Dzisiaj jest 29 mar 2024 11:57



Forum zablokowaneOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 42 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
loro
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 09:55 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2010 11:58
Posty: 340
Lokalizacja: RKR/KR
Has thanked: 0 time
Been thanked: 129 times
Car: GSX-R 1000 k10
ja pisze:
Jak już film promujący forum, to widzę to jako przedstawienie otwartej społeczności do której zapraszamy z otwartymi rękoma, a nie elity, która wszystko widziała i nos ma powyżej czoła.


:)

_________________
Obrazek Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Revolut
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 09:56 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 mar 2011 01:20
Posty: 2291
Lokalizacja: RKR
Has thanked: 26 times
Been thanked: 203 times
Car: Niebieski Fistaszek
Telefon: 663 12 12 99
Imię: Grzesiek
Właśnie o to chodzi, by udział brali wszyscy, i ludzie powszechnie znani jak i "nowi" na forum.

_________________
RaC TeamObrazek Obrazek
Why is the Rum Gone?Obrazek

Gniewne lufy: 4.5mm; 7,62x25; 7,62x39; 7,62x54R; 7,65x17; 12GA; .223; 9x18; .36; .45 :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
qdel
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 09:59 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2011 07:22
Posty: 360
Lokalizacja: rzeszów /nozdrzec
Has thanked: 21 times
Been thanked: 58 times
Car: gsxr 600 k1
Telefon: 886244997
Imię: Marcin
freskezza pisze:
A że tak nieśmiało zapytam, czy udział w całym projekcie biorą stali bywalcy, czy dla świeżaków też się znajdzie jakieś miejsce? ;)


jestes na forum , jestes pelnoprawym czlonkiem "rodziny" :)



Tak jak napisal Loro , filmik nie ma wygladac jak zapowiedz filmu akcji ;) , trzba sceny z jazdy na moto polaczyc z imprezami, spotkaniami i akcjami forumowymi , pasuje tez pokazac ujecia roznych typow motocykli i miedzy to wplesc z 1-2 akcje rezyserowane - zeby ladnie bylo :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Jose
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 10:42 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 gru 2011 01:41
Posty: 692
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 39 times
Been thanked: 28 times
Car: CRF 450X, F800GS
Telefon: 500034754
Imię: £ukasz
Nie wiem jak ten gość się nazywa ale jest fotografem i pewnego czasu krecił filmiki na słonnych kamerką gopro, które później miał umieścić w zwolnionym tempie 120k/s. Jeździ bodajże banditem. Jak go znacie to dajcie mu znać, żeby pochwalił się tym czym robi, a może też pomoże w produkcji filmu.


Ostatnio zmieniony 30 sie 2012 10:43 przez Jose, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Słodki
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 11:48 
Pomocnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 gru 2011 04:34
Posty: 1159
Lokalizacja: Kielnarowa/ Rzeszów
Has thanked: 39 times
Been thanked: 38 times
Car: B6
Telefon: 886845590
Imię: Damian
Loro o co ci chodzi?? Przecież to nie jest forum podkarpaccy wyjadacze kilometrów, to że robią tu duże trasy i ogólnie nabijają km to okej ale ile takich osób jest 10?? Większość to od czasu do czasu zrobi te 400km dziennie i to już jest dla nich trasa więc dla mnie wyprawa w Bieszczady to wyprawa a że dla ciebie to jak wyjazd do sklepu po bułki no to przykro mi że tak myślisz o zdecydowanej większości która tak jeździ.

