Dzisiaj jest 29 mar 2024 12:27



Nowy tematOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 28 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
KORN
Post: 24 kwie 2018 03:35 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2018 01:32
Posty: 13
Lokalizacja: Lubaczów
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0 time
Car: Yamaha R1
Imię: Karol
Będę na 60% :/ ale postaram się


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Biker-Economist
Post: 25 kwie 2018 11:59 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 08 mar 2018 04:05
Posty: 7
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: K1300S
Imię: Tadeusz
Też chciałbym wpaść, ale 29 jest chyba wystawa motocykli zabytkowych, więc w sumie sam nie wiem. Czy ktoś z was był na tej wystawie i czy warto tam jechać?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Przemo88
Post: 25 kwie 2018 01:03 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2012 03:22
Posty: 92
Lokalizacja: Głogów Małopolski
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Car: Kawasaki ZX6R '10
Telefon: 880090558
Imię: Przemysław
1. Ares +J.
2. Patru + Iza
3. Irek
4. Marti
5. Tomek B.
6. Nitrox13
7. Przemo88


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Nitrox13
Post: 25 kwie 2018 02:43 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2017 02:44
Posty: 277
Lokalizacja: Przeworsk/Pantalowice
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times
Car: TS 150
Imię: Piotr
Najpierw Kalwaria a jak czas pozwoli to i wystawę się obleci


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Biker-Economist
Post: 26 kwie 2018 01:14 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 08 mar 2018 04:05
Posty: 7
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: K1300S
Imię: Tadeusz
Dobry pomysł, wystawa chyba do późna, ale nie obiecuję, że wpadnę. pozd


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
50g
Post: 26 kwie 2018 03:54 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2012 12:10
Posty: 625
Lokalizacja: Jasło/Rzeszów
Has thanked: 35 times
Been thanked: 37 times
Car: Suzuki Bandit 600 S
Telefon: 889745436
Imię: Filip
1. Ares +J.
2. Patru + Iza
3. Irek
4. Marti
5. Tomek B.
6. Nitrox13
7. Przemo88
8.50g (od soboty)

_________________
Serwis Motocyklowy MOTO LIDER <- Strona na FB
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
witek_g
Post: 26 kwie 2018 09:09 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2017 10:19
Posty: 4
Lokalizacja: Dębica
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: Honda CB500
Telefon: 603958228
Imię: Witek
Niewiele w Polsce jest miejsc gdzie nie byłem - i Kalwaria Pacławska jest jednym z nich - muszę tam być !


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Bambosz
Post: 26 kwie 2018 10:46 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2015 11:30
Posty: 312
Lokalizacja: Lesko
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Car: GL1200
Telefon: 722370767
Imię: Staszek
I ja będę ... bo niedaleko mam ;p

_________________
Grafika komputerowa | mechanika | Fotografia


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ares
Post: 28 kwie 2018 09:48 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2010 10:05
Posty: 1243
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 54 times
Been thanked: 52 times
Car: Honda ST1300A, CM400 & SW600
Telefon: 509577207
Imię: Arkadiusz
W takim razie szukajcie banera forumowego, postaram się aby wisiał w widocznym miejscu. Tam w pobliżu na pewno będzie można spotkać forumowiczów ;) Pogoda zapowiada się świetna więc nie powinno być problemu z dojazdem i pięknymi krajobrazami. A i frekwencja zapowiada się znaczna.

_________________
Uchwyt wodoszczelny na smartfona do Twojego motocykla lub roweru :

viewtopic.php?f=11&p=257027#p257027


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Bambosz
Post: 28 kwie 2018 11:06 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2015 11:30
Posty: 312
Lokalizacja: Lesko
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Car: GL1200
Telefon: 722370767
Imię: Staszek
Tylko na tę wspomnianą wcześniej drogę uwaga ;)

_________________
Grafika komputerowa | mechanika | Fotografia


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
robert22225
Post: 29 kwie 2018 06:05 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 29 mar 2018 04:59
Posty: 2
Lokalizacja: dynów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: S-WING 125
Telefon: 517760314
Imię: Robert
Ze wzgledu na czteroosobowy sklad bylem ale samochodem:)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
Post: 29 kwie 2018 06:28 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Jak zwykle moja przydługa i nudna relacja :)

