Dzisiaj jest 29 mar 2024 12:46



Nowy tematOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 28 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
januszek
Post: 16 lis 2017 09:53 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider

Rejestracja: 05 paź 2012 08:55
Posty: 630
Lokalizacja: południe
Has thanked: 17 times
Been thanked: 61 times
Spider pisze:
Czy ktoś sie orientuje co z kolesiami chyba z Rzeszowa lub okolic co również mieli objechać świat , a nawet w Telewizji Rzeszów była o nich wzmianka bo jakoś chyba umarło . Ale oczywiście koleżance życzę jak najlepiej :)

Zebrali kasę i też ich nima ...

_________________
Jak z tego widać, tak to widzę


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
sekija
Post: 16 lis 2017 10:09 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2017 11:41
Posty: 3
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: Kawasaki er6n
Imię: Justyna
Mam na imię Justyna mam 22 lata i jestem ze Szczecina
1. Kombinezon mam z alpinestara kupiony na raty bo moje wymiary nie pozwoliły mi na zakup używanego kombinezonu ani z innej marki a jak miałam kupić nowy za kupę pieniędzy to chciałam raz a porządnie (rok szukałam kombinezonu)
2. Motocykl sprowadzałam z Warszawy i okazało się że ktoś mi mine sprzedał (nawet rama pęknięta) zbieram i odkładam ile się da żeby go zrobić całkowicie ale wiecie jakie to koszta plus koszta zakupu potrzebnych rzeczy na taka trasę np. kufry
3. Sama staram się jak mogę dwie prace i studia dzienne ale zarobki studenta 11 zł na rękę nie pozwoli mi przez kilka a nawet kilkanaście lat wyjechać na taką podróż.
4. W każdej chwili może się coś wydarzyć co uniemożliwi mi wyjazd i będę sobie w brodę pluła że nie zrobiłam wszystkiego żeby spełnić swoje marzenie
Zaznaczyłam że wyjazd się odbędzie a kwota jaką uzbieram wpływa jedynie na długość mojej trasy.
Przykro mi jak czytam wasze komentarze..
Są ludzie którzy mieli to samo marzenie ale przez finanse albo np narodziny dziecka itp nie mogli go nigdy zrealizować i mnie rozumieją. Dla takich ludzi złotówka to nie majątek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
kwas
Post: 16 lis 2017 11:14 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lut 2013 12:15
Posty: 992
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Milec
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times
Car: Wigry III Race Blue
Telefon: 600805760
Imię: Michal
sekija pisze:
Mam na imię Justyna mam 22 lata i jestem ze Szczecina
1. Kombinezon mam z alpinestara kupiony na raty bo moje wymiary nie pozwoliły mi na zakup używanego kombinezonu ani z innej marki a jak miałam kupić nowy za kupę pieniędzy to chciałam raz a porządnie (rok szukałam kombinezonu)
2. Motocykl sprowadzałam z Warszawy i okazało się że ktoś mi mine sprzedał (nawet rama pęknięta) zbieram i odkładam ile się da żeby go zrobić całkowicie ale wiecie jakie to koszta plus koszta zakupu potrzebnych rzeczy na taka trasę np. kufry
3. Sama staram się jak mogę dwie prace i studia dzienne ale zarobki studenta 11 zł na rękę nie pozwoli mi przez kilka a nawet kilkanaście lat wyjechać na taką podróż.
4. W każdej chwili może się coś wydarzyć co uniemożliwi mi wyjazd i będę sobie w brodę pluła że nie zrobiłam wszystkiego żeby spełnić swoje marzenie
Zaznaczyłam że wyjazd się odbędzie a kwota jaką uzbieram wpływa jedynie na długość mojej trasy.
Przykro mi jak czytam wasze komentarze..
Są ludzie którzy mieli to samo marzenie ale przez finanse albo np narodziny dziecka itp nie mogli go nigdy zrealizować i mnie rozumieją. Dla takich ludzi złotówka to nie majątek



Przykre jest to że taka młoda dziewczyna w ten sposób próbuje spełnić swoje marzenia. Jestes zdrowa masz głowe uczysz się to wszystko przyjdzie z czasem. Mi na nikt nic nie dał kasy i jakoś nie płacze. Marzenie spełnione motocykl mam a to czy wyjade czy nie to zależy tylko odemnie a nie od łaski. Trzecia sprawa postaw sie w naszej sytuacji gdzie pojawiasz sie i w 1 poście co robisz to "dej mnie bo co to złotówka" to mnie mega wkurwia i tego nigdy nie zrozumiem wiec mimo wszystko że ogólnie nic do Ciebie nie mam nie pomogę Ci ale życze powodzenia ( tak tak chuj ze mnie bo nie pomogę biednej studentce w spełnianiu marzeń :( )