Nie chcąc robić więcej spamu jak ty loro, zignoruje twoje dalsze marne prowokacje, Wracając do tego co ważne, trzeba sobie postawić zasadnicze pytanie czy będziemy tam wklejać jakieś fotki z spotkań forum itd czy będzie to sam film.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Łobuziara
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 12:06 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2010 08:56
Posty: 2671
Lokalizacja: Krosno
Has thanked: 183 times
Been thanked: 200 times
Car: Kawasaki KLE
Imię: Natalia
Jose pisze:
Nie wiem jak ten gość się nazywa ale jest fotografem i pewnego czasu krecił filmiki na słonnych kamerką gopro, które później miał umieścić w zwolnionym tempie 120k/s. Jeździ bodajże banditem. Jak go znacie to dajcie mu znać, żeby pochwalił się tym czym robi, a może też pomoże w produkcji filmu.


to był Marcin z Tarnowa. Też o nim myślałam, ale nie wiem czy jest zarejestrowany na forum. Skontaktuje się z nim dzisiaj :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Freska
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 12:33 
Rada
Rada
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2012 09:28
Posty: 1232
Lokalizacja: KDA
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Car: Yamaha R6
Imię: Justyna
Łobuziara pisze:
Jose pisze:
Nie wiem jak ten gość się nazywa ale jest fotografem i pewnego czasu krecił filmiki na słonnych kamerką gopro, które później miał umieścić w zwolnionym tempie 120k/s. Jeździ bodajże banditem. Jak go znacie to dajcie mu znać, żeby pochwalił się tym czym robi, a może też pomoże w produkcji filmu.


to był Marcin z Tarnowa. Też o nim myślałam, ale nie wiem czy jest zarejestrowany na forum. Skontaktuje się z nim dzisiaj :)

W razie czego można go znaleźć na fejsie, jest też w grupie motocyklowego Tarnowa, jeśli myślimy o tym samym Marcinie :)

_________________
Ciężko jest być zajebistym...
...ale ktoś musi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
vincent99
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 12:40 
Łykacz kilometrów
Łykacz kilometrów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 cze 2011 12:28
Posty: 114
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 13 times
Been thanked: 11 times
Car: Honda CX500
Podoba mi się pomysł z ujęciem z daleka jak ida ludziska taki w zwolnionym tempie z blurem i wysostrzeniem (extra) ujecie z przodu jadących moto jest kiepskim pomysłem bo jak zjedzie np setka to przejazd bedzie trwał w nieskończoność

fajny jest pomysł z tym oaby odznaczyć miasta na mapce ale raczej ujabym w ten sposób ze ogranać kule zziemska i zbliżac aż na podkarpcie 9 bo jest mase osób z wiosek i mniejszych miasteczek i nie sposób wszytskiego ogarnąc)

pomysł z ujęciem z za pleców tez jest fajny ze zblizeniem na wpisywanie adresu i ujęcie strony głównej

pamiętajcie to ma być film promocynjy który powienien trwać max 2-3min i to już mi sie za dużo widzi
pisalemm w pierwszym wątku dziś ale skopiowałem tutaj :

A więc jeśli chodzi o montaż to żaden problem, problem jest z pozyskaniem materiału a mianowicie z akcji które już miały miejsce przydałyby mi się materiały najlepiej w dobrej jakości a scenę końcową już widzę : )

tylko trzeba będzie ogłosić na forum zbiórkę w którąś sobotę lub lepiej w niedziele tak zeby z mostu pofilmować na podpromiu chodzi mi o ujecie dłuuuuugie a potem przyśpieszone więc ja będe wczesniej i zapnę kamerkę a ludziska sie będą zjeżdzać a potem jakieś wielkie huraa żeby cały Rzeszów usłyszał i następnie kawałek przejazdu najlepiej filmowane od przodu z jakiegoś pickupa w miare stabline ujęcie i extra by było jakby była do tego dolinka aby kadrem ująć wszytskich
a wcześiiej oczywisćie jak dostanę materiał to powybieram fragmenty materiałów z akcji typu poznaj podkarpacie czy motomikołaje itd

teraz technicznie
czy ktoś ma jakis dostępny serwer aby wrzucać tam materiały które potrzebuje

lub ewentualnie wrzucać na jakieś sobie znane serwery a mi podesłac linki

3 kewstia przejazdu jeśli by było więcej maszyn to czy powiadamiać władze i kto to zrobi

co do umówienia sie na te ujęcia o których pisze będe sie kontaktował z Soko albo Łobuziarą
reszte ogarniamy tutaj

