Dzisiaj jest 28 mar 2024 12:36



Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 12 ]
Autor Wiadomość
Cherrciak
Post: 23 sty 2020 10:26 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 gru 2012 03:42
Posty: 478
Lokalizacja: Stalowa Wola
Has thanked: 15 times
Been thanked: 46 times
Car: Honda Hornet 600
Imię: Aleksandra
Witajcie!

Mamy przyjemność zaprosić Was na wydarzenie - X Nasze Wyprawy Motocyklowe, które odbędzie się w dniach 21-23 lutego w Narolu. Organizowane jest przez Radiator - turystyka motocyklowa.
Tym razem będziemy uczestniczyć nie tylko jako widzowie, ale też jako oficjalny patronat medialny imprezy :mrgreen: . Chcielibyśmy również przedstawić nowych sponsorów, którzy w tym roku ufundują nagrody:

:arrow: MOTOLUKA.pl Akcesoria Motocyklowe

:arrow: Gmoto.pl - sklep motocyklowy

:arrow: Myczkowianka

Możemy zdradzić, że wśród tegorocznych prelegentów znajdują się White Wolf - śniegiem po oczach ze swoją zimową wycieczką do Ojmiakonu w Rosji :arrow: https://www.radiator-mototurystyka.pl/19464/x-nasze-wyprawy-motocyklowe-white-wolf-sniegiem-po-oczach-syberia-2020/?fbclid=IwAR1EkbYu-_y8739UAAgom__3njtY578NNjHeF4ztxUe9DfjH4rQdd0zFOWY

Oraz :] Nasza własna, taka podkarpacka kobieta, lilu - opowie Wam swoje przygody z punktu widzenia początkującego podróżnika na 2oo oraz odpowie na jedno z najważniejszych pytań - dlaczego :?: :?: :?: https://www.radiator-mototurystyka.pl/19498/x-nasze-wyprawy-motocyklowe-jak-przestac-marzyc-i-zaczac-dzialac/?fbclid=IwAR3p_Lgd85n_4J8lUCvYwqm9i3R_5YNrSfJ4rnbPal0jwDQPd-6uQBt7aWs

Cała impreza odbędzie się w Hotelu – Restauracja Pałacowa – Narol, ul. Parkowa 2, woj. podkarpackie (w sercu Roztocza).
Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy, bo warto! :ok:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ares
Post: 28 sty 2020 10:19 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2010 10:05
Posty: 1243
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 54 times
Been thanked: 52 times
Car: Honda ST1300A, CM400 & SW600
Telefon: 509577207
Imię: Arkadiusz
Jedziem tam!

_________________
Uchwyt wodoszczelny na smartfona do Twojego motocykla lub roweru :

viewtopic.php?f=11&p=257027#p257027


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
nehcum
Post: 30 sty 2020 09:24 
Mistrz winkli
Mistrz winkli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2012 10:27
Posty: 373
Lokalizacja: RZE/bgf/grn
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Car: Dr650se - st1100
Imię: £ukasz
będę chciał sie zjawić

_________________
Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
Post: 01 lut 2020 07:15 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Polecam. To już dziesiąty raz. Byłem na wszystkich dziewięciu edycjach i co roku wracam. Chyba warto.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Słodki
Post: 02 lut 2020 03:57 
Pomocnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 gru 2011 04:34
Posty: 1159
Lokalizacja: Kielnarowa/ Rzeszów
Has thanked: 39 times
Been thanked: 38 times
Car: B6
Telefon: 886845590
Imię: Damian
To będzie moja trzecia edycja i co tu gadać, uwielbiam słuchać ciekawych opowieści podróżników :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Ares
Post: 12 lut 2020 11:26 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2010 10:05
Posty: 1243
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 54 times
Been thanked: 52 times
Car: Honda ST1300A, CM400 & SW600
Telefon: 509577207
Imię: Arkadiusz
Może jakis spot P2oo w Narolu ? Integracja po prelekcjach ? :)

Ps. Ktos jedzie do Narola w piątek i wraca do Rzeszowa w sobotę po prelekcjach ?

_________________
Uchwyt wodoszczelny na smartfona do Twojego motocykla lub roweru :

viewtopic.php?f=11&p=257027#p257027


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Glazio
Post: 16 lut 2020 10:07 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2011 09:38
Posty: 149
Lokalizacja: Lubaczów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 21 times
Car: BMW R 1150 GS
Witam,

Prezentuję program wydarzenia. Jeśli będzie coś nowego to szczegóły na miejscu.

Zapraszam.

Wstęp wolny !!!