Pojechałem bez rezerwacji. Nie było chętnych, a dla siebie samego to się nie opłaca. Kiedyś 10-osobowy pokój klepałem w ciemno. No ale nic, miałem za to inne, fajne doświadczenia, których by nie było, gdybym spał w Domu Pielgrzyma. Pojechałem w sobotę. Jacoor uprzedzał, że może być problem z noclegiem, ale myślę: Co mi tam, pogoda ładna, daleko nie mam, najwyżej wrócę. W DP pytam, czy znajdą kąt dla strudzonego pielgrzyma-motocyklisty. A rezerwował pan? Tak, będzie rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu... To nie, trzeba było rezerwować miesiąc temu. Reklamowane na sklepach i przydrożnych tablicach noclegi tez już wszystkie zarezerwowane. Zresztą widać – na podwórkach stoją motocykle. Jednak postanawiam, że zanim zjadę na chatę, przejadę się po wsi i popytam. Zatrzymałem się przed domem, który wyglądał na agroturystykę i pytam o jakiś nocleg. Pani się wahała, zastanawiała, a ja głupi zdjąłem kask (żeby ją lepiej słyszeć). I wtedy bez zastanowienia powiedziała, że nie ma. W innym miejscu pytałem (na wszelki wypadek kasku nie zdjąłem), to pani powiedziała, że by mnie przenocowała, ale mąż jest w domu. Hahaha. W końcu znalazł się pomocny młody człowiek, wsiadł do auta, podjechał ze mną kawałek. Wskazał, gdzie mogą mieć spanie dla steranych motonitów, zaprowadził, porozmawiał z właścicielką. I tak poznałem panią Janinę. Przemiła staruszka. Miała dużo miejsc noclegowych. Pokazała mi, gdzie i co, poskarżyła się na zdrowie, trudności z chodzeniem, słabe serce i ogólnie była bardzo otwarta. W którymś momencie zapytała, ile lat bym jej dał. Wyglądała na 70, więc zaniżyłem do 60. W istocie miała 80, ale bardzo ją ucieszyło moje drobne kłamstwo. Pokazała mi swój dom (uwaga, 180 metrów kwadratowych), w którym mieszka sama. Spiżarnię, salon, pokoje. Wszystko bardzo zadbane, dopieszczone. Ja miałem spać w innym budynku. Warunki daleko odbiegające od 3-gwiazdkowego hotelu, ale też i cena groszowa. Potem było ognisko. Znajomi i nieznajomi, różne opowieści dziwnej treści. Miło było spotkać i posiedzieć z Aresem i Justi. Dowiedziałem się też, jakie zwierzątko objawia się powoli w tej kobiecie (kto wie, o co chodzi, ten wie). Justi nakarmiła męża, a przy okazji mnie. Pyszne było, a węgiel jest dobry na trawienie :) Miałem już iść spać, kiedy zjawiła się Marzenka ze „swoją dziewczyną”, z Limbą i Ignacem – okazało się, że oni się wszyscy znają (bez mojej wiedzy i pozwolenia). Posiedzieliśmy jeszcze przy ogniu. Nazajutrz rano wcześnie mi się wstało. Pusto jeszcze wszędzie było. Ogarnąłem się trochę, poszedłem na spacer. Pakowałem się, kiedy ktoś zapukał do mych drzwi. To pani Janina. Zaprosiła mnie na śniadanie. Nie mogłem odmówić, choć próbowałem. To bardzo sympatyczna, samotna staruszka. Choć twierdzi, że przyzwyczaiła się do samotności, wiem, że chciała jeszcze ze mną porozmawiać, pokazać zdjęcia wnuków, opowiedzieć, jak to dawniej bywało. O smutkach i troskach życia codziennego, o planach na przyszłość. A ja z chęcią i zainteresowaniem słuchałem, chciałem poznać jej widzenie świata i spraw różnych. Śniadanie było przepyszne i w bardzo miłym towarzystwie. Potem okłamałem panią Janinę po raz drugi. Zapłaciłem za nocleg odrobinę więcej, niż było uzgodnione. Pani Janina nie miała wydać, a ja zełgałem, że drobniejszych pieniędzy nie mam. Ustaliliśmy, że następnym razem dostanę zniżkę. Potem najechało sporo ludzi. Mimo deszczu. Mnóstwo znajomych z klubów, ze zlotów, ze wspólnych wyjazdów, z forum P2K (załapałem się nawet na fotkę). Wspomnieć muszę o Wioletcie. Otóż ma ona starodawny zwyczaj zwracania się do mnie w drugiej osobie liczby mnogiej, czyli per „Wy”. Na przykład pisze SMS-a „Gdzie wy jesteście?”, pyta „Dlaczego nie przyjechaliście na festyn?” itp. Co najmniej jak gdybym występował w kilku osobach ;) Poza tym Wioletta jest ok. Pani Janina wzięła ją nawet za moją żonę :) Na zakończenie ucałowałem panią Janinę w dłoń, podziękowałem za nocleg, śniadanie i przyjemność poznania jej osoby. Kiedy wyjeżdżałem, stała przy płocie i mi machała. Zmówiłem się z Wodzem na przejażdżkę. Pytam, dokąd, którędy? A to przecież wszystko jedno. Fakt. To pojechaliśmy. Żeby było trochę zakrętów (tak z tysiąc) i żeby fajnie się jechało. Już prawie zapomniałem, jaka to przyjemność, bo dawno nie jeździliśmy razem. Fakt, że Wodzu miał dziś czym powozić, bo 120 KM, to dosyć, ale nie konie najważniejsze, a woźnica. Wodzu przede wszystkim świetnie jeździ. W zakręty wchodzi jak trzeba, wie, kiedy wyhamować, jak się złożyć i kiedy odkręcić. A przy tym wszystkim nie ma ciśnienia na wyprzedzanie „na siłę”, popisywania się, udowadniania czegoś. Jest pewny, nie ryzykuje, zna możliwości swoje i maszyny. Korzysta z tej wiedzy. No, to by było na tyle. Mam nadzieję, że Wodzu tego nie poczyta, bo jeszcze pomyśli, że jest taki super i hiper ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Zbychu
Post: 29 kwie 2018 07:00 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2014 09:14
Posty: 133
Lokalizacja: RZ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times
Car: Suzuki GN 250
Telefon: 785388559
Imię: Marcin
"Wiatr w Polu" Świetna relacja, Możliwe że i ja kiedyś zakosztuję podobnego zdarzenia ;P
A o ode mnie, co nie co ;)
https://photos.app.goo.gl/P3MZ45FeFy5ejwwq7


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 28 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net