chciałbym aby moja doba miała przynajmniej 36h :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Skoku20
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 02:49 
Siedział na motocyklu
Siedział na motocyklu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 gru 2011 05:58
Posty: 39
Lokalizacja: RRS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Car: R-ONE
Telefon: 605326407
Imię: Mateusz
kamerzyste moge ogarnac ktory zajmuje sie tym zawodowo, spokojnie by zrobil ujecia z paru kamer itd, tylko to juz musi byc konkretna data i godzina zeby mogl sobie wzystko dograc, pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Revolut
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 05:12 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 mar 2011 01:20
Posty: 2291
Lokalizacja: RKR
Has thanked: 26 times
Been thanked: 203 times
Car: Niebieski Fistaszek
Telefon: 663 12 12 99
Imię: Grzesiek
Powinniśmy się zastanowić, czy właśnie robić "film akcji" czy pokazać jak u nas jest fajnie :D

Zastanowić się czym "dla mnie" jest forum? Dlaczego w nim uczestniczę?

Jeśli ktoś mi powie "zróbmy coś z ekipa z forum" to widzę jakieś spotkanie, czy to na kebabie, czy na pizzy, widzę bar Kucika, czy płomienie ogniska, namioty, widzę światła motocykli w lusterku, słyszę ryk silników, szorowanie sliderami, śpiewy, tańce i rzucone na trawę kombinezony :D

Dlatego może po prostu zrobić zlepek takich wspomnień? Najlepsze urywki z imprez? Przecież tyle się działo! "Kuligi", zbiórki kasy, wyjazdy na tory, na zloty, mniejsze lub większe wycieczki, tyle ognisk, łamań tygodnia, wyjazdów nad wodę... To właśnie tym jesteśmy jako grupa :D

_________________
RaC TeamObrazek Obrazek
Why is the Rum Gone?Obrazek

Gniewne lufy: 4.5mm; 7,62x25; 7,62x39; 7,62x54R; 7,65x17; 12GA; .223; 9x18; .36; .45 :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
loro
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 06:45 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2010 11:58
Posty: 340
Lokalizacja: RKR/KR
Has thanked: 0 time
Been thanked: 129 times
Car: GSX-R 1000 k10
Rommel, W dupie byłeś, gówno widziałeś, sporo stłuczek miałeś, a to że robisz po 20 kkm mnie nie rajcuje!

Muzyczny kanon chemika jeszcze sprawi, że inż. loro się dorobi fz1 :)


Tyczy się tematu:

Popieram Wikipedię. Revoluta też! ;)

_________________
Obrazek Obrazek


Ostatnio zmieniony 30 sie 2012 08:21 przez loro, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
FRED
 Tytuł:
Post: 30 sie 2012 08:02 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2010 06:17
Posty: 2660
Lokalizacja: Kańczuga
Has thanked: 104 times
Been thanked: 65 times
Car: Suzuki dl
Telefon: 604480457
Panowie, zajmijcie się proszę tematem. Macie pw więc sobie piszcie do woli

_________________
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

— George Bernard Shaw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
sowart
 Tytuł:
Post: 31 sie 2012 05:32 
Początkujący rider
Początkujący rider

Rejestracja: 30 sie 2012 09:37
Posty: 52
Lokalizacja: Sieniawa
Has thanked: 0 time
Been thanked: 25 times
Imię: Grzesiek
Jak by co jestem do dyzpozycji na stanie mam 1 kamere full hd i go pro i zajmuję się kręceniem.

Oto moje produkcje





Na górę
 Wyświetl profil  
 
FRED
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2012 09:55 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2010 06:17
Posty: 2660
Lokalizacja: Kańczuga
Has thanked: 104 times
Been thanked: 65 times
Car: Suzuki dl
Telefon: 604480457
Fajne ;)

_________________
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

— George Bernard Shaw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
matys1989
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2012 10:17 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 12 cze 2011 10:13
Posty: 243
Lokalizacja: Łańcut
Has thanked: 22 times
Been thanked: 13 times
tez mi sie to wdzi zwlaszcza ten 1 :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Forum zablokowaneOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 42 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net