Dzisiaj jest 06 maja 2024 06:13



Nowy tematOdpowiedz Strona 5 z 6   [ Posty: 83 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Piszol
 Tytuł:
Post: 06 gru 2011 09:46 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 paź 2010 09:12
Posty: 1540
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 181 times
Been thanked: 210 times
Car: VFR RC 36 II
Ines pisze:
a może całym forum zorganizowalibyśmy pomoc dla jedej z rodzin, co wy na to?



TuKaN pisze:
ja jestem za ;)



Speedy pisze:
Również chętnie się przyłącze i dołożę coś do "paczki". :D
Tylko proszę wyraźnie napisać, kto jest szefem-szefów paczki od p2k?? Bo nie wiem do kogo w razie czego sie odezwać.
ps. A może by tak zrobić konkretną liste potrzebnych rzeczy i napisać po kolei, 1.2.3.4 itd. wymieniając z nazwy co trzeba. Wtedy zainteresowaniu dopisza sie do konretnej rzeczy i bedzie wiadomo co jeszcze trzeba. Żeby nie było później że, np.: jest 10 par butów a ani jednej kołdry.



Panowie i Panie czy to tyle w temacie czy coś tam ogarniacie ??

_________________
"Nie mów mi jak bardzo jesteś wykształcony, powiedz mi jak dużo podróżowałeś".


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dzastin
 Tytuł:
Post: 06 gru 2011 09:57 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010 08:35
Posty: 1603
Lokalizacja: Rzeszów/Dukla
Has thanked: 54 times
Been thanked: 38 times
Imię: Justyna
zwłaszcza że do pełnej paczki jeszcze nam troszkę brakuje, może jeszcze ktoś chce pomóc ogarnąć sprawę?

[ Dodano: 2011-12-06, 18:17 ]
jeśli ktoś miałby ochotę jeszcze pomóc, to w innych rodzinach mamy braki:
przede wszystkim środków czystości,
kołdry x 1
koców x3,
woda utleniona i kompresów jałowych - jak najwięcej!!!

Proszę o wsparcie!!

Dziękuję Tukanowi za słodycze i ozdoby na choinkę, jesteście WIELCY!!!!!!

_________________
Tutaj chodzi o pasję, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc..... live free or die

http://www.dswpp.com.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
TuKaN
 Tytuł:
Post: 06 gru 2011 07:56 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2010 12:47
Posty: 488
Lokalizacja: Będziemyśl
Has thanked: 64 times
Been thanked: 29 times
Car: Honda NT 650V Deauville
Telefon: 509997492
Imię: Piotrek
nie ma za co dzastin, niech wszyscy maja ubrana choinke w domu ;)

_________________
najdłuższa trasa na virci za 1 strzałem: 1260km
Yamaha Virago 125 ---> Honda NT 650V Deauville = czas na turyste :)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Speedy
 Tytuł:
Post: 06 gru 2011 10:00 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider

Rejestracja: 19 gru 2010 01:55
Posty: 646
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 9 times
Been thanked: 20 times
Car: Suka DRZ 400
Imię: Marcin
Ja próbuje przede wszystkim kołdre ogarnąć. Jutromam zamiar to załatwić. Jak już bedzie zakupiona to sie odezwe.

_________________
Wkurwia mnie zamykanie tematów zanim zdąże cokolwiek napisać.

RaC TEAM
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dzastin
 Tytuł:
Post: 06 gru 2011 10:46 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010 08:35
Posty: 1603
Lokalizacja: Rzeszów/Dukla
Has thanked: 54 times
Been thanked: 38 times
Imię: Justyna
BRADZO WAS PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Tutaj chodzi o pasję, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc..... live free or die

http://www.dswpp.com.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dany
 Tytuł:
Post: 06 gru 2011 10:53 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 wrz 2011 10:49
Posty: 104
Lokalizacja: RLE
Has thanked: 20 times
Been thanked: 5 times
Car: GSX1300R K8
Imię: Paweł
meander pisze:
Justyna, dałbym Ci kasę to kupiłabyś co trzeba do tej paczki. Ja niezbyt mam czas żeby to śledzić co brakuje, bo trochę wyjazdów mam. Co Ty na to?
Pozdrawiam


Wojciech84 pisze:
może tak jak w przypadku motomikołajków uruchomić nr. konta i kto może niech prześle kilka groszy ...wygodniejsze dla tych którzy ani czasu ani chęci nie mają latać po tescach.


