Dzisiaj jest 28 mar 2024 11:53



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
Wkurzona
Post: 05 wrz 2016 08:03 
Początkujący rider
Początkujący rider

Rejestracja: 09 cze 2013 09:40
Posty: 44
Lokalizacja: zewsząd
Has thanked: 30 times
Been thanked: 5 times
Car: Yamaha DS 650
Motocyklowe pożegnanie lata


Załączniki:
MotoBaby 1.jpg
MotoBaby 1.jpg [ 119.54 KiB | Przeglądany 7078 razy ]
Komentarz: Motocyklowe pożegnanie lata - Cieszanów
Motobaby.jpg
Motobaby.jpg [ 133.77 KiB | Przeglądany 7106 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
hkr013
Post: 18 wrz 2016 10:44 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 mar 2011 09:21
Posty: 766
Lokalizacja: RLU
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times
Car: Suzuki GS 500 SF
Imię: Szczepan
No, no. Nie spodziewałem się takiej frekwencji. Ciekawe miejsce i ciekawa impreza. Dużo znajomych twarzy i MEGA zabawa :)

P.S. Organizacyjnie to przesuną bym troszkę kasę biletową. Jednak trochę blokowaliśmy ruch :/ ale reszta była ok ;)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wkurzona
Post: 20 wrz 2016 10:21 
Początkujący rider
Początkujący rider

Rejestracja: 09 cze 2013 09:40
Posty: 44
Lokalizacja: zewsząd
Has thanked: 30 times
Been thanked: 5 times
Car: Yamaha DS 650
HKR, widziałam Cię gdzieś w tle, nawet mam na zdjęciu, ale nie zdążyłam się przywitać


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wkurzona
Post: 20 wrz 2016 10:22 
Początkujący rider
Początkujący rider

Rejestracja: 09 cze 2013 09:40
Posty: 44
Lokalizacja: zewsząd
Has thanked: 30 times
Been thanked: 5 times
Car: Yamaha DS 650
"Motocyklowe Pożegnanie Lata" Moto-Baby - Cieszanów 2016
Pożegnaliśmy w sobotę lato chyba na dobre. Jeszcze do 16 słońce przygrzewało mocno, a już wieczorem padał deszcz i niedziela przywitała nas chłodnym deszczowym porankiem.
Mimo łamiącej się pogody frekwencja dopisała, humory również. Starałyśmy się jak najszybciej realizować zaplanowany program, by zdążyć przed deszczem ale i tak wszystkiego nie zaprezentowałyśmy. Były jeszcze w zanadrzu pewne niespodzianki. Trudno, może w przyszłym roku ....
W ostatniej chwili przed imprezą udało nam się zorganizować puszki "Dla Emilki". Wierzyłyśmy, że na motocyklistów zawsze można liczyć. Serca i portfele się otworzyły. Licytacja przedmiotów była spontaniczna, wynikła z potrzeby chwili. Pierwszym ofiarodawcą został Paweł - "Krzepek" który oddał swoją kurtkę motocyklową. Chciał za nią jedyne 150 zł.- a za ile poszła? ZA 900 ! (kurtka nabyta przez Wehikuł Leżajsk będzie do odbioru po nadrukowaniu na niej odpowiedniego napisu), a dalej już pooooszło....
Szczęśliwy nabywca damskiej garderoby ofiarował do puszki całe 20 funtów ! Nigdy bym nie przypuszczała, że kubek z logo Jarosławia może być wart 200 zł.- a jednak TAK. Brawo Jacek, a nawet dwa Jacki, jeden który licytował, drugi który ofiarował. Również baner DEWASTACJI został zlicytowany i zmienił swojego właściciela. Szkoda, że deszcz przerwał nam dalszą zabawę, za chwilę byśmy chyba licytowali motocykle albo miejsca noclegowe w domkach :)
Finał zbiórki "DLA EMILKI" to kwota 2354 zł, 70 funtów i 0,70 euro !!!
Dziękujemy bardzo wszystkim ofiarodawcom za zaangażowanie i hojność. Bardzo dziękujemy naszym młodym wolontariuszkom Julce i Roksanie za pomoc w zbiórce pieniędzy.
Pragniemy również serdecznie i gorąco podziękować Organizatorom imprezy; Wójtowi Gminy Cieszanów Panu Zdzisławowi Zadwornemu za wsparcie finansowe, Wojtkowi Świzdorowi za sprawną obsługę sceny i cenne wskazówki organizacyjne, oraz Jackowi Zającowi za to, że był wszędzie gdzie był potrzeby.
Najserdeczniej dziękujemy naszym koleżankom, kolegom, przyjaciołom, motocyklistom, znajomym i nieznajomym za tak liczną obecność. Impreza była dla Was, a bez Was by jej po prostu nie było !!!

LWG - MOTO BABY Beata, Edycja i Alicja

P.S.
Przepraszamy Pana Wójta za małe faux pas na bramie. Mam nadzieję, że zaistniała sytuacja była bardziej zabawna niż karna.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
hkr013
Post: 20 wrz 2016 02:53 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 mar 2011 09:21
Posty: 766
Lokalizacja: RLU
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times
Car: Suzuki GS 500 SF
Imię: Szczepan
Wkurzona, też Cię widziałem ale byłem zajęty pchaniem jakiegoś kega, więc nie miałem jak się przywitać :/ Oby do następnego spotkania! :)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net