Dzisiaj jest 28 mar 2024 01:40



Nowy tematOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Wilku
Post: 21 maja 2015 03:14 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2012 03:44
Posty: 79
Lokalizacja: Krosno
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time
Car: Peugeot Speedfight
Imię: Grzesiek
gacek:) pisze:
to jest speed 1?:P kurde am takiego samego tylko ze 98 rok i nie ma tarczy z tylu:(


Tak, Speed 1 z czaszą od 2 :) Czyli masz w oryginale bo tutaj jest przerobione przez poprzedniego użytkownika i założona jest tarcza :P

A tak w międzyczasie znów doinwestowałem w skuter. Obszyłem kanapę bo stary materiał już popękał i przy myciu wszystko wsiąkało w gąbkę.

Obrazek

Kupiłem mu jeszcze nową świece irydową BR7HIX i jednak lepiej się zachowuje na nowym cylindrze niż BR8HIX. Do wariatora wpadły rolki 6.2g, ma całkiem niezłe przyśpieszenie ale v-max niestety 70 km/h :P Wymieniłem także pasek, na którym przejechałem ok 25tyś km. Stage 6 Pro, czyli taki jak stary :)

Przesyłeczka a w niej nowa linka prędkościomierza Tec - polecam, o wiele lepsza od chińskiego zamiennika kupionego w sklepie na mieście. Amortyzator Tec S na przód i amortyzator również tej samej firmy, także model S lecz już na tył :) Posiadają podstawową regulację, są o wiele stabilniejsze i twardsze od oryginalnych lub chińskich zamienników.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Sprawdź mojego Speed'a :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
gacek:)
Post: 25 cze 2015 12:48 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów

Rejestracja: 27 sie 2012 10:03
Posty: 213
Lokalizacja: straszydle
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0 time
Car: honda mtx 125r
Imię: kacper
a ja mojego dzis 2 raz zatarłem:D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wilku
Post: 25 cze 2015 06:39 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2012 03:44
Posty: 79
Lokalizacja: Krosno
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time
Car: Peugeot Speedfight
Imię: Grzesiek
Gacek, mi ostatnio wypadło zabezpieczenie sworznia w tłoku i jebło fajną ryse na cylku i aż wtopiło jeden pierścień na tłoku więc wpadł nowy tłok Meteor'a 41mm i szlif cylka właśnie pod niego. Teraz zostaje jeżdżenie z prędkością docierania.. :P

_________________
Sprawdź mojego Speed'a :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wilku
Post: 26 mar 2016 06:43 
Początkujący rider
Początkujący rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2012 03:44
Posty: 79
Lokalizacja: Krosno
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time
Car: Peugeot Speedfight
Imię: Grzesiek
Daaawno nic nie było a w sumie trochę się zmieniło.. :P Cylinder szlak trafił, chyba go przegrzałem przy docieraniu albo felerny tłok bo 2/3 razy złapało mi tłok i zatrzymało koło ale po chwili już mogłem normalnie jechać.. więc nie bawiłem się w używki i kupiłem nówkę Motoforce Eco 50 i dotarłem w 99% gdyż już ponad 700km na nim zrobione i wszystko w porządku :) Na pokład zawitały rolki 7,5g Motoforc'a - zobaczymy jak się spiszą w sezonie i jeszcze żarówka ledowa tylna - KOSO BAY15d. Póki co odebrałem nie dawno felgi po renowacji; prostowanie + piaskowanie + malowanie :) Odnowiłem napisy na oponach i czekam na trochę słońca, żeby złożyć od kupy.. ale zostało jeszcze przepolerować pokrywę przekładni :D Wszystko w miarę czasu.. Pozdrawiam już latających i tych uziemionych jak ja.. :P
Obrazek

_________________
Sprawdź mojego Speed'a :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net