Śledzę ten temat i nie rozumiem dlaczego powyższe posty Dżastin pozostawiłaś bez odpowiedzi. Naprawdę chciałbym się w ta akcję zaangażować i jakoś pomóc ale oprócz zrobienia przelewu nie mam w tej chwili innej możliwości a do świąt zostało jeszcze trochę czasu. Uważam iż za zebrane pieniądze można kupić to co na liście potrzeb "naszej" rodziny brakuje, a być może takich jak ja i meander jest więcej?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
TuKaN
 Tytuł:
Post: 06 gru 2011 11:21 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2010 12:47
Posty: 488
Lokalizacja: Będziemyśl
Has thanked: 64 times
Been thanked: 29 times
Car: Honda NT 650V Deauville
Telefon: 509997492
Imię: Piotrek
dzastin, jak cos moge udostepnic swoje konto i potem pokupic co trzeba.

_________________
najdłuższa trasa na virci za 1 strzałem: 1260km
Yamaha Virago 125 ---> Honda NT 650V Deauville = czas na turyste :)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dzastin
 Tytuł:
Post: 07 gru 2011 12:39 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010 08:35
Posty: 1603
Lokalizacja: Rzeszów/Dukla
Has thanked: 54 times
Been thanked: 38 times
Imię: Justyna
_dany_ pisze:
meander pisze:
Justyna, dałbym Ci kasę to kupiłabyś co trzeba do tej paczki. Ja niezbyt mam czas żeby to śledzić co brakuje, bo trochę wyjazdów mam. Co Ty na to?
Pozdrawiam


Wojciech84 pisze:
może tak jak w przypadku motomikołajków uruchomić nr. konta i kto może niech prześle kilka groszy ...wygodniejsze dla tych którzy ani czasu ani chęci nie mają latać po tescach.


Śledzę ten temat i nie rozumiem dlaczego powyższe posty Dżastin pozostawiłaś bez odpowiedzi. Naprawdę chciałbym się w ta akcję zaangażować i jakoś pomóc ale oprócz zrobienia przelewu nie mam w tej chwili innej możliwości a do świąt zostało jeszcze trochę czasu. Uważam iż za zebrane pieniądze można kupić to co na liście potrzeb "naszej" rodziny brakuje, a być może takich jak ja i meander jest więcej?


Meander dostał mój nr konta na PW, jeśli chiałby się ktoś dorzucić finansowo to proszę o przelew na konto nr 58 1020 2964 0000 6802 0043 0371 dane: Justyna Zimny zam. Dukla, przy czym poproszę adminów o udostepnienie adresów mailowych darczyńców aby mogła wysłać skany rachunków ze sklepów co by nie hyło że coś nie ten teges

_________________
Tutaj chodzi o pasję, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc..... live free or die

http://www.dswpp.com.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Miura
 Tytuł:
Post: 08 gru 2011 12:20 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 gru 2010 04:54
Posty: 1073
Lokalizacja: Rzeszów/Pogwizdów Nowy
Has thanked: 54 times
Been thanked: 59 times
Car: CBR JC 34
Telefon: 691437931
Imię: Mariusz
dzastin, spakowałem wszystko ale niestety nie mam jak Ci tego dostarczyć :/ wieczorem jesteś dostępna ?

_________________
"Bądź gotowy.Kiedy wsiadasz na motocykl, Giganci grają w karty o twoje życie.
Bądź realistą.Dopasuj motocykl do umiejętności, odwrotnie jest trudniej"


Nie karmić TROLLA


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dzastin
 Tytuł:
Post: 08 gru 2011 08:33 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010 08:35
Posty: 1603
Lokalizacja: Rzeszów/Dukla
Has thanked: 54 times
Been thanked: 38 times
Imię: Justyna
Miura tak jestem dostępna, dzwoń jak cuś :)

_________________
Tutaj chodzi o pasję, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc..... live free or die

http://www.dswpp.com.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Marcin 77
 Tytuł:
Post: 08 gru 2011 09:39 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 06 paź 2011 08:56
Posty: 9
Lokalizacja: okolice Krosna
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: Yamaha Fazer s2
dzastin, napisz czego ci jeszcze potrzeba jak cuś do wyślę kasę na zakup