Zainteresowanych przeczytaniem zapowiedzi poszczególnych prezentacji zapraszam pod link >>> https://www.radiator-mototurystyka.pl/19403/x-nasze-wyprawy-motocyklowe-narol-2020/

Dzięki P2oo za PATRONAT MEDIALNY.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszamy :-)

Wstęp wolny !

_________________
www.radiator-mototurystyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Glazio
Post: 17 lut 2020 07:52 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2011 09:38
Posty: 149
Lokalizacja: Lubaczów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 21 times
Car: BMW R 1150 GS
Na miejscu również do nabycia:

https://www.radiator-mototurystyka.pl/19403/x-nasze-wyprawy-motocyklowe-narol-2020/

- okolicznościowe koszulki X NWM

Obrazek

- publikacje jednego z prelegentów

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszamy !

_________________
www.radiator-mototurystyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dangerousrider
Post: 23 lut 2020 03:54 
Pomocnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2016 10:00
Posty: 173
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 9 times
Been thanked: 14 times
Car: Honda Hornet PC36
Imię: Marcin
Malutka wideorelacja z imprezy. Brawa dla organizatorów i prelegentów :brawo:

Watch on youtube.com

_________________
Kanał na YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCr4fkQrwOgdHBJN918aPcag?view_as=subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wiatr w Polu
Post: 23 lut 2020 06:09 
Prawdziwy rider
Prawdziwy rider
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010 05:52
Posty: 692
Lokalizacja: Mruczkowo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 327 times
Car: Yamaha Vmax
Coś ode mnie

X Nasze Wyprawy Motocyklowe przeszły już do historii.Razem z podróżnikami byłem na Syberii, w Górach Skalistych, na pobliskim, ale mało mi znanym Roztoczu. Naprawiałem w drodze sprzęgło rozrusznika, patrzyłem, jak w Indiach pali się zwłoki. Ale o tym nie opowiem. Podróże, które trwały tygodnie, albo i miesiące zostały streszczone do godzinnych pokazów i prezentacji. A ja miałbym to niby w kilku słowach zawrzeć? Zresztą, kto był, to widział i słyszał, kto nie był, ten się już nie dowie. Opowiem o tym, jak było, a nie, co było. Na koniec jeszcze parę smaczków, plotek i głupotek... Zacznijmy od tego, że to jubileusz. To już dziesiąta edycja, dziesiąte takie zimowe spotkanie podróżników motocyklowych. Formuła dojrzewała przez lata. Dobrze pamiętam pierwsze spotkania w lubaczowskim MDK, potem w Rudzie Różanieckiej "na dwa fronty" aż do Narola. Co roku były spostrzeżenia, wnioski, korekty. Myślę, że nawet Głazio nie przewidywał (organizując Wyprawy 10 lat temu), że to się tak rozwinie i ewoluuje. Rozpoczęcie tradycyjnie w piątek. Mimo, że to jeszcze dzień roboczy, sala była zapełniona, a obsługa hotelu pracowała na pełnych obrotach. Zjechali się ludzie znani z forów motocyklowych, ze zlotów, z ognisk, spotkań, niedzielnych wyjazdów w Biesy, albo dokądkolwiek. Przecież my się prawie wszyscy znamy. Brzeziki, Slayerki, Sławek, Wiesiek, Elcia, Łukasz Viola Łukaszowa, Viola Gumisiowa, Major, Słodki, Czorcik, Róża, Lucy, Basia, Maja, Żaba, Baba Jaga... Z jedną Gosią kiedyś jechałem (niezapomniana przejażdżka zakończona całowaniem ziemi), z inną lata temu właśnie tu, w Narolu dosyć długo rozmawiałem. Myli się ten, kto uważa, że o wyprawach motocyklowych mówi się tylko tam na dole, w sali, do mikrofonu, klikając na kolejne slajdy. Że w piątek są 4, a w sobotę 6 relacji, a niedziela, to już tylko wyjazd. Tych wypraw jest dziesiątki, a nawet setki. Myślicie, że na korytarzach, w pokojach, czy na fajce o czym się rozmawia? O wadach i zaletach patelni do smażenia na głębokim tłuszczu?Wszędzie rozmawia się o minionych, albo przyszłych podróżach, o planach, marzeniach, wspomnieniach, o przygodach. Gdyby zebrać wszystkie te opowieści, powstałaby gruba księga. Na tym właśnie polega fenomen Naszych Wypraw Motocyklowych, którego chyba nawet Głazio nie przewidział. Głazio zresztą tym razem się nie narobił. Z tego, co pamiętam, to głównie leżał do góry brzuchem (to taki żart, choć to prawda - polegiwał). Głazio drugiego dnia zaniemógł mocno i nie był to niestety "syndrom dnia wczorajszego". Współczuję, bo wiem, co to za ból. Miałem nawet taką myśl, żeby ulżyć, bo "czyż nie dobija się koni", albo zorganizować mocną ekipę i w odpowiednim czasie wnosić Głazia, żeby zapowiedział kolejną relację, a potem wynosić wraz ze stołem, ale ten się jakoś pozbierał i na koniec wyglądał, jak "całkiem dobry chłop". W sobotę przyjechała zresztą Głaziowa Mara (tak, ta Mara) więc pasowało trzymać fason... Wieczorem zagrał zespół 32 band. Na dziesięciolecie Wypraw wyszło tak, że 3 weekend lutego zmieścił się w karnawale, więc można się było pobawić. Nocą, w piwnicy, muzycy dali ognia tak, że mi się "tancerz" włączył. Do czwartej nad ranem młodzież (w tym ja) wyginała śmiało ciało i teraz mnie wszystko boli. Na koniec ciekawostki i ploteczki. Znany policji Łukasz B. nadal jeździ na jednym kole. Tym razem na deskorolce (serio). Też próbowałem, z boku patrząc wygląda to na coś bardzo łatwego - niby tylko stoisz, a jedziesz. Gagatka zostanie babcią, czyli babciorem (wychodzi na to, że Edycja zostanie prababciorem, a babcior praprababciorem). Paulina, to właściwie moja rodzina. (tu trzeba wyjaśnienia. Otóż Paulinka, to takie miłe, fajne dziecko (ze trzy razy młodsze ode mnie). Powiedziała mi coś bardzo sympatycznego, ale nie zdradzę. (Uwaga! Dobrze tańczy :) Zgadaliśmy się i wyszło, że ona ma męża. Jej mąż ma brata, a brat ma żoną. A ta żona tego brata, to moja niedoszła synowa (jaki ten świat mały). No bo dawno, dawno temu ta żona tego brata Pauliny męża zadurzyła się w moim synu Utracjuszu.Jak sama nazwa wskazuje, słowo "durzyć się" bezpośrednio wywodzi się od słowa "durny". Ja widząc, co się święci, zabrałem dziewczynę motocyklem na pielgrzymkę do Częstochowy i tam się modliliśmy o dobrego męża dla niej. Jak Monika Słońce wróciła, przejrzała na oczy, dała sobie spokój z Utracjuszem i poznała bardzo fajnego Pawła Głośnego. Potem się pobrali, a teraz żyją długo i szczęśliwie aż po dziś dzień. No a ten Paweł, to brat męża Pauliny, czyli z Pauliną jesteśmy prawie rodziną :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-nwGPqqizyE


