Dzisiaj jest 29 mar 2024 03:20



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
Beaciucha
Post: 08 wrz 2015 08:53 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 09 cze 2014 09:37
Posty: 9
Lokalizacja: uk
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: suszuki intruder 750
Imię: Beaciucha
Organizator :MOTOR BIKE JAROSŁAW
CENTRUM KULTURY CIESZANÓW

Motocyklowe pożegnanie lata 26 wrzesień 2015 na terenie Cieszanów Rock Festiwal
rozpoczynamy o godzinie 16.
Dobra zabawa integracyjna przy wspaniałej muzyce
Catering
Możliwość wynajęcia domku noclegowego /6-10 osób/
Więcej informacji pod numerem tel. 600240109


Więcej informacji podamy na dniach
https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xta1/t31.0-0/p480x480/11149677_897670536980350_3377933851895480408_o.jpg


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Beaciucha
Post: 18 wrz 2015 11:04 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 09 cze 2014 09:37
Posty: 9
Lokalizacja: uk
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: suszuki intruder 750
Imię: Beaciucha
Jeszcze raz zapraszamy nad Cieszanowski zalew jest możliwość zarezerwowania noclegu w schronisku koszt 10 zeta własny śpiwór , pole namiotowe bezpłatne wjazdówka 5zł oprócz dobrej zabawy , pogody i super klimatu potrzebna jest tylko wasza obecność więcej info na naszym FB ZAPRASZAMY !!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Kudybka
Post: 19 wrz 2015 01:38 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 22 wrz 2014 09:09
Posty: 17
Lokalizacja: Nowe Brusno
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: Simson s70 Enduro
Imię: Łukasz
Będe :P


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Siwy666
Post: 25 wrz 2015 03:05 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 08 wrz 2011 07:47
Posty: 189
Has thanked: 13 times
Been thanked: 8 times
marnie z pogodą :/


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
Post: 27 wrz 2015 05:31 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Zakończenie sezonu motocyklowego 2015 z Motor Bike Drivers Team
Prognozy sie sprawdziły. Miało padać i padało. Mimo to imprwza nie została owołana, przeniesiona na inny termin. Żadnego "a w razie złej pogody", "czekajcie na informacje". To zwykle wprowadza trochę zamętu, niepewności, bo trudno powiedzieć, czy pogoda jest wystarczająco dobra, lub zła, trzeba śledzić stronę itd. Pamiętam jeden taki przeniesiony na inny termin zlot, kiedy to część nieświadoma zmian ludzi przyjechała w podanym wcześniej terminie, a tu kiszka. Tak więc tutaj nie było wątpliwości - pożegnamy mijający sezon 26 września, bez względu na wszystko.
Mimo niesprzyjających warunków organizatorzy dali dobry przykład i niemal wszyscy przyjechali motocyklami. Na dwóch kółkach (w większości) pojawiły się zaprzyjaźnione kluby: Horda i Wehikuł. Byli też pojedynczy motocyklisci "zewsząd". Nasza gromadka przyjechała jednak puszkami, czy jak kto woli, katamaranami. Spotkaliśmy się najpierw u Edycji i Dzinia. Już tam było sporo śmiechu, bo dzięki staraniom Jana, prawie wszyscy mieliśmy pomarańczowe berety. To przez fakt, że Motobajki mają pomarańczowe barwy i zostało zapowiedziane, że, kto przyjedzie w pomarańczowym berecie, ten wjeżdża gratis. Wjazdy był za piątaka, więc nie majątek, ale bardziej chodziło tu o zabawę, niż oszczędności. Tym bardziej, że zdobycie właśnie pomarańczowego beretu łatwe nie jest. Zresztą jakiegokolwiek (osobiście doświadczyłem). Gdyby nie pomoc Agnieszki i uprzejmość Izy, nie miałbym żadnego, a dzięki nim właśnie i odrobinie własnego pomyślunku miałem najbardziej pomarańczowy beret na zlocie
Emotikon smile
(Dostałem nawet nagrodę za "zryty beret", co mi się należy, jak psu miska, bo i bez nakrycia głowy zachowuję się czasem tak, jak bym miał nierówno pod sufitem, ale to już inna historia).
Na miejscu zasiedliliśmy jeden domek. Bardzo fajny, przestronny, z werandą. Taki nowy, nie z tych dawnych, że ciasny korytarz, trzy pokoiki i mikrołazienka... Edycja i Dżolanta miały urodziny, więc w "godzinach szczytu", to nawet ze 20 osób było w "salonie", żeby złożyć "lubilatkom" życzenia. Jak zwykle było gwarno i wesoło, rozgrywane były konkurencje, w których nie tyle chodziło o zwycięstwo, co rywalizację i dobrą zabawę. Pod wieczór deszcz się wzmógł. Pod sceną mało kto się bawił. Ale to nie jest tak, że zespoły grały dla trzech osób (własnie pod sceną). My też słuchaliżśmy muzyki. Tyle że pod zadaszeniem. W grupach, grupkach i diadach trwały dyskusje do późna w nocy. O czym? Z Qtinem, to nawet o silnikach samolotowych. Ja oczywiście nie miałem na ten temat wiele do powiedzenia, ale z chęcią dowiedziałem sie czegoś nowego od człowieka, który "w tym robi".
Rano (niektórzy nawet jeszcze w nocy) rozjeżdżaliśmy sie do domów. Tradycyjnie były pogaduchy, śmiechy, śniadanie, kawa, pożegnania, oglądanie motocykli... Dzięki uprzejmości Darka Ługowskiego mogłem dosiąść jego roadlinera, a nawet sprawdzić, jak superowo wygląda bez szyby. Chyba takiego właśnie chcę. Do godziny 12 zostało niewiele osób - między innymi Dzinio i Edycja, którzy dotrzymywali mi towarzystwa, choć już dawno mogli jechać. Zmęczona pracą organizacyjną Beata pojechała z Dziniem, Edycja odpaliła volwo, a ja "polówkę", w której dnia poprzedniego skończyły sie klocki hamulcowe. I to już właściwie koniec relacji. Kto był, zna i pamięta więcej szczegółów, kto nie był, niech żałuje.
Jeszcze tylko słowo do organizatorów (bo ktoś z Was na pewno to przeczyta). Robicie fajne imprezy. Z tzw. "jajem", pomysłem, na luzie. Korzysta z tego środowisko motocyklowe. To służy jego integracji, poznawaniu się, wymianie myśli i doswiadczeń, kształtowaniu postaw. Kiedy jakiś czas temu część członków Waszego klubu odeszła, żeby realizować swoje pomysły i swoją wizję (za co też im chwała), obawiałem sie, że "Motobajki" się rozpadną. Klub, który organizował największe - za mojej pamięci - zloty w Radawie. Na szczęście tak się nie stało. Pogoda Wam w tym roku nie sprzyjała (rozpoczęcie sezonu, zlot Pod Mostem, zakończenie - padało). Mimo to w organizację każdego przedsięwzięcia wkładacie mnóstwo energii, zabezpieczając wszystko, co niezbędne (wspomnę choćby to drewno na ognisko w Cieszanowie, gdzie niemal pewne było, że lunie). Podziwiam, doceniam, dziękuję.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
hkr013
Post: 02 paź 2015 12:25 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 mar 2011 09:21
Posty: 766
Lokalizacja: RLU
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times
Car: Suzuki GS 500 SF
Imię: Szczepan
Szkoda mi Moto Bikerów bo 2 zlot i na 2 z kolei padało :( ale i tak Biłgoraja nie pobiją bo tam od 5 lat pada :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net