy Wielką Pętlę Bieszczadzką i o zmroku byliśmy w Przemyślu. Na trasie motocykli było bardzo dużo ale jechało się super, w Bieszczadach zaczyna się powoli robić złoto. Klimat tego wydarzenia naprawdę świetny, jak zawsze warto tutaj przyjechać :ok:. Niedługo Dukla, gdzie jak dla mnie jest ona obowiązkowa w kalendarzu na równi z Kalwarią.

Odnośnie zdarzeń drogowych związanych z Kalwarią jeszcze wspomnę, że w Aksmanicach też dziś była kolizja Hondy Pan European bordowej na tej długiej prostej która kończy się na dole rondem. Prawdopodobnie było to tak, że ktoś maluchem skręcał w boczną drogę no i się kierowcy spotkali w tym miejscu. Ja natknąłem się pod wieczór już na gości sprzątających motocykl a raczej to co z niego zostało do busa i dowiedziałem się tylko tyle, że wszyscy są cali a straty jedynie materialne.

Wrzucam jeszcze kilka zdjęć ode mnie, jak ktoś nie był to ogólnie niech zobaczy jak to wyglądało.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam,
blue77 :ok:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 55 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net