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
dangerousrider
Post: 01 mar 2020 09:28 
Pomocnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2016 10:00
Posty: 173
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 9 times
Been thanked: 14 times
Car: Honda Hornet PC36
Imię: Marcin
Relacja Polskiego Radia Rzeszów z Narola.
Miedzy innymi wywiad z nasza forumowiczką Dorotką "lilu".
Miłego odsłuchu :D

https://www.radio.rzeszow.pl/audycje/29469/nasze-wyprawy-motocyklowe?fbclid=IwAR05owFkQytlz0CTaE5PruZebxAn3WwQ-DoNlr60nb2bu318dOMusWqMnTQ

_________________
Kanał na YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCr4fkQrwOgdHBJN918aPcag?view_as=subscriber


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Glazio
Post: 02 mar 2020 03:02 
Wymiatacz asfaltów
Wymiatacz asfaltów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2011 09:38
Posty: 149
Lokalizacja: Lubaczów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 21 times
Car: BMW R 1150 GS
Witam ponownie.
Trochę to trwało zanim udało mi się wszystko poskładać w całość. Silne prochy (kto był na wydarzeniu ten wie o co chodzi) nie ułatwiają mi życia, a tym bardziej sensownego myślenia.
Stąd składanie wszystkiego w całość trochę trwało.

Dla zainteresowanych całością relacji z wydarzenia podaję link do lektury >>> https://www.radiator-mototurystyka.pl/19837/po-imprezie-x-nwm/

oraz kilka zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dla kogo zabrakło miejsc, były dostępne z drugiej strony ekranu :-)

Obrazek

Obrazek

Na zakończenie muzycznie

Obrazek

Pełna relacja, zdjęcia, fragmenty wypowiedzi na żywo, wywiad do radia itp. w pełnej relacji na stronie organizatora >>> https://www.radiator-mototurystyka.pl/19837/po-imprezie-x-nwm/

Wszystkim uczestnikom wielkie dzięki za wizytę. Liczę, że zaspokoiła mały głód do podróżowania.

Do zobaczenia za rok.

Szerokości.

_________________
www.radiator-mototurystyka.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net