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Matti
 Tytuł:
Post: 08 gru 2011 10:04 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 gru 2010 12:39
Posty: 84
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 10 times
Been thanked: 6 times
Car: varadero 1000
Telefon: 602692702
Imię: Mateusz
Justyna poszedł przelew od nas.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dzastin
 Tytuł:
Post: 09 gru 2011 09:45 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010 08:35
Posty: 1603
Lokalizacja: Rzeszów/Dukla
Has thanked: 54 times
Been thanked: 38 times
Imię: Justyna
Dziękuje wszystkim, zrobimy ładną paczkę na święta razem !! a pochwalę się że w moim rejonie wszystkie rodziny mają darczyńców!!

Do tej pory oprócz "paczek" odebrałam od forumowiczów 300 pln które zostaną przeznaczone na środki czystości i żywność dla naszej rodziny

_________________
Tutaj chodzi o pasję, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc..... live free or die

http://www.dswpp.com.pl


Ostatnio zmieniony 09 gru 2011 01:31 przez dzastin, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Speedy
 Tytuł:
Post: 11 gru 2011 08:09 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider

Rejestracja: 19 gru 2010 01:55
Posty: 646
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 9 times
Been thanked: 20 times
Car: Suka DRZ 400
Imię: Marcin
dzastin, udała się akcja? Dotarła paczka od P2K do "naszej" rodziny? Wiesz coś więcej na ten temat?

_________________
Wkurwia mnie zamykanie tematów zanim zdąże cokolwiek napisać.

RaC TEAM
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dzastin
 Tytuł:
Post: 12 gru 2011 11:31 
Motocyklowy autorytet
Motocyklowy autorytet
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2010 08:35
Posty: 1603
Lokalizacja: Rzeszów/Dukla
Has thanked: 54 times
Been thanked: 38 times
Imię: Justyna
będzie długie :) ale może ktoś dotrze do końca :)

Podsumowanie Finał Paczki w rejonie „Dukla i okolice”

9.12.2012 piątek: na trzy samochody odbieramy paczki dla naszych rodzin z magazynu w Rzeszowie, po drodze jedziemy na zakupy do Tesco, za pieniądze od motocyklistów z forum dokupujemy środków czystości i trochę słodyczy dla dzieci oraz papiery ozdobne i ruszamy powoli na Duklę. Oczywiście bez przygód się nie da, więc musimy się wrócić bo drugie auto nie odpali na stacji, szybka akcja z prądem i jedziemy. Po drodze zajeżdżamy do Malutkiej po ubrania, pakujemy się i w drogę. Do domu docieramy przed 21, szybka obiado-kolacja i zabieramy się do pakowania paczek. Do pomocy naganiamy mamę i babcię i lecimy, kończymy ok. 23:30.

