Dzisiaj jest 04 maja 2024 03:37



Nowy tematOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 42 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
snajper-psg1
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011 02:58 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010 11:26
Posty: 2090
Lokalizacja: Łańcut/Rzeszów
Has thanked: 79 times
Been thanked: 70 times
Imię: Snajper
crupez pisze:
Z tego co mi wiadomo, to nie będą to naklejki na karoserię, tylko mała informacja na lusterko wewnętrzne.

A ta akcja z naklejkami na lusterka to nie był przypadkiem prima - aprilis na scigacz.pl? :mrgreen:

_________________
chucknoris pisze:
śmierć kutas zniszczenie


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
tedi
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011 05:57 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 26 sty 2011 06:59
Posty: 39
Lokalizacja: rzeszów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: wsk 125 MO6 L 62r/hondavt500C
nie na lusterka tylko na samochody osobowe i dostawcze . byłem naklejałem to wiem trochę więcej od Ciebie ....


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Zwierzak
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011 06:39 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 08 kwie 2011 01:59
Posty: 4
Lokalizacja: Dzikei Gęsi
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Tedi -- szacunek dla Ciebie i dzięki za przybycie -- co do innych osób wypowiadających się w temacie to chyba niedokładnie czytali to co było w informacji o akcji -- to że policja się przyłączyła do akcji świadczy o tym iż im też leży na sercu bezpieczeństwo na drodze - a akcje każdy umie krytykować lecz przyłączyś się do niej to się nie przyłączy - według niektórych lepiej rozdawać naklejki ( mówie o naklejkach jekie rozprowadzało forum) niż wyjśc do obcych ludzi i osobiście im ją przekazać i to nie do ręki lecz w ich obecności nakleić na autko w miejscu które wskażą - reasumując == tak jak Tedi napisał -- gdyby to kierowcy puszek mieli w d...ie to by samie się nie zatrzymywali i nie prosili o naklejenie
P.S. co do niektórych piszących w tym temacie - przestańcie narzekać i krytykować i ruszcie dupska aby coś zrobić bo przypominacie mi Gierka jak przemawiał do mas - Pomożecie !!! Pomożemy!! Więc weźmy się i zróbcie . Wnioski z tego niech każdy wyciągnie sam i przy okazji -- echem idzie akcja dalej > polecam pooglądać TV Rzeszów - i w ten oto sposób nasza akcja dociera do dość szerokiej publiki
Szkoda że jest aż tylu komentujących a tylko Tedi przyłaczył się do działania

_________________
Born to be Wild


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
rozio
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011 09:09 
Mistrz winkli
Mistrz winkli

Rejestracja: 09 sie 2010 09:24
Posty: 252
Lokalizacja: zza kompa
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Car: sprzedany
Naklejki pozostaną naklejkami, a akcja uświadamiająca i informacyjną akcją (choć w TV i tak do orzygania katastrofa smoleńska). Lusterka się przez to nie powiększą, kierowcom się wzrok nie poprawi (bo nawet przez boczną szybę dobrze nie widzą), motocykle wolniej jeździć nie będą, ruchu mniejszego nie będzie, a kierowcy puszek nie będą wypatrywać motocyklistów, żeby dbać o ich bezpieczeństwo. Sam znam to hasło nie od dzisiaj i jeżdżę nie od wczoraj, a i tak zdarza mi się nie popatrzeć w lusterko kiedy trzeba, tylko np. już po rozpoczęciu manewru.
Jak sam o siebie nie zadbam, to na innych nie mam co liczyć. Nawet jakby się pozornie coś poprawiło to jeszcze gorzej, bo tylko czujność może uśpić, a zawsze trafi się oprócz takich jak ja, jakiś pijany idiota, albo ślepa kura gdakająca przez telefon.
Coś robić, żeby tylko robić - dla mnie bez sensu. Ja sobie nie nakleiłem to i innym nie będę, a jeśli już sobie nakleję to gdzieś przed nosem (dla siebie, żeby pamiętać), a nie na dupie (żeby innych uświadamiać).
Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 09 kwie 2011 09:18 przez rozio, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
tedi
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011 09:14 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 26 sty 2011 06:59
Posty: 39
Lokalizacja: rzeszów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: wsk 125 MO6 L 62r/hondavt500C
O następnej akcji proszę powiadomić mnie osobiście na pewno przyjadę z całą rodziną plus teściowa. Lewa w górę tedi pozdrawia;) wszystkich odwiedzających forum. do następnej akcji oklejania puszek :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Macieksoko
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011 09:21 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2010 01:34
Posty: 6444
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 484 times
Been thanked: 364 times
Car: Bandit 1200S & Dniepr MT9
Imię: Maciej
Nie możemy mówić, że jeszcze wiele czasu minie... itp. Może i wiele ale chyba trzeba zacząć jak najszybciej. Akcja potrzebna. Nie byłem tylko ze względu na fakt obowiązków edukacyjnych.

