Dzisiaj jest 29 mar 2024 10:59



Nowy tematOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 63 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Czy będziesz?
TAK!
Tak, jak pogoda będzie ok...
Nie wiem, może znajdę czas...
NIE!
Piwo dla mnie za post! - odbieram na mecie ;)
Pokaż wyniki
Autor Wiadomość
bejo
Post: 27 cze 2017 12:50 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sie 2011 09:54
Posty: 202
Lokalizacja: Dębica
Has thanked: 26 times
Been thanked: 7 times
Car: CBF 600S P38, było: XTZ 660 TENERE
Imię: Andrzej
wojtek3nie pisze:
Ha ha. Po prostu nie sprawia mi problemu jazda po kamyczkach. Temat pokrewieństwa już wyjaśniliśmy. Impreza mi się podoba. Zorganizuj podobną, a będę i ją zachwalał.


Byłeś na Małej Pętli po Gminie Dębica w maju?

_________________
Powered by Honda


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
wojtek3nie
Post: 27 cze 2017 12:53 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 01 maja 2012 08:17
Posty: 32
Lokalizacja: Kołaczyce
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times
Car: Yamaha XV 1100 Virago
Imię: Wojtek
Bylem. Też fajnie było mimo że trasa taką sama jak rok wzesniej. I było co zjeść... a kibel za to płatny... [WINKING FACE]

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
bejo
Post: 27 cze 2017 03:33 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sie 2011 09:54
Posty: 202
Lokalizacja: Dębica
Has thanked: 26 times
Been thanked: 7 times
Car: CBF 600S P38, było: XTZ 660 TENERE
Imię: Andrzej
Więc ja i Synk mamy pełne prawo wypowiadać się na temat organizacji takich imprez. Wiemy ile czasu, nerwów i środków kosztuje przedsięwzięcie zważywszy na to, że zaczynasz od zera ale zawsze trzeba słuchać i słyszeć co mówią uczestnicy i wyciągać wnioski na przyszłość. Tutaj, w 7 edycji już tego zabrakło - organizator słuchał ale nie słyszał.

_________________
Powered by Honda


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
wojtek3nie
Post: 27 cze 2017 06:36 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 01 maja 2012 08:17
Posty: 32
Lokalizacja: Kołaczyce
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times
Car: Yamaha XV 1100 Virago
Imię: Wojtek
Jeśli jesteście organizatorami małej pętli, to szacun. Fajna impreza, brakuje takich, przynajmniej według mnie. Nie rezygnujcie i róbcie dalej to co robicie. Małą pętlę też polecałem i kilka osób skorzystało... [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
jopek
Post: 28 cze 2017 09:50 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2011 11:03
Posty: 231
Lokalizacja: Sieniawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times
Car: Bunia
Do tej pory zaliczyłem 4 edycje i po tej mogę śmiało stwierdzić, że organizacja była jak te drogi po których mieliśmy "zaszczyt" jeździć. Brak alternatywnych dróg dla szutrów które nie były dla motocykli sportowych. Zamknięta droga ponieważ odbywał się rajd górski (ktoś zapomniał sprawdzić?), objazd który był morderczy dla sportowych opon (moja dokonała żywota w środku jakiegoś zadupia, dobrze, że motocykliści są dosyć solidarną grupą bo pewnie pozostałbym tam do dziś). Ogólnie po tej wspaniałej imprezie czeka mnie:
- wymiana tylnej opony, przednia pocięta, ale jeszcze pojeździ
- wymiana filtra powietrza (20 km w pyle dało mu radę)
- dużo pracy przy motocyklu, aby zaczął wyglądać przyzwoicie
Mnie ta impreza kosztowała ponad tysiąc złotych więc następnym razem na pewno się na nią nie wybiorę, już wolę to przepić na jakimś zlocie

_________________
Motocykle w Polsce dzielą się na bezwypadowe i takie które dopiero będą bezwypadkowe...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
masterson
Post: 02 lip 2017 03:48 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 28 gru 2015 02:50
Posty: 10
Lokalizacja: RBR
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: BMW K1300R
Imię: Artur
Przeczytałem, bo byłem nie do końca z braku czasu na dokończenie ale 70% trasy zrobiłem i na prawdę przeraża mnie ograniczenie umysłowe co niektórych. Płaczecie że ktoś się wypieprzyć drugi coś urwał 3 pociol oponę...serio? A to z chytrości o nagrodę czy z samo zaparcia pchales się tam gdzie nie pozwalały ci twoje skromne umiejętności, lub poprostu możliwości maszyny. Nie dojechałem do szutrów ale z tego co wiem można było je objechać asfaltem, podniecacie się że umowy organizator itp. Dla mnie kompletnie organizator był nie istotny, istota tej imprezy choć byłem 1 raz i to nie do końca było spotkanie na nowych trasach masę motocykli, miny ludzi na bocznych drogach gdzie przejezdzaly masy motocykli...a zresztą. Poprostu przeraża cię mnie ludzie swoim debilizmem i zbcie przysługę i nie bierzcie już więcej udziału z żadnych imprezach masowych. Czyśćcowe sobie Moto z garażu czy cokolwiek innego tam wymieniacie ale róbcie to sami z sobą. Całą resztę pozdrawiam, nie mówię że było super extra tylko poprostu w porządku, ciekawie i zawsze coś innego. Dla mnie kolejny dzień który mogłem spędzić z moim motorem i innymi Moto świerkami. Bye