_________________
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
CyberKozA
Post: 17 lis 2017 12:10 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 mar 2012 02:47
Posty: 909
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 35 times
Been thanked: 81 times
Car: Viki
Imię: Darek
Cytuj:
zarobki studenta 11 zł na rękę nie pozwoli mi przez kilka a nawet kilkanaście lat wyjechać na taką podróż

Skończ bądź przerwij studia, idź do lepszej pracy i zarób na tą podróż. Chyba że planujesz studiować kilkanaście lat.

Myślałem że w temacie roszczeniowej postawy młodzieży, wiedziałem już wszystko, ale okazuje się ze nie. A nadchodzi pokolenie 500+, które od małego będzie nauczone, że im się należy.

Życzyłbym ci powodzenia, ale jestem chujem nienawistnym i obrzydliwym hejterem, więc zamiast tego, życzę ci żebyś zrozumiała że na marzenia się pracuje, a nie wyciąga po nie rękę do innych.

_________________
Dyplomacja - eskalacja. Najpierw strzelaj, potem pytaj.

http://goatcraftworkshop.pl/ - ręcznie szyta, drobna galanteria skórzana


Czerwona pisze:
[pn 13:39] Czerwona : CyberZGRozA
hindus pisze:
W sumie to, w dupiemamto, cipowatość w dzisiejszych czasach nabrała nowego, prawie pozytywnego kolorytu.
Wystarczająco mnie to wali, aby z tym jakoś polemizować.



Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dodek
Post: 17 lis 2017 12:21 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2013 08:13
Posty: 1745
Lokalizacja: RMI
Has thanked: 24 times
Been thanked: 50 times
Car: F4i
Narzekanie cdn.....
Ehh.

_________________
Ekipa 299++


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
rudzielec
Post: 17 lis 2017 08:46 
Początkujący rider
Początkujący rider

Rejestracja: 06 lip 2013 03:53
Posty: 67
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times
Car: SV 650 S
Imię: Ania
dodek pisze:
Widzę że w pierwszym szeregu cisną ciśną osoby które w życiu w nikogo (chyba oprócz samych siebie) nie inwestowały ..... :|


Jak kogoś nie znasz to nie oceniaj, bo nie wiesz co inni robią prywatnie i komu pomagają, a komu nie. I o ile uważam za słuszne pomaganie osobom, które tego faktycznie potrzebują, to wyciąganie ręki do obcych po pieniądze, bo ktoś chce gdzieś jechać już i natychmiast, w mojej ocenie jest niewłaściwe.

Jeśli Cię nie stać na wyprawę, to może trzeba zweryfikować jej długość oraz cel i w tym momencie wybrać kierunek osiągalny finansowo, a na wymarzoną wyprawę życia pojechać po uzbieraniu potrzebnych środków. Piszesz, że masz 22 lata, to jeszcze całe życie przed Tobą i na pewno zdążysz zrealizować swoje plany.
A w tym momencie życzę Ci cierpliwości, bo tego na pewno brakuje w Twoim podejściu do realizacji marzeń. Nie wszystko można mieć bez wysiłku i od razu, bo się chce.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
FRED
Post: 17 lis 2017 09:10 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2010 06:17
Posty: 2660
Lokalizacja: Kańczuga
Has thanked: 104 times
Been thanked: 65 times
Car: Suzuki dl
Telefon: 604480457
Ja osobiście nie mam nic przeciw. Każdy "organizuje" sobie wyprawę i środki po swojemu. Być może Koleżanka za mało faktycznie napisała o planach jakie zamierza zrealizować tzn czas, trasa, cel itp. Osobiście kibicuję bo życie to nie tylko ciężka robota od świtu do nocy ale i spełnianie marzeń :) Szczęściu czasem trzeba pomóc. Powodzenia :)

_________________
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

— George Bernard Shaw


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Piszol
Post: 17 lis 2017 08:38 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 paź 2010 09:12
Posty: 1540
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 181 times
Been thanked: 210 times
Car: VFR RC 36 II
W każdym poście jest coś racji, nawet w postach CeberZgrozy :troll:
Pomimo że w życiu sam odłożyłem na wszystkie wyprawy i na wszystko co mam, to nie budzi we mnie zazdrości że ktoś obrał taką a nie inną drogę aby spełnić marzenie. Jak to powiedział Machiavelli "cel uświęca środki" tak że powodzenia życzę.



