Dzisiaj jest 28 mar 2024 09:21



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
Szymchel
Post: 15 maja 2018 07:59 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2011 08:07
Posty: 113
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times
Car: Zeta
Imię: Micha³
Hej, do tej pory byłem na kilkunastu obstawach i w końcu nadszedł czas na to bym w końcu ja zorganizował jedną... na szczęście nie dla mnie :mrgreen:

Dnia 19.05.2018r (najbliższa sobota) w Kościele Parafialnym pw. MB Królowej Polski w Dąbrowie o godzinie 14;00 odbędzie się ceremonia zaślubin Kamila i Oli.

Kamil jest moim przyjacielem od dziecka, w 2014r uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu, ale gość nie stracił zajawki i w tym roku powrócił na dwa kółka kupując VTR 1000 ]:-> Ola też lubi motory :mrgreen:

Fajnie by było jakbyście go miło przywitali z powrotem w gronie dawców, stawiając się krótko po godzinie 14;00 pod wyżej wspomnianym kościołem, a następnie odprowadzili do hotelu "Hotel Wellness & Spa Nowy Dwór w Świlczy".
Pogoda co prawda nie zapowiada się najlepiej, ale na zachętę mogę zapewnić że za symboliczną odcinkę pod kościołem i późniejsze życzenia każdy zostanie odpowiednio wynagrodzony ;)

Mapka przejazdu:
Obrazek

Do zobaczenia!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Szymchel
Post: 19 maja 2018 01:13 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2011 08:07
Posty: 113
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times
Car: Zeta
Imię: Micha³
Dla tych którzy się wybierają przypominam iż msza się zaczyna o godz. 14 i pewnie potrwa do godziny czasu (nie dłużej), jak ktoś chce jechać w grupie to proponuję wam się spotkać na pdp i wyjechać stamtąd np o 14:10-15 tak żeby na spokojnie zdążyć ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net