_________________
Kocham poznawanie świata w celach wypoczynkowych i niekomercyjnych z wykorzystaniem motocykla jako głównego środka transportu.
Obrazek Obrazek
RaC Team
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
_Maly_
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011 09:26 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2010 05:44
Posty: 888
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 15 times
Been thanked: 16 times
Car: ZX-6R
Imię: Miłosz
Ja podzielam opinię Rozia. Dzisiaj kiepsko było się w mediach przebić...wiadomo dlaczego. Cała reszta została napisana z czym się zgadzam w 100%.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
tedi
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011 09:42 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 26 sty 2011 06:59
Posty: 39
Lokalizacja: rzeszów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: wsk 125 MO6 L 62r/hondavt500C
Akcję popieram i będę popierał. 3 lata temu wracając z Koszalina do domu 3 km przed domem na E4 potrącił mnie samochód twierdząc że mnie nie widział w lusterku na budziku miałem maże z 45 do 50km/h skończyło się złamaniem nogi i nie mówiąc o uszczerbku motocykla. Noga w gipsie 3 miesiące od palców po same j... w tym 8 miesięcy chorobowego. nikomu tego nie życzę a to było w środku lata pozdrawiam szerokości ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
rozio
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011 10:03 
Mistrz winkli
Mistrz winkli

Rejestracja: 09 sie 2010 09:24
Posty: 252
Lokalizacja: zza kompa
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Car: sprzedany
Taaa - piękną akcja informacyjna i reklama w TV (właśnie oglądnąłem) - MOTOCYKLIŚCI SPOWODOWALI w zeszłym roku 77 wypadków w których ucierpiało 92 (czy coś koło tego) osób. "Motocykliści spowodowali..." - rzetelne dziennikarstwo jak zwykle (o winie kierowców puszek i ich nieuwadze nic ze strony redaktorki), ale za to ładnie opowiedziana historia o motocykliście z nogami na kierownicy, o wyprzedzaniu w miejscach niedozwolonych i inne skargi na motocyklistów. Faktycznie, prawie każdy po takim materiale będzie patrzył teraz w lusterka ale, żeby sięgnąć po telefon i podp..lić takiego delikwenta na policję.
tedi - każdy z nas chciałby, żeby się to zmieniło na lepsze, ale bądźmy realistami. Fajny spot, i nic więcej. Reportaż w TV porażka - wina za kolizje ewidentnie skierowana tylko na motocyklistów (i to dwa razy powtórzone) a przekaz dla kierowców, że nie myślą na drodze i nie patrzą - ŻADEN (oprócz niezbyt zrozumiałej dla większości kierowców puszek wypowiedzi jednego motocyklisty o tej sztywnej szyi).

Ja to tak odebrałem i żałuję, że to wogóle oglądnąłem.


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2011 08:37 przez rozio, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
mr hemzetka
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011 10:58 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 09 kwie 2011 10:12
Posty: 8
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Has thanked: 0 time
Been thanked: 4 times
Car: mz es250, etz250
Telefon: 601785700
Ile ta akcja ludzi uratuje, tego nikt nie policzy, ale trzeba przyznać, że parę tych naklejek w świat poszło, paru ludzi je przeczyta. Ja się zgadzam, że na masowe nawrócenie nie ma co liczyć, ale... najlepiej założyć ręce i nic nie robić. Na telewizje by mnie liczył, zawsze pokaże w wiadomościach coś złego.

Z drugiej strony w tej samej telewizji jest już parę programów dla motocyklistów i nawet przypadkiem ludzie na nie trafiając przyjmują na czachę, że są tacy goście na 2 kółkach i można ich spotkać na drodze.

Tak naprawdę nic nie działa lepiej niż strach, jak by policja częściej łapała idiotów w samochodach na drogach zamiast czatować na pijanych rowerzystów w krzakach, to by wszystkim pomogło. Tylko, że to się nie da tak łatwo statystyki podnieść mandatowej i wykrywalności itd.

Inna rzecz, że niektórzy z nas też w głowie maja siano jak siadają na motocykl. Ostatnio po Dukli na wjeździe do Svidnika jakiś kolega przed skrzyżowaniem wyprzedził trzy motocykle a potem stanął w poprzek skrzyżowania, bo ktoś mu się zgubił i macha do niego. Bez komentarza...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Macieksoko
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2011 12:27 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2010 01:34
Posty: 6444
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 484 times
Been thanked: 364 times
Car: Bandit 1200S & Dniepr MT9
Imię: Maciej
Akcja w Ropczycach :)
http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/k ... edzie.html

_________________
Kocham poznawanie świata w celach wypoczynkowych i niekomercyjnych z wykorzystaniem motocykla jako głównego środka transportu.
Obrazek Obrazek
RaC Team
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Grzes093
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2011 01:40 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów

Rejestracja: 08 kwie 2011 10:30
Posty: 85
Lokalizacja: Lubzina
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time
Car: Fazer 1000
Imię: Grzesiek
Nie wie ktoś gdzie można załatwić tą naklejkę?? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 42 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 114 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net