Dzisiaj jest 29 kwie 2024 05:46



Nowy tematOdpowiedz Strona 7 z 7   [ Posty: 102 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
jopek
 Tytuł:
Post: 26 sie 2011 11:07 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2011 11:03
Posty: 231
Lokalizacja: Sieniawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times
Car: Bunia
Ozzy pisze:
Co jak co ale tego mogłem się spodziewać, że po zlocie napisał jakieś sprostowanie a nic nie napisali przed zlotem ze szacowny klub z Jarosławia jest tylko współorganizatorem tej imprezy, cytuje ze strony klubu www.motorbikejaroslaw.pl

"21 zlot motocyklowy w Radawie

Nie ma nic piękniejszego niż motocyklista na swojej maszynie…melodia silnika…podmuch wiatru i… ta jazda przed siebie w piękny słoneczny dzień…

Motor Bike Jarosław chce powiadomić wszystkich uczestników zlotu w Radawie o tym że byliśmy jedynie współorganizatorem zlotu motocyklowego.
Głównym organizatorem imprezy był Wójt gminy Wiązownica, zarazem gospodarz ośrodka wypoczynkowego na terenie którego odbyła się impreza.
Jego decyzje i zarządzenia -"

* brak zgody na udostępnienie ośrodka jedynie motocyklistom
* wpuszczanie tysięcy osób postronnych na teren 21 zlotu motocyklowego (pobieranie od nich opłat za wejście na teren - zasilenie kasy urzędu gminy !!!).
* udostępnianie pola namiotowego osobom postronnym
* zbyt mała ilość toy toy dla uczestników zlotu.
* brak wyrażenia zgody na tradycyjny wyjazd parady motocyklowej do Jarosławia .


Oświadczamy, że na te i inne zarządzenia gospodarza ośrodka wypoczynkowego na którego terenie odbył się 21 Zlot Motocyklowy nie mieliśmy żadnego wpływu i w żaden sposób nie mogliśmy wpłynąć na ich zmianę.


Motor Bike Jarosław


Od razu teraz widać że zlot był robiony pod dyktando wójta i po to żeby nabić gminna kasę, ponoć jest to ostatnio zlot organizowany przez ten klub bo w przyszłym roku sam wójt ma organizować ten zlot ale czy to prawda przekonamy się za rok.

Ogólnie mnie zlot się nie podobał, zabrakło tego klimatu zlotowego, który był w 2008 i 2009 roku.
W tamtym roku mnie nie było bo wybrałem Rock Festiwal w Cieszanowie i nie żałuję ale w tym roku mocno się rozczarowałem trzeba było jechać znów do Cieszanowa.
nie liczyłam na bóg wie jakie atrakcje, ale z fajnego zlotu zrobił się motocyklowy festyn piwno kiełbaskowy :/
Ja pamiętam bardzo dobrze pierwsze zlot organizowane jeszcze przez JKM TRAPER i potem przez JKMZ Red Dragon i na końcu przez Jarosławski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego to byly zloty, Ci który wiedzą o czym mówię mają teraz porównanie.


Nie zgodzę się z tobą, "nabijanie kasy" to zwykła polityka biznesowa, nikt nie jest samarytaninem. To tak jakbyś wynajął piętro w hotelu i kazał zamknąć cały hotel bo Ci reszta będzie przeszkadzać. OK nie ma problemu, wynajmij cały hotel. Tutaj sytuacja wygląda identycznie. Trzeba było wynająć cały ośrodek tylko wlot by nie kosztował 60PLM, ale duuużo więcej. Druga sprawa, że to jest ośrodek gminny, a nie prywatny. Jest utrzymywany z podatków ludzi tu mieszkających bądź prowadzących tutaj działalność. Nie można im zabronić niego korzystać. Nie chcę Cie obrażać, ale jak nie wiesz jak to wszystko działa to niekometuj bo szkoda gadać. Gdyby zrobił tak jak wszyscy oczekiwali, jego przeciwnicy polityczni zarzucili by mu niegospodarność i mieli by racje.

Przepraszam, że się trochę uniosłem, ale znam wójta osobiście, też jest motocyklistą i to naprawdę pożądny człowiek, zrobił jak musiał.