10.12.2012 sobota: z ambitnego planu wstania o 6:50 nic nie wychodzi, budzimy się dopiero jak jeden z wolontariuszy dzwoni dzwonkiem bo przyjechał pomóc zawieźć paczki z mojego domu na magazyn. Z tego wszystkiego nie było czasu na śniadanie, szybka kawa i w drogę do magazynu. W sobotę był czynny od 9:00 do 17:00 ale znowu klops, pierwszy Darczyńca jest już po 8:00, więc nauka na przyszły rok, ubierać i przygotować cały magazyn już w piątek wieczorem, ale opanowaliśmy szybko sytuację, posiedział Pan z nami do 9,bo po 9 był otwierany sklep ze sprzętem AGD, gdzie zamówił jeszcze dla rodziny nowa pralkę, a nie wiózł tego bo mu się do auta nie chciało zmieścić, jechał do nas aż z Warszawy. Druga szybka kawa i zaczyna się młyn!!!! Jedne paczki wjeżdżają do magazynu, inne mają wyjeżdżać, brakuje nam rąk do pracy i samochodów, więc błyskiem łapiemy za komórki i wzywamy pomoc. Kogo? Oczywiście najbliższych czyli: „Tato ratunku, tankuj busa zabieraj mamę i dawajcie do nas, bo nie wyrabiamy” więc mamy dwóch pomocników, następnie jedna z wolontariuszek dzwoni po męża i jego busa, już jest lepiej :) Pakujemy oba busy i samochód kombi paczkami i jedziemy razem do 4 rodzin w tych samych okolicach. Pierwsza rodzina, powiem wam szczerze że prawie z krzesła spadłam z wrażenia. Dom gdzieś na końca świata, w nocy spadł śnieg, auta się deczko ślizgały, a dziury były takie masakryczne że hej ho, ale w końcu się udało. Zajeżdżamy na podwórko i zaczynamy wypakowywanie, panowie męczą się z ciężkimi pudłami, my nosiły lekkie, a opiekunka rodziny robi w tym czasie ankietę zwrotną. Wśród paczek są dwa tapczany, komoda, żywność, środki czystości, ubrania, buty i jedno wyjątkowe pudełko, w którym znalazły się upominki dla każdego z członków rodziny, podpisane „od św. Mikołaja”, a mała dziewczynka, może 6 lat ma, pyta: „mamo, a co to św. Mikołaj” – miałam dość musiałam wyjść…. W kolejnej rodzinie starszy Pan powiedział mi „ja nie mogę przyjąć, bo biedny jestem nie mam jak zapłacić” z 10 minut tłumaczyłam mu że to dary od dobrych ludzi, którzy chcą im pomóc i nie trzeba płacić tylko się nimi cieszyć. Jak w końcu dotarło to do niego, zobaczyłam wesołe iskierki w oczach i powiedział „mama się będzie cieszyć, bo zimno jej nie będzie” (mama z Parkinsonem, od lat leży, nie chodzi) w paczkach była m.in. kołdra puchowa i lodówka, bo jej w ogóle nie mieli. Do kolejnej rodziny zabłądziliśmy, trzeba było się wracać i szukać drogi, ale udało się. Kiedy dzieci zobaczyły nowe buty i ubrania aż skakały z radości, rodzice byli w takim szoku że nie wierzyli że to wszystko dla nich. W ostatniej rodzinie tego kursu, musieliśmy wnosić paczki na 4 piętro – super, bo windy nie było, a paczki co niektóre ciężkie jak cholera. Matka płakała jak małe dziecko ze wzruszenia, a ja razem z nią kiedy mnie przytulała do siebie i dziękowała. Już wracaliśmy na magazyn kiedy rozległ się dźwięk komórki, to moja wolontariuszka z magazynu, że przyjechało auto z paczkami z Krakowa i żebyśmy szybko wracali bo trzeba je rozpakować. No dobra, auto to auto, damy radę….. SZOK!!!! Samochód dostawczy 4.5 długi, 1.8 wysoki, 1.6 szeroki… Szczęka mi spadła prawie do ziemi, 43 paczki do rodziny (samotna matka z 5 dzieci), w paczkach: dwa łóżka piętrowe, kuchenka gazowa, sofa do spania, trzydrzwiowa szafa, ubrania, żywność, środki czystości, zabawki, kołdry, poduszki, koce, ręczniki, i kartka świąteczna „Wesołych i radosnych świąt BN życzy 61 życzliwych osób z Krakowa, Poznania i Warszawy”, jak matka dała mi przeczytać rozbeczałam się jak koza, zresztą ona tak samo. Sobota kończy się koło 19, szybki obiad i lecimy na koncert Grubsona, na którym spotykamy naszego kierowcę z auta dostawczego z KRK, kiedy mu wytłumaczyłam co wiózł, w jakim celu i dlaczego, dorosły facet po 30 po prostu się rozpłakał. Ale zyskujemy tym sposobem wolontariusza wspomagającego nasze rejon w Krakowie :)