Ps.
Forum w większości to faceci, te fotki w bikini zdecydowanie uspokoją atmosferę i na pewno poruszą "serca" i portfele męskiej części tak wrażliwej na piękno płynące z artystycznej fotografii. :ok:

_________________
"Nie mów mi jak bardzo jesteś wykształcony, powiedz mi jak dużo podróżowałeś".


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
janpola
Post: 18 lis 2017 08:52 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 16 lis 2017 06:51
Posty: 3
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: GS 600
ja bym tego nie nazwał zazdrością a raczej zażenowaniem :P Mimo tego życzę powodzenia ale się nie dołożę .. jak będziesz zbierała na jakiś kurs który ułatwi zdobycie dobrej pracy to się odezwij :D WĘDKA ... NIE RYBA

_________________
https://gifmi.pl/lista-prezentow/7858/show/gift/78395


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
python28
Post: 18 lis 2017 10:12 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 20 gru 2015 09:42
Posty: 240
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Car: BMW R 1200 RT
Telefon: Hammer Axe Pro
Imię: Marcin
Gdzie te zdjęcia w bikini? Bo jakoś nie mogę się doszukać.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
chucknoris
Post: 19 lis 2017 12:30 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2011 11:39
Posty: 1444
Lokalizacja: z nienacka
Has thanked: 0 time
Been thanked: 131 times
Car: Kawasaki zx9
debilne komentarze usuwam.
januszek, python zachowajcie resztke godności

_________________
Ekipa zapierdalaczy 299 +


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
MaciekW.
Post: 19 lis 2017 10:13 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2014 11:22
Posty: 1007
Lokalizacja: Rzeszów / Nowa Wieś
Has thanked: 10 times
Been thanked: 21 times
Car: Honda CBR 1100 XX Blackbird
Imię: Maciek
Życzę Ci powodzenia w spełnieniu marzenia :ok:
a po co tyle postów? To k.rwa nie wiem... :)
Moja kasa - moja sprawa, chcę to wpłacam, nie chcę to nie wpłacam i tyle a Koleżanka niech gromadzi PLNy w jaki sposób chce ;) mimo że próbuje robić to za pośrednictwem Naszego forum to swoim postem nikogo nie obraziła ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Dziadzio_Rommel
Post: 19 lis 2017 11:52 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2010 11:13
Posty: 3450
Lokalizacja: Bristol
Has thanked: 209 times
Been thanked: 400 times
Car: Vstrom 1000 2016
Telefon: ajfon
Imię: Zygfryd po dziadku
Oj panowie, Nowoczesne Zebractwo(nie mylic z crowdfundingiem) jest teraz modne. A może to Madka która zbiera na Horom Curke?

Kompletnie ogarniam temat zrzutek na domy dziecka. Sam sie z reguly co roku dorzucalem. A dla tej dziewczyny moze to jest tak samo wazna potrzeba.

Otworzylem ta zrzutke. Widze laske na motocyklu ktory jest niezbyt wyprawowy(wrecz nie bardzo), w skorach, ktore na wyprawy za bardzo sie nie nadaja(niestety tekstyl bije na glowe skore pod wzgledem funkcjonalnosci) - wiec sadze ze ta pani daleko nie zajedzie. Obok widze zrzutke ktora mi wyswietla:

https://zrzutka.pl/wiktoriawidak

I to jest raczej sens tej strony zrzutka.

Przyklad Kinia, który odj**** maksymalnie zarabista rzecz juz byl.

A wczoraj czytalem o Rumunce co sprzedala dziewictwo za 2,6 miliona dolków, a nie każda kobieta ma taka opcje... :D

Piszol - poczekam az kryptowaluty pojda mi jeszcze troche do gory, to przeleje od razy cale 10 000 tylko dolarow, zeby dziewczyna mogla spac w Hiltonie.

_________________
"Nazajutrz okazało się że skończyły się łożyska w tylnim kole. Wyszedł luz. Honda 2011 rok i 36.000km. Nie wierzę." piterm5
"Non homo sed vero mentula magna minax."

500->650->600->1000->625->450->125->1200->250W&1000


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 28 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net