Dzisiaj jest 27 kwie 2024 09:40



Nowy tematOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
kotekkiti
 Tytuł:
Post: 12 sie 2012 08:21 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2012 10:17
Posty: 26
Lokalizacja: Przeworsk
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Car: Intruz VS 800, WSK M06B3, MZ TS 250, Velocette mk3
byłem, przeżyłem i w przyszłym roku na pewno też będę jeśli będzie kontynuacja, nawet pogoda mnie nie przestraszyła. pozdrawiam wszystkich :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Homikk
 Tytuł:
Post: 12 sie 2012 08:40 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010 11:14
Posty: 20
Lokalizacja: rzeszów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Dziękuję wszystkim przybyłym w imieniu klubu za wspaniałą atmosferę na zlocie!
Zapraszamy serdecznie za rok w to samo miejsce!

_________________
PIRATES OF ROADS FG
www.pirates.rzeszow.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ozzy
 Tytuł:
Post: 12 sie 2012 09:00 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2010 06:11
Posty: 1212
Lokalizacja: RJA/ZS
Has thanked: 120 times
Been thanked: 50 times
Car: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Imię: Ozzy
Byłem na chwilę na zlocie w Ustrzykach bo z dziewczyną głownie byliśmy na zlocie w Zagórzu ale tu także była fajnie, szkoda że obydwa zlot były w tym samym czasie.
Jak to zawsze była wszędzie spotyka się znajomych z którymi by człowiek chciał posiedzieć przy piwku ale niestety na to czas nie pozwala.

_________________
Obrazek
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Leder Majster
 Tytuł:
Post: 13 sie 2012 09:07 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu

Rejestracja: 20 cze 2012 08:14
Posty: 33
Lokalizacja: Ropienka
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Car: obecnie brak
Imię: Janek
Tak było . Będzie jeszcze lepiej za rok. https://picasaweb.google.com/1043592785 ... Dolne2012#


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
 Tytuł:
Post: 13 sie 2012 09:53 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Chcecie wiedzieć, jak było? Wszystkiego nie opowiem, bo nie wszędzie byłem... Przyjechałem w piątek. Brama, wjazd na park maszyn i na pole namiotowe - pierwsze wrażenie, mało klimatycznie - asfaltowe boisko i tereny zielone wokół. Ale Park Pod Dębami to już coś. Dużo zieleni, alejki, woda... Zresztą i sam park i pole namiotowe okazały się też niezłe. Motocykle na asfalcie, namioty na trawce, wszystko ogrodzone, a wejście dla tubylców tylko do zmroku. Przyjechałem sam, ale szybko spotkałem znajomych: Łukasz i Marcin, Artur z Humnisk, , Kaktus z żoną (z KFM), tradycyjnie Leder Majster, następnego dnia nieoczekiwanie Wodzu z Czarnobrewą i z synkiem Michałem, Tadek z Radymna, Bosy, Ozzy z Moniką, BWH z Sylwią i wielu innych których nie wspomnę, bo musiałbym wymienić 1/3 zlotowiczów. Trochę się obawiałem o bezpieczeństwo. Wiecie, zlot w mieście, najdzie się miejscowych dresów, zechcą szukać zadymy itd. Było bardzo bezpiecznie. Była ochrona, byli Piraci, Policja, straż pożarna, ambulans medyczny, straż graniczna (przy okazji pozdrawiam serdecznie sympatyczną panią z nieoznakowanego wozu SG z Krościenka:) ) Wszyscy widoczni. Dobrze, że nie musieli pracować, a tylko dyżurowali. Wieczorem koncert, tajniackie ognisko gdzieś na tyłach, nocne pogawędki ze znajomymi, których nie widziałem od roku... W nocy jeszcze dziwne zjawisko - rozwija się nadmuchiwane stanowisko przedstawicieli Yamahy (prawie pomagałem rozbić ten namiot - wiecie, wysiłkiem woli), długo muzyka. Rano patrzę, przecieram oczy, nic z tego nie pozostało, chyba odlecieli :D Drugiego dnia parada (nie byłem), pogaduchy przy piwku, deszczyk, znowu pogaduchy, także z Leder Majsterem o biznesie, skórach naturalnych i ekologicznych, o kwiatach, o Radawie i nie pamiętam, o czym jeszcze :D, w końcu koncert, długie dyskusje przy motocyklach i kimono. Najbardziej urzekł mnie najmłodszy z Piratów, który jeszcze nie mówi, ale potrafi wskazać, gdzie jest kierunkowskaz, koło, lampa, wspina się na motocykl jak mały taternik, a potem pełznie po baku, by móc zatrąbić. Pozdrawiam kolegę, za parę lat jedziemy w Bieszczady :)
Niedziela, to powrót. Przestało padać. Zwijamy namioty. Jakaś dziewczyna (od organizatorów) zamiata asfaltowe boisko. Trzeba posprzątać. Robi mi się głupio, że wczoraj beztrosko rzucałem tam pety. Przecież będąc w gości nie rzuca się petów "na podłogę", ale trudno, gość nie świnia, swoje prawa ma :D. Na koniec jeszcze kawka, ostatni rzut oka na zlotowisko, krótkie podsumowanie w głowie i ogień - do domu. A jakie podsumowanie? Dobrze się bawiłem, czułem się jak u siebie i jak wśród swoich, miejscówa niezła, organizacja, atmosfera i zabezpieczenie też. Postarałbym się o jakieś miejsce na legalne ognisko - ogień przyciąga, integruje, skupia ludzi, ma w sobie coś magicznego, słowem - chce się przy nim siedzieć. Konferansjerka mogłaby być lepsza, koncert w sobotę był za krótki. Brakło jednego zespołu, a może wystarczyłoby włączyć muzę z płyt, jak to było w nocy z piątku na sobotę. To moje zdanie. Jak ktoś ma inne, niech się podzieli, chętnie poczytam. Za rok będę :)

P.S. Oczywiście Ozzy w poście niżej ma rację. Starość nie radość. Przepraszam Magdę za "zmianę imienia".

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Ostatnio zmieniony 15 sie 2012 10:39 przez Wiatr w Polu, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ozzy
 Tytuł:
Post: 13 sie 2012 11:45 
Motocyklowy guru
Motocyklowy guru
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 wrz 2010 06:11
Posty: 1212
Lokalizacja: RJA/ZS
Has thanked: 120 times
Been thanked: 50 times
Car: DKW NZ 350-1, Iż 49K
Imię: Ozzy
Wiatr w Polu pisze:
Przyjechałem sam, ale szybko spotkałem znajomych: ... Ozzy z Moniką... i wielu innych których nie wspomnę, bo musiałbym wymienić 1/3 zlotowiczów.


Oj Wiaterku, starość nie radość młodość nie wieczność ale pamięć już nie ta :P
Ja byłem z Magdą :D :D :D skąd Ci jakaś Monia przyszła do głowy? :P

_________________
Obrazek
Dwusuw kopci, dwusuw czadzi, dwusuw nigdy Cię nie zdradzi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
DENWER
 Tytuł:
Post: 14 sie 2012 10:52 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 maja 2012 09:46
Posty: 18
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Car: HONDA SHADOW 1100
Telefon: 668199432
Imię: PIOTR
No i znalazłem siebie i mojego młodego na paru fotach ;-) Dzięki!!! JAk zwykle piraci pokazali profeskę!!! Pozdrawiam!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net