Ostatnio zmieniony 26 sie 2011 11:14 przez jopek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
szpec
 Tytuł:
Post: 26 sie 2011 01:09 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2011 07:24
Posty: 283
Lokalizacja: Pruchnik
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times
Car: gsx600f -> zx9r -> rn12-> 636 -> r6
Imię: Wojtek
jest juz kilka fotem ze zlotu:

http://motorbikejaroslaw.pl/2011/21zlotfoto/1/


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
chucknoris
 Tytuł:
Post: 26 sie 2011 01:13 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2011 11:39
Posty: 1444
Lokalizacja: z nienacka
Has thanked: 0 time
Been thanked: 131 times
Car: Kawasaki zx9
zlot musi na siebie zarobić to proste i logiczne. Na klimat nie narzekałem poznałem sporo osób atmosfera na polu namiotowym była mega. A to że było kilka punktów gdzie można było zjeść (niekoniecznie kiełbaske) czy kupić piwo to akurat dla mnie na plus bo ceny były do przyjęcia. Zlot taki jak w Radawie to nie impreza w Siedliskach (z całym szacunkiem oczywiście bo podobno było świetnie) gdzie spotyka się kilkudziesięciu zapaleńców na motorach rozbijają namiot i palą ognisko.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
szpec
 Tytuł:
Post: 26 sie 2011 01:35 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2011 07:24
Posty: 283
Lokalizacja: Pruchnik
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times
Car: gsx600f -> zx9r -> rn12-> 636 -> r6
Imię: Wojtek
i jeszcze troche:

http://www.wiazownica.fc.pl/foto/ug/gal ... /d004.html


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
 Tytuł:
Post: 26 sie 2011 05:53 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
jopek pisze:
Druga sprawa, że to jest ośrodek gminny, a nie prywatny. Jest utrzymywany z podatków ludzi tu mieszkających bądź prowadzących tutaj działalność. Nie można im zabronić niego korzystać. Nie chcę Cie obrażać, ale jak nie wiesz jak to wszystko działa to niekometuj bo szkoda gadać

A moim zdaniem wójt w ch... leci i tyle. Tak z organizatorami, jak i z nami, motocyklistami (i nieważne, czy jeździ motocyklem, czy nie). Prosta sprawa: ja wjeżdżam motocyklem, płacę 6 dych. Gość obok mnie z buta z plecakiem, śpiworem i namiotem wchodzi na 3 dni za 5 zeta... Ja muszę wykupić cały pakiet - łącznie z kiełbasą, której się nie da zjeść z niby-bigosem i niby-żurkiem. Gość obok nie musi tego wykupić. Ja wiem, że zespoły muzyczne, zabezpieczenie medyczne, toi toie, to wszystko kosztuje. Ale okazuje się, że to wszystko (łącznie z polem namiotowym) można mieć za 5 zeta. Albo parking dla motocykli, blacha, i podłe żarcie, którego mój pies by nie ruszył kosztują 55 złotych, albo dopłacmy (motocykliści) do tego, żeby wypoczywający piesi mogli posłuchać koncertów, pobawić się itd.
Z tego, co słyszałem od jednego z organizatorów, przyszłoroczny zlot nie odbędzie się już w tym miejscu (widocznie też się czują wyruchani). Może wójt - motocyklista sam zorganizuje zlot... dla pieszych.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Krecik
 Tytuł:
Post: 26 sie 2011 06:20 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2010 01:35
Posty: 466
Lokalizacja: Jaszczew
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Car: X-max 250
Telefon: 888461380
Dlatego WIETRZE juz teraz mowie za rok jedzmy na Sirave ja jestem zadowolony z Słowackiej imprezy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ozzy
 Tytuł:
Post: 26 sie 2011 06:30 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2010 06:11
Posty: 1212
Lokalizacja: RJA/ZS
Has thanked: 120 times
Been thanked: 50 times
Car: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Imię: Ozzy
jopek, jak to nie ma o czym gadać, w 2009 roku byłem w tym klubie i organizowałem ten zlot więc wiem o czym jest mowa i jak to wygląda od drugiej strony i ile jest przygotowań i ile to kosztuje czasu, pracy i pieniędzy poniekąd wydanej z własnej kieszenie żeby z kimś się umówić na spotkanie, obgadać sprawę i załatwić sponsorów itp. ale to każdego coś kosztowało dołożenie się do pracy i jest to wspólne dzieło.
Ale teraz tłumaczenie się, że to nie z ich winy ale z winy wójta jest żenujące i nawet nie ma tu o czym gadać w tym przypadku bo tłumaczy się tylko winny.