11.12.2012 r. niedziela – zwarci i gotowi meldujemy się na magazynie o 9:00. Od razu część wolontariuszy zabiera się za rozwożenie paczek z soboty, a część odbiera paczki które Darczyńcy dostarczają w niedzielę. Kiedy jadę do „Mojej” rodziny z darami wiem że ciężko będzie mi powstrzymać łzy, Pan Zdzisław od 30 lat leży, ma złamany kręgosłup, od 2 lat nie opuścił własnego pokoju, opiekuje się nim mama która też ma swoje lata…. Kiedy zaczynamy wnosić kolejne pudełka i paczki, po prostu siada na krześle i nic nie mówi tylko patrzy na mnie ze łzami w oczach, więc długa do niej, wyjmuje jej nożyczki z reki i zaczynam rozpakowywać kolejne paczki, a ona tylko patrzy na mnie, chwilami miałam wrażenie jakby ten syn zaraz wstał i sam by mi pomógł rozpakowywać. W pewnym momencie Pani po prostu mnie przytula do siebie, całuje w policzki i błogosławi robiąc krzyżyk na czole. Nie dużo brakowało, ale udało się powstrzymać łzy. Następnie pakujemy auto i jedziemy na naszej rodziny, oczywiście znowu pobłądziliśmy ale w końcu się udało. Jak tylko podjechało auto pod dom, od razu wybiegły dziewczyny, bo czekali na nas, bo wiedzieli z TV że jest finał. Pomagały nam pudła wnosić, a trochę tego było. Poprosiłam dzieci żeby paczki rozpakowały, dziewczyny nie miały śmiałości na początku, Wiktor błyskiem dopadł do nożyczek i otworzył pierwsza paczkę, akurat tam był jego plecak i słodycze, więc jak zobaczyły to dziewczyny szybko zaczęły rozpakowywać resztę. Kurtki i buty od razu mierzyły, nie wiem jak to się udało, ale ubrania były jakby szyte na nie, a jak nie pasowały na jedną to pasowały na drugą. Mama najbardziej cieszyła się z kołdry i żywności. Było tylko słychać achy i ochy :) Niedziela zakończyła się po 17:00.
Podczas zebranie doszliśmy razem do wniosku że obejmujemy nasza ekipą jedna z rodzin pomocą długofalową. To samotna babcia, bez rodziny, poruszająca się na wózku. Teraz dostała od nas żywność, środki czystości, ale mamy dla niej Darczyńcę, który kupuje jej nowych i lekki wózek, robiony na zamówienie w Niemczech. Razem z rodzicami postanowiliśmy zabrać babcię na Wigilię do domu, o ile się zgodzi, a na wiosnę będziemy jej robić betonowy podjazd do domu.

W sumie w Polsce podczas tego weekendu była totalna magia i działy się cuda. Trochę liczb: 12 000 potrzebujących rodzin otrzymuje pomoc - konkretną dostosowaną do potrzeb 8500 wolontariuszy odnajdywało najbiedniejszych w swojej miejscowości 406 lokalizacji we wszystkich województwach. W największych miastach w Polsce były zorganizowane największe magazyny dodatkowe (Kraków, Poznań, Warszawa) z tych magazynów 17 tirów pokonało 4500 km, aby dotrzeć z paczkami do najdalszych i najbiedniejszych zakątków w Polsce.

W Dukli dotarliśmy w tym roku do 23 rodzin, ale mamy zamiar nasze cyfry podwoić za rok. Szlachetna Paczka to coś niesamowitego, owszem to własny czas, praca i pieniądze, ale uśmiechnięte buźki dzieci, łzy w oczach rodziców, szczęście malujące się na twarzy starszej Pani wynagradza po prostu wszystko. Kiedy byłam na szkoleniu liderów w Krakowie miałam obawy co do Paczki, teraz wiem że paczka uzależnia, to taka prywatna heroina, działa jak narkotyk, jak raz spróbujesz to się uzależniasz. Ja jestem uzależniona na maxa. To co widziałam i przeżyłam w ten pierwszy finałowy weekend będę pamiętać do śmierci i już wiem że razem z wolontariuszami z tego roku, będziemy działać w następnych latach. Zachęcam was również to czytających, sprawdźcie czy na waszych terenach nie ma rejonu, jak jest możecie dołączyć, jak nie ma możecie utworzyć i dotrzeć do rodzin. Daje to takiego powera że hej, ja żałuje jedynie że tak późno dołączyłam na podkład paczki, bo mogłam wcześniej ale się bałam i mi się nie chciało.
Dziękuję wszystkim za Paczkę!!

_________________
Tutaj chodzi o pasję, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc..... live free or die

http://www.dswpp.com.pl


Ostatnio zmieniony 12 gru 2011 11:39 przez dzastin, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 5 z 6   [ Posty: 83 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net