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
tadzik
Post: 02 lip 2017 04:48 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2011 11:31
Posty: 1003
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 28 times
Been thanked: 59 times
Car: TransalpXL600V, XR400R, Kawa GT550
Telefon: 607071111
Po pierwsze; jak coś piszesz to nie obrażaj adwersarzy, bo to wcale nie dodaje ci punktów morale.
Po drugie; jak już coś naklikasz to zadaj sobie trud i przeczytaj to co naklikasz przed wduszeniem guzika "wyślij"
Dziękuję.

_________________
Pozdro, tadzik
Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój. ©Duńczyk
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
bikepics
co twój głośny motocykl mówi o tobie


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
CyberKozA
Post: 02 lip 2017 08:58 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 mar 2012 02:47
Posty: 909
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 35 times
Been thanked: 81 times
Car: Viki
Imię: Darek
masterson, najpierw naucz się poprawnie pisać i składać choćby proste zdania, a dopiero potem pisz o debilizmie innych ludzi. A twoje rady gdzie kto w czym ma brać udział, znajdą mniej więcej taki posłuch, jak wystąpienia Kurskiego.

Cytuj:
Nie dojechałem do szutrów

Co, brakło umiejętności żeby chociażby do nich dojechać? :troll:

_________________
Dyplomacja - eskalacja. Najpierw strzelaj, potem pytaj.

http://goatcraftworkshop.pl/ - ręcznie szyta, drobna galanteria skórzana


Czerwona pisze:
[pn 13:39] Czerwona : CyberZGRozA
hindus pisze:
W sumie to, w dupiemamto, cipowatość w dzisiejszych czasach nabrała nowego, prawie pozytywnego kolorytu.
Wystarczająco mnie to wali, aby z tym jakoś polemizować.



Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
masterson
Post: 02 lip 2017 09:45 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 28 gru 2015 02:50
Posty: 10
Lokalizacja: RBR
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: BMW K1300R
Imię: Artur
CyberKozA, nie zależy mi na posłuchu gdyż z mojej str był to komentarz a nie wywód.
Tadzik, fakt może parę słów jest niezrozumiałych - pisałem na tel. A obrażanie obrażających, nie jest obrażaniem :)
Sprawdzilem przed kliknieciem.
Do szutrów zabrakło czasu - obowiązki.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
python28
Post: 02 lip 2017 09:58 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 20 gru 2015 09:42
Posty: 240
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Car: BMW R 1200 RT
Telefon: Hammer Axe Pro
Imię: Marcin
Przestańcie już nazywać te kamole wielkości pięści szutrem, bo z szutrem nie miało to nic wspólnego. I to by był jedyny zarzut do organizatora, gdyby napisał że to raczej offroad dla enduro to było by wszystko jasne i na temat. Mój turystyk akurat dał radę ale widziałem na trasie ścigacze i współczuję.

Gdyby energie poświęconą na narzekanie poświęcić na organizację czegoś jak niegdyś kolega z forum to zrobił to było by tak jak byśmy chcieli chociaż na pewno też znalazło by się wielu którym coś by nie odpowiadało.


Ostatnio zmieniony 02 lip 2017 10:13 przez python28, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
masterson
Post: 02 lip 2017 10:08 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 28 gru 2015 02:50
Posty: 10
Lokalizacja: RBR
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: BMW K1300R
Imię: Artur
python28 pisze:
Przestańcie już nazywać te kamole wielkości pięści szutrem, bo z szutrem nie miało to nic wspólnego. I to by był jedyny zarzut do organizatora, gdyby napisał że to raczej offroad dla enduro to było by wszystko jasne i na temat. Mój turystyk akurat dał radę ale widziałem na trasie ścigacze i współczuję.

Gdyby energie poświęconą na narzekanie poświęcić organizację czegoś jak niegdyś kolega z forum to zrobił to było by tak jak byśmy chcieli chociaż na pewno też znalazło by się wielu którym coś by nie odpowiadało.