Zgodzę się z Wiatrem w 100% bez krztyny przesady napisał to jak było ale bardziej ostro niż chciałem to ująć i za to Wiatr masz u mnie piwo ale na żywo. :mrgreen:

_________________
Obrazek
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
tomastar
 Tytuł:
Post: 26 sie 2011 07:47 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2011 06:05
Posty: 59
Lokalizacja: tarnowiec
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Car: intruder 14
Telefon: 503980828
Imię: tomek
Krecik, Ja też na przyszły rok Sirava , a porównując ceny na Siravie wstęp 12 € w tym koszulka szalety i prysznic na polu namiotowym gratis i wstęp na koncerty przez trzy dni gratis , a jak ktoś przyszedł z buta to koncerty każdy dzień po 10€ a w sobotę nawet 12€ /szalety 0,30€ /, czyli motocyklistą wyszło sporo taniej . :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Mroczny
 Tytuł:
Post: 26 sie 2011 07:54 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwie 2011 09:35
Posty: 172
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 20 times
Been thanked: 48 times
ale rozlokowanie tych kibli było skrajnie idiotyczne. No i nie było koszulki w pakiecie - przynajmniej nam nie dali


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
jopek
 Tytuł:
Post: 27 sie 2011 12:12 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2011 11:03
Posty: 231
Lokalizacja: Sieniawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times
Car: Bunia
Wiatr w Polu pisze:
jopek pisze:
Druga sprawa, że to jest ośrodek gminny, a nie prywatny. Jest utrzymywany z podatków ludzi tu mieszkających bądź prowadzących tutaj działalność. Nie można im zabronić niego korzystać. Nie chcę Cie obrażać, ale jak nie wiesz jak to wszystko działa to niekometuj bo szkoda gadać

A moim zdaniem wójt w ch... leci i tyle. Tak z organizatorami, jak i z nami, motocyklistami (i nieważne, czy jeździ motocyklem, czy nie). Prosta sprawa: ja wjeżdżam motocyklem, płacę 6 dych. Gość obok mnie z buta z plecakiem, śpiworem i namiotem wchodzi na 3 dni za 5 zeta... Ja muszę wykupić cały pakiet - łącznie z kiełbasą, której się nie da zjeść z niby-bigosem i niby-żurkiem. Gość obok nie musi tego wykupić. Ja wiem, że zespoły muzyczne, zabezpieczenie medyczne, toi toie, to wszystko kosztuje. Ale okazuje się, że to wszystko (łącznie z polem namiotowym) można mieć za 5 zeta. Albo parking dla motocykli, blacha, i podłe żarcie, którego mój pies by nie ruszył kosztują 55 złotych, albo dopłacmy (motocykliści) do tego, żeby wypoczywający piesi mogli posłuchać koncertów, pobawić się itd.
Z tego, co słyszałem od jednego z organizatorów, przyszłoroczny zlot nie odbędzie się już w tym miejscu (widocznie też się czują wyruchani). Może wójt - motocyklista sam zorganizuje zlot... dla pieszych.


Przyznam się do błędu jak mi udowodnisz, że organizatorzy nie wiedzieli, że wójt będzie ludzi wpuszczał. Założę się, że organizatorzy byli wszystkim poinformowani (w końcu umowy nie podpisywali dzień wcześniej), tylko jakoś nie dali tego do informacji o zlocie. Zgodzę się z tobą, że to nie fair, że ktoś wchodził za piątke i rozbijał namiot itp., ale skoro ośrodek był otwarty to ciężko byłby temu zapobiec (chyba, że pole namiotowe ogrodzono by jak park maszyn to może). Jak kiedyś spotkam wójta to się dowiem dlaczego tak wyszło z tym zlotem i napewno opisze dokładnie w czym był problem.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
hkr013
 Tytuł:
Post: 27 sie 2011 12:49 
Motocyklista z powołania
Motocyklista z powołania
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 mar 2011 09:21
Posty: 766
Lokalizacja: RLU
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times
Car: Suzuki GS 500 SF
Imię: Szczepan
jak za rok tam pojadę to przy wjeździe powiem że za c*ujnie się nie płaci i jak mi się spodoba to zapłacę przy wyjeździe w niedziele rano ]:-> a tak na prawdę to troszkę szkoda że taki dobry zlot tak nagle podupadł :/

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Lilka
 Tytuł:
Post: 29 sie 2011 08:05 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 mar 2011 10:53
Posty: 205
Lokalizacja: Dębica
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times
Car: Junak M10, Kawasaki KZ440, WSK125 i inne
Telefon: 695160455
tomastar, a jak jest na Siravie z pojazdami zabytkowymi , bo czytaliśmy ulotkę i chyba coś tam była wzmianka że dla pojazdów zabytkowych wjazd jest za free ... ale na 100% nie jestem pewna

_________________
"CO BUDUJESZ LATAMI MOŻE RUNĄĆ W JEDNEJ CHWILI MIMO TO BUDUJ ..."
Szczecińska Fabryka Marzeń


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 7 z 7   [ Posty: 102 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 165 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net