Dokładnie, tak samo nazywałem moze fakt za ostro niektore osoby ale ludzie zawsze możnabyło w nie nie wjezdzać widząc ze nie ma szans przejechac. Jak wspomniałem wczesniej nie dojechałem więc jeśli faktycznie były to głazy to tym bardziej. W każdym bądz razie do miejscowości Uście Gorlickie drogi ok, no może poza tym wałem z rajdem na SK.
LwG


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
python28
Post: 02 lip 2017 10:12 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 20 gru 2015 09:42
Posty: 240
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Car: BMW R 1200 RT
Telefon: Hammer Axe Pro
Imię: Marcin
Tam właśnie koleś złapał gumę.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
jopek
Post: 03 lip 2017 02:25 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2011 11:03
Posty: 231
Lokalizacja: Sieniawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times
Car: Bunia
masterson pisze:
Przeczytałem, bo byłem nie do końca z braku czasu na dokończenie ale 70% trasy zrobiłem i na prawdę przeraża mnie ograniczenie umysłowe co niektórych. Płaczecie że ktoś się wypieprzyć drugi coś urwał 3 pociol oponę...serio? A to z chytrości o nagrodę czy z samo zaparcia pchales się tam gdzie nie pozwalały ci twoje skromne umiejętności, lub poprostu możliwości maszyny. Nie dojechałem do szutrów ale z tego co wiem można było je objechać asfaltem, podniecacie się że umowy organizator itp. Dla mnie kompletnie organizator był nie istotny, istota tej imprezy choć byłem 1 raz i to nie do końca było spotkanie na nowych trasach masę motocykli, miny ludzi na bocznych drogach gdzie przejezdzaly masy motocykli...a zresztą. Poprostu przeraża cię mnie ludzie swoim debilizmem i zbcie przysługę i nie bierzcie już więcej udziału z żadnych imprezach masowych. Czyśćcowe sobie Moto z garażu czy cokolwiek innego tam wymieniacie ale róbcie to sami z sobą. Całą resztę pozdrawiam, nie mówię że było super extra tylko poprostu w porządku, ciekawie i zawsze coś innego. Dla mnie kolejny dzień który mogłem spędzić z moim motorem i innymi Moto świerkami. Bye


Po pierwsze jak nie dokończyłeś nawet trasy to nie pier***, że można było to czy tamto. Po drugie jak kogoś nie znasz to go nie obrażaj, chyba,że chcesz po ryju nałapać.

_________________
Motocykle w Polsce dzielą się na bezwypadowe i takie które dopiero będą bezwypadkowe...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Synk
Post: 03 lip 2017 10:29 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2015 01:31
Posty: 77
Lokalizacja: RDE
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Car: Yamaha XT1200Z
Masterson, są ludzie którzy jadą i myślą: za zakrętem będzie lepiej...i jadą dalej. A są tacy którzy zakładają że jest za dużo zakrętów. Który typ lepszy? Nie ma odpowiedzi.
Jedni pojechali się przejechać (jak ty. czemu nie np w kieleckie albo zarywać doopy w jakiejś pipidówie?), inni pojechali PRZEJECHAĆ trasę. Było zadanie do wykonania to chcieli je wykonać. Dlatego (po zamknięciu odcinka przez policję) aby wykonać kwalifikację niezbędnym było przejście na kredkach do cmentarza (nieliczni to zrobili, możliwe że to byli tubylcy), albo przejechać szutry (2 punkty były na szutrach) i tylko balonem, dronem, lotnią dało się te "szutry" ominąć.
Zresztą po choooj jechałeś na PP skoro uważałeś że trasa jest tylko dla organizatorów?

Jak dla mnie to brak było jakiegoś ajenta z kiełbasami aby przed powrotem coś na ząb wrzucić. W błąd wprowadzała też informacja że trasę ( w całości) tyczono i przejechano FJR (albo to ściema albo kosztowało ich to sporo wysiłku, tym bardziej że wytyczali trasę 2 miesiące wcześniej - czyli jak było raczej mokro.) Ktoś mówi - przejechałem FJR...to ludzie myślą...mniejszym turystykiem tym bardziej się da...Sporty to wiadomo - nie na takie trasy. Ale szacun dla gościa który pojechał tam Cruiserem 1800, chyba Valkirią. Taki gość nie jedzie dla nagród.

_________________
https://www.facebook.com/ToTheHorizonPL
ToTheHorizonPL


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
barlit
Post: 07 lip 2017 10:18 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 wrz 2011 12:26
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocanka/Krosno
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times
Car: VFR 1200F
Imię: Bartek
[img]https://images82.fotosik.pl/682/b9c947e5b123b785.jpg[img]

Pierdolicie i rozczulacie się jak stare baby. Byłem na wszystkich edycjach podkarpackich i wszystkich małopolskich, zawsze są plusy dodatnie i plusy ujemne. Tym razem trasa opisana bardzo spoko poza dwoma błędami ale jak ktoś miał choć trochę orientacji i oleju we łbie to żaden to problem. Ja nie błądziłem a zdarzyło się to pierwszy raz na PPN2oo. Zakończenie troszkę słabe ale przynajmniej nie trzeba było czekać aż wszyscy dojadą i można było wracać do domu na browara i karkówkę z grilla...
O szutrach była mowa, a na nagrody niektórzy mieli takie ciśnienie, że jeden prawie płakał bo selfika mu brakowało...żałosne

_________________
boże daj mi cierpliwość, bo jeśli dasz mi siłę to ich wszystkich Rozpierdole!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 63 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net